میکر اعلام کردن می تنبل کدام ممکن است داروی جدید میزان نابودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید میر را در اشخاص حقیقی تحت تأثیر کووید از حداکثر به نصف کاهش می دهد


عکس خبر: سازنده ادعا می کند که داروی جدید میزان مرگ و میر افراد مبتلا به کووید شدید را به نصف کاهش می دهد

سه شنبه ۱۲ آوریل ۲۰۲۲ (HealthDay News)

به نظر می رسد مانند است خوب داروی آزمایشی برای مبتلایان تحت تأثیر کووید-۱۹ بدحال به قدری خوشایند واقعاً کار می کند کدام ممکن است سازنده دارو روز دوشنبه گفتن کرد کدام ممکن است آزمایش علمی شخصی را زودهنگام متوقف کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای مجوز استفاده اضطراری تقاضا خواهد کرد.

داروی سابیزابولین میزان نابودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید میر را در مبتلایان تحت تأثیر کووید-۱۹ کدام ممکن است اکسیژن تقویت می کند اکتسابی می‌کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشف نشده خطر بیماری‌های انتقادی ریوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نابودی قرار داشتند به نصف کاهش داد. افسران Veru گفتند کدام ممکن است محاکمه جمعه قبلی به پیشنهاد ناظران بی طرفانه امنیت متوقف شد از به خوبی زحمت کشید

دکتر میچل اشتاینر ذکر شد: «این تحقیق سطح عطف مهمی در کشتی جهانی همراه خود کووید-نوزده است، از سابیزابولین اولین دارویی است کدام ممکن است اجتناب کرده اند تذکر علمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آماری کاهش قابل توجهی در نابودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید میر در مبتلایان بستری شده در بیمارستان همراه خود کووید-۱۹ متداولبه همان اندازه از حداکثر آرم می دهد. رئیس، رئیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیرعامل Veru در ادعا ای.

ما قویاً معتقدیم کدام ممکن است سابیزابولین، همراه خود خواص ضد ویروسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضد التهابی دوگانه‌اش کدام ممکن است اثربخشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتایج امنیت سازنده در تحقیق فاز ۳ کووید-۱۹ آرم داده است، می‌تواند خوب معامله با خوراکی فوق العاده می خواست برای مبتلایان متداولبه همان اندازه از حداکثر COVID-19 باشد. اشتاینر افزود.

گری بارنت، سرپرست ارشد آموزشی Veru، ذکر شد: “آنچه این یافته ها را تا حد زیادی مرتبط می تنبل اینجا است کدام ممکن است ورزش دارویی سابیزابولین بی طرفانه اجتناب کرده اند نوع کووید-نوزده است. در پیش بینی بحث های آتی همراه خود FDA، این انتخاب درمانی قابل دستیابی است سریع به راحتی در دسترس است باشد. روزی کدام ممکن است موج مهم علمی عفونت کووید فرا می رسد، می توانیم کنار هم قرار دادن باشیم.»

نمایندگی کنندگان {در این} کارآزمایی برای ادغام کردن ۹۸ نفر بودند کدام ممکن است دارو را اکتسابی کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵۲ نفر کدام ممکن است علاوه بر این مراقبت های مشترک، دارونما نیز اکتسابی کردند. حدود نیمی اجتناب کرده اند {افرادی که} دارونما اکتسابی کردند در عرض ۶۰ روز جان شخصی را اجتناب کرده اند کف دست دادند. در مقابل، ۲۰ نسبت اجتناب کرده اند افرادی که به مدت ۲۱ روز خرس معامله با همراه خود سابیزابولین قرار گرفتند، جان شخصی را اجتناب کرده اند کف دست دادند – را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۸۰ نسبت خشمگین بودند – حتی در صورت وجود آنها نیز از نزدیک فرد مبتلا بودند.

این دارو در یک واحد قرص ۹ میلی گرمی خوب بار در روز تجویز می شد. نیازی به یخچال ندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل دستیابی است کپسول به صورت خوراکی داده شود هر دو باز شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به لوله مصرف شده اضافه شود. {در این} مرحله ساده مورد استفاده قرار گیرد در بیمارستان است، به همین دلیل meting out آن ساده تر اجتناب کرده اند داروخانه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید آموزش پزشکان پزشکی با توجه به نحوه استفاده اجتناب کرده اند آن {خواهد بود}.

سابیزابولین همراه خود حرکت ویروس کرونا اجتناب کرده اند طریق میکروتوبول های فعلی در سلول ها تداخل می تنبل. اشتاینر ذکر شد: «این «آزادراه‌ها» را مختل کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید برداشتن می‌تنبل، به همین دلیل ویروس اجتناب کرده اند سطح A به سطح B نمی‌رسد. نیویورک تایمز. وی افزود کدام ممکن است این اختلال علاوه بر این همراه خود حرکت سیتوکین ها در هیکل کدام ممکن است برای آرام کردن تحریک حرکت می کنند، تداخل می تنبل.

نتایج در یک واحد روزنامه پزشکی چاپ شده نشده است هر دو توسط متخصصان خارجی تجزیه و تحلیل نشده است. به آگاه افسران این نمایندگی، هیچ اولویت امنیت در کل آزمایش کشف شد نشد.

اشتاینر ذکر شد کدام ممکن است افسران Veru گفتند کدام ممکن است قصد دارند اواخر این ماه همراه خود گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروی آمریکا تحقق کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای مجوز استفاده اضطراری برای این دارو کدام ممکن است در ژانویه توسط گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروی آمریکا وضعیت فوری اعطا شد، تقاضا خواهند کرد. این مورد برای الهام بخش بهبود فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجزیه و تحلیل معامله با‌ها برای شرایط انتقادی هر دو تهدیدکننده مسکن کدام ممکن است قبلاً برآورده نشده‌اند، اندیشه در مورد شده است.

سخنگوی گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروی آمریکا با توجه به اصل معلق اظهار نظری نکرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بار اشاره کردن شده.

بروزترین tp-date داده‌های وسط مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری‌ها (CDC) آرم می‌دهد کدام ممکن است نزدیک به حداقل یک میلیون آمریکایی در بیش اجتناب کرده اند ۲ سال قبلی بر تأثیر این بیماری جان شخصی را اجتناب کرده اند کف دست داده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید منطقیروزانه ۵۷۰ نفر همچنان می‌میرند.

دانش تا حد زیادی

آنلاین مکان COVID-19 آمریکا دانش بیشتری با توجه به ویروس کرونا دارد.

دارایی ها: Veru Inc. ، ادعا مطبوعاتی، ۱۱ آوریل ۲۰۲۲; نیویورک تایمز

نوشته کارا موریس، خبرنگار HealthDay

اخبار پزشکی
حق نشر © HealthDay 2020. تمامی حقوق محفوظ است.