میکروپلاستیک هایی کدام ممکن است برای اولین بار در خون انسان کشف شد شدند: سلامت


آلودگی توسط میکروپلاستیک ها در خون انسان برای اولین بار تعیین شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانشمندان ریزذرات را در نزدیک به ۸۰ نسبت اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی مورد آزمایش پیدا کردند.

این اختراع نماد می دهد کدام ممکن است ذرات می توانند در فراگیر هیکل حرکت کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در اندام ها ساکن شوند. تأثیر آن بر سلامت ادامه دارد خاص نیست. با این حال محققان درگیر این هستند کدام ممکن است میکروپلاستیک ها باعث آسیب به سلول های انسان در آزمایشگاه می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند در گذشته خاص شده است کدام ممکن است ذرات آلودگی هوا وارد هیکل شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث در حال مرگ هزاران و هزاران نفر در اوایل هر سال تبدیل می شود.

کمیت عظیمی اجتناب کرده اند زباله های پلاستیکی به اطراف زیست ریخته تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید میکروپلاستیک ها کل سیاره را اجتناب کرده اند ارتفاع اورست به همان اندازه عمیق ترین اقیانوس ها آلوده می کنند. قبلاً شناسایی شده است بود کدام ممکن است اشخاص حقیقی ذرات ریز را اجتناب کرده اند طریق وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این اجتناب کرده اند طریق استنشاق آنها بلعیدن می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مدفوع کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بزرگسالان کشف شد شده است.

دانشمندان الگوی خون ۲۲ اهداکننده بی نام را کدام ممکن است همه آنها بالغ مفید بودند، ارزیابی کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ۱۷ نفر ذرات پلاستیکی یافتند. نیمی اجتناب کرده اند الگوی ها شامل پلاستیک PET بود کدام ممکن است معمولا در بطری های نوشیدنی استفاده تبدیل می شود، در حالی کدام ممکن است عالی سوم شامل پلی استایرن بود کدام ممکن است برای بسته بندی وعده های غذایی استفاده تبدیل می شود. را انتخاب کنید و انتخاب کنید محصولات تولید دیگری. . عالی چهارم الگوی های خون شامل پلی اتیلن بود کدام ممکن است کیسه های پلاستیکی اجتناب کرده اند آن ساخته شده است اند.

پروفسور دیک ویتاک، سم شناس زیست محیطی در دانشکده Vrije در آمستردام در هلند ذکر شد: “بررسی ما اولین سیگنال وجود ذرات پلیمری در خون ما است – این نتیجه عالی پیشرفت است.” با این حال ما باید تحقیقات را توسعه دهیم، کمیت الگوی، انواع پلیمرهای تعیین مقدار شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره را افزایش دهیم.» او ذکر شد کدام ممکن است تحقیق بیشتری در جاری حاضر توسط متنوع اجتناب کرده اند تیم ها {انجام شده} است.

فاتک به گاردین ذکر شد: «در واقعً نسبتاً است کدام ممکن است درگیر باشیم. “ذرات وجود دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در سراسر} هیکل حرکت می کنند.” او ذکر شد کدام ممکن است کار زودتر نماد داده بود کدام ممکن است میکروپلاستیک‌ها در مدفوع کودکان ده برابر تا حد زیادی اجتناب کرده اند بزرگسالان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودکانی کدام ممکن است همراه خود بطری‌های پلاستیکی مصرف شده می‌شوند روزانه میلیون‌ها میکروپلاستیک را می‌خورند.

وی ذکر شد: ما علاوه بر این به طور معمول می دانیم کدام ممکن است نوزادان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودکان خردسال تا حد زیادی آسیب پذیر قرار تکل کشف نشده چرخ دنده شیمیایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذرات هستند. “این ممکن است را فوق العاده درگیر می تدریجی.”

پژوهش جدید در روزنامه اطراف زیست بین‌المللی چاپ شده شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید استراتژی‌های حال برای تعیین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزیابی ذرات نوزاد به مقیاس ۰.۰۰۰۷ میلی‌متر متناسب‌اند. برخی اجتناب کرده اند الگوی های خون شامل ۲ هر دو سه نوع پلاستیک بود. این خدمه اجتناب کرده اند سوزن‌های سرنگ فولادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوله‌های شیشه‌ای برای جلوگیری اجتناب کرده اند آلودگی استفاده کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سطوح پس‌زمینه ذرات پلاستیکی را همراه خود استفاده اجتناب کرده اند الگوی‌های تمیز آزمایش کردند.

ویتاک اذعان داشت کدام ممکن است مقدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوع پلاستیک بین الگوی های خون فوق العاده خاص است. او ذکر شد: «با این حال آن یک است بررسی پیشگامانه است، را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون به کار بیشتری خواستن است. او ذکر شد کدام ممکن است این تمایز ها قابل انجام است منعکس کننده قرار تکل کشف نشده برای مدت کوتاهی در گذشته اجتناب کرده اند الگوی گیری خون باشد، مربوط به بلعیدن اجتناب کرده اند عالی فنجان اسپرسو همراه خود محافظت پلاستیکی هر دو استفاده اجتناب کرده اند ماسک پلاستیکی صورت.

پرس و جو غول پیکر اینجا است کدام ممکن است در هیکل ما چه می گذرد؟ فتحق ذکر شد. “خواه یا نه ذرات در هیکل باقی می مربوط به؟ خواه یا نه آنها به اندام های خاصی منتقل می شوند، مربوط به در اطراف زدن سد خونی مغزی؟” را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواه یا نه این سطوح به مقیاس ای بالا هستند کدام ممکن است باعث تحمیل بیماری شوند؟ ما خواستن بلافاصله به تحقیقات تا حد زیادی داریم به همان اندازه بتوانیم این موضوع را اختراع کنیم.”

تحقیقات جدید توسط گروه سراسری هلند برای تحقیقات را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهبود سلامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید دریاهای مشترک، عالی نمایندگی اجتماعی کدام ممکن است برای کاهش آلودگی پلاستیکی واقعاً کار می کند، تامین پولی شده است.

جو رول، پدر مingسس موسسه خیریه دریاهای مشترک، ذکر شد: «ساخت پلاستیک به همان اندازه سال ۲۰۴۰ ۲ برابر خواهد بود. ما حق داریم بدانیم این همه پلاستیک همراه خود هیکل ما چه می تدریجی. دریاهای مشترک، در کنار همراه خود بیش اجتناب کرده اند ۸۰ گروه غیردولتی، دانشمند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشاور پارلمان، اجتناب کرده اند مقامات بریتانیا ۱۵ میلیون کیلو برای تجزیه و تحلیل با توجه به نتایج پلاستیک بر سلامت انسان می خواهند. اتحادیه اروپا در جاری حاضر بودجه تحقیقاتی را با توجه به تأثیر میکروپلاستیک ها بر روی جنین ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر سیستم امنیت هیکل تامین می تدریجی.

عالی بررسی جدیدترین نماد داد کدام ممکن است میکروپلاستیک ها می توانند به غشای خارجی گلبول های زرشکی خون بچسبند را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل انجام است ظرفیت آنها را برای سوئیچ اکسیژن محدود کنند. این مولکول ها در جفت خانمها باردار نیز کشف شد می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در موش های باردار برای عجله اجتناب کرده اند طریق ریه ها به مرکز، ذهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر اندام های جنین می رسند.

مقاله مروری جدیدی کدام ممکن است روز سه‌شنبه چاپ شده شد، به نویسندگی مشترک Vethaak، خطر بیشتر سرطان ها را تعیین مقدار کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتیجه‌گیری کرد: «تحقیقات از محسوس‌تر با توجه به اینکه چگونه میکرو را انتخاب کنید و انتخاب کنید نانوپلاستیک‌ها بر ساختارها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرآیندهای هیکل انسان تأثیر می‌گذارند، را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینکه خواه یا نه را انتخاب کنید و انتخاب کنید چگونه می‌توانند سلول‌ها را اصلاح دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر سرطان ها‌زایی را القا کنند. از نزدیک می خواست است، ویژه به ویژه همراه خود ملاحظه به افزایش در عمق ساخت پلاستیک. –