نخست وزیران سابق بریتانیا آرزو کرد س toال کردن پوتین شدند


به گزارش ایسنا، به نقل اجتناب کرده اند سی‌بی‌اس نیوز، گوردون براون، نخست‌وزیر اسبق بریتانیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالا جان میجر اختصاص داده شده شدند اجتناب کرده اند تحمیل خوب جیب دادگاه بین‌المللی ویژه خیلی شبیه جیب دادگاه نورنبرگ حمایت کنند.

جیب دادگاه نورنبرگ برای محاکمه جنایات جنگی نازی ها پس اجتناب کرده اند درگیری جهانی دوم برگزار شد.

جیب دادگاه کیفری بین‌المللی در جاری حاضر در جاری تجزیه و تحلیل اجتناب کرده اند ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه به اتهام «جنایت جنگی» است، با این حال نتوانسته است او را با بیرون تأیید شورای ایمنی گروه ملل تحمل پیگرد قانونی قرار دهد. روسیه شناخته شده به عنوان عضو ابدی شورای ایمنی ممکن است هر تصمیم ای را وتو تنبل.

گوردون براون در مقاله ای در دیلی نیاز نوشت کدام ممکن است سوراخ در حقوق بین الملل باید پر شود به همان اندازه پوتین نتواند اجتناب کرده اند پاسخگویی «خطرناک» تنبل.

وی علاوه بر این آرزو کرد دستگیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید محاکمه پوتین شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود: باید به نزدیکان پوتین اطلاع دهیم کدام ممکن است وضعیت شدیدتر تبدیل می شود، در صورت وجود آنها اجتناب کرده اند پوتین فضا نگیرند آنها نیز همراه خود محاکمه را انتخاب کنید و انتخاب کنید زندان مواجه خواهند شد.

حدود ۱۴۰ امضاکننده، اجتناب کرده اند جمله وزیر خارجه اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید دادستان سابق جیب دادگاه جنایات جنگی نورنبرگ، کدام ممکن است اکنون ۱۰۲ نفر است، آرزو کرد محاکمه اقدامات پوتین شدند.

دادخواست تشکیل چنین دادگاهی بیش اجتناب کرده اند ۷۵۰۰۰۰ امضا اکتسابی کرده است.

بعدازظهر چهارشنبه، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا پوتین را از نزدیک محکوم کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: “او جنایتکار جنگی است.”

همراه خود یکپارچه تحقیقات مناسب با توجه به “جنایات جنگی”، گزارش هایی اجتناب کرده اند حمله ها به غیرنظامیان آشکار شد.

به گزارش الجزیره، محل کار توافق امور بشردوستانه گروه ملل متحد (OCHA) گفتن کرده است کدام ممکن است به همان اندازه ۱۷ مارس ۲۰۲۲ حداقل ۸۱۶ غیرنظامی در اوکراین کشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۳۳۳ نفر زخمی شدند. محل کار حقوق بشر گروه ملل نیز هفته قبلی تایید کرد کدام ممکن است هدف توصیه غیرنظامیان ممکن است خوب “جنایت جنگی” باشد.

انتهای پیام