نحوه زندگی همزمان با چرخه قاعدگی: مقدمه – آه عزیزممانند چرخه قمری ، 4 مرحله مختلف چرخه قاعدگی وجود دارد. تغییر هورمون ها در هر مرحله می تواند بر خلق و خو ، احساسات ، انرژی ، میل به غذا و موارد دیگر تأثیر زیادی بگذارد. بسیاری از زنان مدرن بدون آگاهی از نوسانات طبیعی بدن خود ، هر روز از خود انتظار سطح ثابتی از بهره وری و عملکرد را دارند. هنگامی که شروع به زندگی همزمان با چرخه قاعدگی خود می کنید و به جای مقاومت در برابر آنها شروع به کار با رفلاکس و رفلاکس می کنید ، این توانایی را دارید که هماهنگ زندگی کنید.

در مصاحبه اخیر ، از من س askedال شد که به چه چیزی علاقه دارم. اولین پاسخی که به ذهنم رسید ، “هر چیزی که از واژن بیرون می آید”. خوب ، نوزادان (بدیهی است) ، اما من همچنین فکر می کنم بحث در مورد موارد دیگری که اغلب خصوصی تر تلقی می شوند … مانند خون قاعدگی و مخاط دهانه رحم (که گاهی اوقات به عنوان “ترشح” نامیده می شود) بسیار مهم است. این موارد می تواند چیزهای زیادی در مورد بدن و سلامت شما به شما بگوید. اما تصورات غلط زیادی در مورد این موضوعات وجود دارد زیرا غالباً آشکارا مطرح نمی شود. اکثر زنان نمی دانند چگونه چرخه های خود را بخوانند یا اینکه مخاط ماهیانه طبیعی دهانه رحم پیشنهادات فوق العاده معنی داری را برای باروری شما نشان می دهد.

خواندن: چرخه خود را طراحی کنید ، چگونه زمان باروری را تشخیص دهید

وقتی صحبت از سلامت باروری شما می شود ، دانش قدرت است. من می خواهم همه افراد عادت ماهانه بدانند که یک قدرت تا حد زیادی بکار گرفته شده است که می توان با شناختن ریتم های چرخه ای بدن شما از آن استفاده کرد.

من برای همیشه مجذوب چرخه قاعدگی و تأثیر آن بر زندگی روزمره هستم. من این مجموعه را برای کمک به شما در تنظیم و استفاده از قدرت جریان خود ایجاد کردم.

این مجموعه هر یک از 4 مرحله را برجسته می کند و شامل موارد زیر است:

  • آنچه از نظر جسمی در حال رخ دادن است

  • چه احساسی از نظر انرژی و عاطفی دارد

  • نحوه تغذیه یا “تغذیه” هر مرحله

  • مربوط به چرخه قمری و فصول است

  • نحوه تنظیم در هر مرحله

  • بهترین راه برای حرکت (یا استراحت) بدن است

  • و (مورد علاقه شخصی من) چگونه علائم باروری خود را بخوانید تا به شما در رسیدن به بارداری یا اجتناب از آن کمک کند

بعدی را بخوانید: نحوه زندگی همزمان با چرخه قاعدگی: فاز لوتئال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *