نرخ مسکن در دولت قبل دو برابر شد


عضورئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دولت سابق نباید فراموش کند که قیمت دلار و مسکن در دوره خود چندین برابر افزایش یافته است، گفت: باید پذیرفت که در پی نتایج مجلس یازدهم، اجاره بها جویندگان و مفسدان اقتصادی شوکه شدند و اعتماد مردم نسبت به مصوبه مجلس یازدهم مطلع شد.

هیئت مدیره

غنی نظری گفت: جالب است که آقای جهانگیری معنای غافلگیری را نمی داند و در عین حال فرافکنی از خصوصیات خودش است، زیرا در زمان مسئولیت ایشان از پاسخگویی دوری می کرد و فقط سختی ها را رعایت می کرد و مشکلات مردم و حالا می خواهند مجلس یازدهم را زیر بار شوکی که به اقتصاد ملی وارد کردند زیر سوال ببرند چرا که قیمت دلار را از ۳ هزار تومان به بیش از ۲۰ هزار تومان رساندند و اقتصاد را از بین بردند. سرمایه مردم در بورس

نماینده خلخال و کوثر در شورای اسلامی ادامه داد: تعیین تکلیف «طرح رتبه بندی معلمان»، محدود کردن احتکار مسکن با تصویب «طرح مالیات از خانه های خالی»، «نوسازی ساختار بودجه»، «سامانه مسکن»، «بهسازی». فضای کسب و کار و کار، «سامانه خودر» و «بانکداری اسلامی» تنها بخشی از اقدامات مجلس یازدهم برای بهبود وضعیت اقتصادی مردم است.

وی افزود: البته برخورد مجلس یازدهم با برخی رانت خواری ها و اختلاس ها – ناشی از ضعف مدیریت در گذشته – و همچنین مدیریت ارز ۴۲۰۰ تومانی و جلوگیری از رانت باعث ناراحتی دولتمردان سابق و وابستگان آنها شده است. .