نحوه تمیز خوردن با زمان محدود برای تهیه غذا با مهمانان ویژه لوری ویس


زمان! من هرگز ایده هایم تمام نمی شود و فوق العاده خلاق هستم ، بنابراین بزرگترین مبارزه من این است که وقت داشته باشم تا همه غذاهای خوشمزه را آماده کنم! کاربر فیسبوک

بسیاری از مردم برای تهیه غذا با زمان دست و پنجه نرم می کنند. می دانم که این را در گذشته گفته بودم که وقت نداشتم ، اما واقعاً این واقعیت نداشت که وقت نداشتم. من هر روز همان زمان را در اختیار من قرار می دهم و همان زمان را در اختیار دیگران قرار می دهم. روزهای اولیه ای که گفتم وقت ندارم غذا درست کنم واقعاً به این دلیل بود که تصمیم گرفتم کارهای دیگری را که فکر می کردم در آن زمان باید انجام شوند در اولویت قرار دهم. این نکته باعث می شود انتخاب هایی که ما کم ارزش تر می کنیم نباشد. ما فقط باید اولویت ها را تعیین کنیم ، با خودمان و خواسته های زندگی خود واقعی شویم و با منابع موجود زندگی مورد نظر خود را برای خود ایجاد کنیم.

چندی پیش ، من به کلاس خریداران خانه رفتم و مربی اساساً به مردم گفت که برای خرید مواد غذایی پول خود را پس انداز کنند تا بتوانند با هم برای اولین پرداخت خود پول کافی دریافت کنند. وقتی زمان ناهار فرا رسید ، همه برای خرید غذا در رستوران های فست فود محلی رفتند. می دانستم که تمام روز در تمرین خواهیم بود ، بنابراین غذا و آب جمع کردم. من به این امر عادت کرده ام زیرا در اقلیت گیاهخواری هستم. غذایم را قبل از رفتن بسته بندی می کنم یا در غیر این صورت قصد دارم روزه بگیرم تا حداقل آب و وضعیت روحی را برای روزه گرفتن به ارمغان بیاورم. این فقط یک مثال بسیار جالب برای من بود که چگونه همه ما در جهان های مختلف زندگی می کنیم. برای اینکه غذای تمیز بخورید و بیرون از دنیا باشید ، باید برنامه ریزی کنید. اگر برنامه ریزی خوبی ندارید ، تمرین کنید. تمرین کامل می کند.

چگونه برای مدت محدودی تمیز غذا می خورید؟ بازدید کننده و نویسنده ویژه ما ، لوری ویس ، پاسخ ها را دارد.

در این قسمت خواهید آموخت:

نحوه شروع روابط برای تقویت اهداف سلامت
چگونه می توان کودکان را در سبک زندگی سالم خود قرار داد
️ نحوه ساخت جزیره انبه

قسمت کامل را بشنوید:

منابع قسمت:

🥭 دستور العمل های High Vibe (Raw Vegan)
Ori️Lori است اینستاگرام & به YouTube
من محصولات ناقصی را که درب من تحویل داده می شود دریافت می کنم. اینجا 10 دلار است برای خرید و ایجاد جعبه میوه و سبزیجات ارگانیک ناقص خود |
💞 به گروه فیس بوک بپیوندید برای حمایت در سفر رفاهی شما
you آیا علاقه دارید مربی شوید؟ درباره بیشتر بدانید IIN
کتاب Libri im، شما می توانید از عهده سلامت بودن برآیید
🍓 اولین چالش 30 روزه گیاهخواری
🧘🏿 برای مشاوره رایگان برنامه ریزی کنید
📧 به من ایمیل بزن برای پرسیدن س andال و در اولین پادکست توانمندسازی غذا ظاهر شوید

توصیه کتاب:

دستور العمل های Vibe High

// ماهی قزل آلا قزل آلا
مربی مجرب سلامت جامع

// مهمان لوری ویسی
کارآفرین ، تأثیرگذار در رسانه های اجتماعی و محافظ عشق به خود

اطلاعات ارائه شده در این پخش فقط برای اهداف آموزشی است و به عنوان توصیه پزشکی در نظر گرفته نشده است. این اظهارات توسط سازمان غذا و دارو یا معادل آن در کشور شما ارزیابی نشده است. هر محصول / خدمات ذکر شده برای تشخیص ، درمان ، درمان یا پیشگیری از هر گونه بیماری در نظر گرفته نشده است.

© 2019 BOGKI GROUP | سلامتی و زیبایی | همه حقوق محفوظ است. | طراحی شده توسط imagjino.alدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *