نظارت دقیق بازرس بر توزیع آرد در سطح شهر اردبیل


آرد خمیر نان

سید محمد اعتماد اعجازی اظهار داشت: به منظور جلوگیری از تخلف و تولید آرد با کیفیت، با فعالیت این بازرسان نظارت بر کارخانه آرد اردبیل تشدید شده و در صورت وجود تخلف با متخلف برخورد قانونی می شود.

وی با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد آرد در اردبیل تولید می شود، گفت: در حال حاضر ۶ کارخانه آرد در اردبیل فعال هستند که آرد مورد نیاز نانوایی های سطح شهر را تامین می کنند.

استاندار اردبیل از شناسایی چند واحد نانوایی متخلف به مراجع قانونی خبر داد و گفت: نظارت بر فعالیت نانوایی ها با تشکیل ۱۳ پایگاه نظارتی بسیج تشدید شده و با همکاری مردم این شبکه تقویت می شود.

وی افزود: در این بازرسی برخی نانوایان تخلفاتی از قبیل کم فروشی، فروش غیرمجاز و احتکار آرد داشتند که با حضور مسئولان نهادهای نظارتی ذیربط بررسی و هنگام تشکیل پرونده به مراجع قانونی معرفی شدند.

اعتماد اعجازی از افزایش ساعت پخت در چند نانوایی این شهرستان خبر داد و گفت: توزیع نان در مغازه نیز زمینه ساز ارائه خدمات مناسب به مردم است.

استاندار اردبیل گفت: با برنامه ریزی های انجام شده، ازدحام و صف های طولانی نانوایی ها در برخی مناطق کاهش یافته و اقدامات عملی برای رفع مشکلات سایر مناطق و دسترسی آسان مردم به نان مورد نیاز در حال انجام است.