نتایج بد شطرنج بازان ایرانی در المپیک جهانی/شکست ایران مقابل مجارستان – شما آنلاین


نتایج بد شطرنج بازان ایرانی در المپیک جهانی/شکست ایران مقابل مجارستان
نتایج بد شطرنج بازان ایرانی در المپیک جهانی/شکست ایران مقابل مجارستان

به گزارش ایسنا، در دور پایانی المپیاد جهانی شطرنج، تیم شطرنج مردان ایران در بخش مستقل این رقابت ها به مصاف مجارستان رفت و با نتیجه ۲.۵ بر ۱.۵ شکست خورد. مقصودلو در این بازی مقابل حریف خود پیروز شد اما طباطبایی با حریف مجارستانی مساوی کرد. ادنی و موسوی دو شطرنج باز دیگر هستند […]

به گزارش ایسنا، در دور پایانی المپیاد جهانی شطرنج، تیم شطرنج مردان ایران در بخش مستقل این رقابت ها به مصاف مجارستان رفت و با نتیجه ۲.۵ بر ۱.۵ شکست خورد. مقصودلو در این بازی مقابل حریف خود پیروز شد اما طباطبایی با حریف مجارستانی مساوی کرد.
ادنی و موسوی دو شطرنج باز دیگر این دوره از مسابقات برابر حریفان خود شکست خوردند تا اینکه ایران در دیدار پایانی المپیک جهانی مغلوب مجارستان شد. این شکست در حالی توسط شطرنج بازان ایرانی رقم خورد که انتظار می رفت تیم ملی در این بازی پیروز شود.
مردان ایران در غیاب روسیه و چین با عملکردی ضعیف در رده سی و چهارم این مسابقات قرار گرفتند. ازبکستان در این مسابقات قهرمان شد. همچنین تیم دوم ارمنستان و هند در رده های دوم و سوم این مسابقات قرار دارند.
در سمت بانوان نیز شطرنج ایران توانست تیم ملی پرتغال را با امتیاز ۳.۵ بر ۰.۵ شکست دهد. در این بازی مهدیان، زاهدی فر و اصغرزاده پیروز شدند و معصومی به تساوی رضایت داد. در بخش بانوان اوکراین قهرمان شد و ایران بیست و سوم شد.
انتهای پیام