نسخه Perricone ممکن است دقیقاً همان چیزی باشد که پزشک دستور می دهد

دکتر نیکلاس پریکون در سال های اخیر به خاطر کتاب های نوآورانه خود در زمینه تغذیه و سلامت مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. کتابی که اغلب در مورد آن به عنوان یک کمک ضد پیری صحبت می شود “نسخه پریکون” است.

قبل از اینکه به جزئیات این رژیم غذایی و برنامه غذایی بپردازیم، اجازه دهید برخی از اصول اولیه را بررسی کنیم.

دکتر نیکلاس پریکونه کیست؟ او قبل از هر چیز یک متخصص پوست است و علاقه او به نگرانی های ضد پیری باعث شده تا چندین کتاب در مورد رژیم غذایی و حفظ ظاهری جوان بنویسد. او با انتقادات زیادی از سوی بدبینان روبرو شده است که می گویند ادعاهای او مبتنی بر علم نیست.

اما پریکون در پاسخ می گوید که اگرچه مطالعاتی برای اثبات استدلال های خود انجام نداده است، ظاهر جوان و قیافه بیمارانش وضعیت او را ثابت می کند.

سپس مورد او می گوید که یک رویکرد سه جانبه برای حفظ ظاهری جوان وجود دارد – رژیم غذایی، مکمل ها و کاربردهای موضعی. “دستور العمل پریکون” به اولین رژیم غذایی می پردازد.

به طور خلاصه، رژیم Perricone ادعا می کند که به افراد کمک می کند ظاهری جوان تر داشته باشند. حتی اگر در اواخر زندگی شروع شود، پریکون می‌گوید این رژیم می‌تواند به کاهش ظاهر چین و چروک‌ها کمک کند و به پوست درخشندگی جوان‌تری بدهد. افرادی که از طرح Perricone پیروی می کنند نیز گزارش می دهند که در معاملات روزانه خود احساس انرژی و انرژی بیشتری دارند.

اساساً Perricone آن را اینگونه توصیف می کند: یک رژیم غذایی با پروتئین بالا، به ویژه پر از ماهی آزاد وحشی، و کم کربوهیدرات بخورید. غذاهای «نه» زیادی در رژیم غذایی وجود دارد، از جمله شکر، هویج، موز، آرد، ذرت، سودا (از جمله) رژیم غذایی و حتی گوشت اردک.

هنگام پیروی از این رژیم، سه وعده غذایی در روز و دو میان وعده می خورید. همه غذاهای شما غذاهای کامل هستند و تا حد امکان از یک منبع طبیعی مشتق شده اند.

همچنین به افراد رژیمی توصیه می شود که آب فراوان بنوشند و آجیل و دانه ها مصرف کنند. ایده این است که رژیم غذایی “ضد التهاب” است و به سم زدایی و پاکسازی بدن کمک می کند.

پریکون می‌گوید وقتی به این روش غذا می‌خورید، پوست شما مزایای تغذیه‌کردن فقط غذاهای کامل و طبیعی و بدون قند یا آرد سفید را نشان می‌دهد، که فقط به افزایش سطح قند خون و افزایش سمیت به پوست کمک می‌کند.

کسانی که از این رژیم پیروی می کنند (حتی نسخه “مینی” که فقط برای ۳ روز پاکسازی می کند) گزارش می دهند که انرژی بیشتری دارند و پوستشان جوان تر و درخشان تر به نظر می رسد. برخی استدلال می کنند که استفاده از روش Perricone به کاهش خطر بیماری کمک می کند. از آنجایی که این بیماری اغلب با پیری همراه است، این روش دیگری برای مبارزه با پیری است.

ممکن است به نظر برنامه‌ای آسان برای پیروی باشد، اما در واقع این است که به هر حال به روشی که متخصصان توصیه می‌کنند غذا بخورید – به طور طبیعی، با غذاهای کامل و حذف غذاهای بسیار فرآوری شده.

امیدواریم اکنون در رژیم پریکون احساس خوبی داشته باشید. برای جوان‌تر به نظر رسیدن و احساس جوان‌تر شدن، این قطعاً چیزی است که ارزش امتحان کردن را دارد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر