نجمه خامتی در المپیک ورزشی دانش آموزی به مقام دوم دست یافت! – شما آنلاین هستید


به گزارش ایسنا، رقابت های المپیک دانش آموزان دختر در هفت رشته با اجرای تیم ها و نفرات برتر در چهار رشته پینگ پنگ، بدمینتون، تیراندازی و کوان دو به پایان رسید.

شلیک

در مسابقات تیراندازی که با حضور ۲۱ دانشگاه برگزار شد، مسابقات تفنگ بادی در دو گروه تیمی و انفرادی پیگیری شد که فاطمه امینی پژوه از دانشگاه اصفهان با ۶۲۸.۶ امتیاز و نجمه خمتی با ۶۲۴.۲ امتیاز طلای مسابقات را کسب کردند. وی مدال نقره و نرجس امامقلی نژاد با امتیاز ۶۲۱.۶ مدال برنز را کسب کردند. در بخش تیمی، دانشگاه اصفهان در رتبه اول، دانشگاه تهران در رتبه دوم و دانشگاه فردوسی در رتبه سوم قرار گرفتند. در پایان این مسابقات جام قهرمانی به دانشگاه تهران، اصفهان در جایگاه دوم و فردوسی مشهد به مقام سوم رسید.

بدمینتون

مسابقات بدمینتون با حضور ۲۵ دانشگاه در رده های انفرادی، دوضرب و تیمی برگزار شد و با قهرمانی تیم دانشگاه تهران، دانشگاه زنجان به مقام دوم و تیم های شهید باهنر کرمان و دانشگاه گیلان به مقام سوم دست یافتند. در بخش انفرادی سارا امینیان از دانشگاه تهران مدال طلا، ناسترن کرمی از دانشگاه زنجان به مدال نقره و ساگر رفیعی از دانشگاه شهید باهنر کرمان و هاجر کبیری از دانشگاه علم صنعت با هم مدال برنز را کسب کردند.

در بخش دونفره سارا کیوان و نرگس افشاری از دانشگاه تهران مقام اول، حنان کبیری و سامیه ناصری از دانشگاه شهید رجایی مقام دوم و به همراه ملیکا محمدی و یاسمن سخنی از دانشگاه صنعتی شاهرود و نرگس طلوعی و دانا مقام سوم را کسب کردند. ابراهیمی از دانشگاه غیرانتفاعی زند. شیراز می رسد.

تائه کوان دو

در پایان مسابقات تکواندو دانشجویان دختر که با حضور ۳۵ دانشگاه برگزار شد، جام قهرمانی به دانشگاه پیام نور اراک رسید، تیم دانشگاه فرهنگیان اصفهان نایب قهرمان شد و تیم های غیر دانشگاهی زند شیراز و دانشگاه الزهرا (س) نایب قهرمان شدند. س) با هم مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

مسابقات تکواندو انفرادی نیز در ۸ وزن منهای ۴۶ کیلوگرم برگزار شد، راحله زینلی از دانشگاه تهران مقام اول، اوین فرامرزی از دانشگاه الزهرا «س» مقام دوم، فاطمه محمدپور از دانشگاه چمران مقام سوم و سوم شدند. عاطفه عباسی از دانشگاه پیام نور اراک با هم مقام سوم را کسب کردند. در وزن منهای ۴۹ کیلوگرم بهاره فریدونی از دانشگاه زند شیراز مقام اول، ستایش امین از دانشگاه پیام نور اراک مقام دوم و فاطمه بهدادی از دانشگاه رازی کرمانشاه و هانیه شیخی از اصفهان با هم به مقام سوم دست یافتند.

سارا هاست از دانشگاه بروجرد با وزن منفی ۵۳ کیلوگرم به ترتیب مقام اول، فاطمه گارنی از دانشگاه مراغه دوم، زهرا زارع از دانشگاه شهید بهشتی و ساگر احدی نیا از دانشگاه فرهنگیان اصفهان مقام سوم را کسب کردند. در وزن منفی ۵۷ کیلوگرم آیدا سهری از دانشگاه زند شیراز مقام اول، سارا احدی نیا از دانشگاه فرهنگیان مقام دوم، آتنا رزاقی از دانشگاه الزهرا(س) و بیتا پیری از دانشگاه محقق اردبیلی مقام سوم را به همراه مقام کسب کردند. .

در وزن منفی ۶۲ کیلوگرم ساغر قزوینه از دانشگاه فنی و حرفه ای شریعتی مقام اول، مقام دوم به ساناز صدرالدینی از دانشگاه مراغه و فاطمه موسوی زاده از دانشگاه شهید کرمان و هادیه سلطانی از دانشگاه ایلام با هم به مقام اول دست یافتند. مقام سوم.گرفته شده است. با وزن منفی ۶۷ کیلوگرم روناک حسین زاده از دانشگاه شهید مدنی تبریز مقام اول، آناهیتا فقیر آزاد از دانشگاه گیلان مقام دوم، مائده علیپور از دانشگاه اصفهان و فاطمه مشکلگشا از دانشگاه بوشهر با هم به مقام سوم دست یافتند.

با وزن منفی ۷۳ کیلوگرم غزاله یوسفی از دانشگاه زنجان مقام اول، سحر صادقی از دانشگاه گیلان در جایگاه دوم، محدث روحی از دانشگاه تبریز و عاطفه سادات علوی زاده از دانشگاه اراک با هم به مقام سوم دست یافتند. در وزن مثبت ۷۳ کیلوگرم سپیده سادات موسوی از دانشگاه پیام نور اراک مقام اول، فاطمه رستمی از دانشگاه فرهنگیان اصفهان مقام دوم، زهرا فرهادکیا از دانشگاه الزهرا «س» و غزاله کرمانی از دانشگاه دامغان با هم مقام سوم را کسب کردند. .

پینگ پونگ

یک دوره مسابقات تنیس روی میز نیز با حضور ۱۸ دانشگاه برگزار و با قهرمانی تیمی دانشگاه تهران به پایان رسید. تیم موسسه زند شیراز نایب قهرمان شد و تیم های دانشگاه تبریز و صنعتی امیرکبیر با هم به مقام سوم دست یافتند. در بخش انفرادی قصه های ملیکا عامر از موسسه غیرانتفاعی زند شیراز طلا، حنانه امید از دانشگاه فرهنگیان اصفهان مدال نقره و مریم فرایی از دانشگاه تهران و کیانا قصری از دانشگاه قم با هم مدال برنز را کسب کردند.

در بخش دونفره پرستو شفیعی و آنا کشیشی از دانشگاه تهران مقام اول، حنانه امیدی و نگار رفائیان از دانشگاه فرهنگیان اصفهان مقام دوم و سوم را به همراه سودابه حسن نژاد و رزونا رضوی از دانشگاه بیرجند و غزاله امینی و ندا سبزواری کسب کردند. دانشگاه خوارزمی . .

انتهای پیام