میکروب ها نیز در فضا وجود دارند – شما آنلاین هستید


میکروب ها نیز در فضا یافت می شوند
میکروب ها نیز در فضا یافت می شوند

ایستگاه فضایی ویدئویی از کیت رابینز که چندی پیش در ایستگاه فضایی بین المللی بود منتشر کرد و نوشت: میکروب ها همه جا هستند. کیت رابینز یکی از اعضای مأموریت اکسپدیشن ۶۴ ناسا است که سال گذشته ۱۸۵ روز را با دو فضانورد روسی به نام‌های «سرگئی ریژیکوف» و «سرگئی راد» در فضا گذراند. […]

ایستگاه فضایی ویدئویی از کیت رابینز که چندی پیش در ایستگاه فضایی بین المللی بود منتشر کرد و نوشت: میکروب ها همه جا هستند.
کیت رابینز یکی از اعضای مأموریت اکسپدیشن ۶۴ ناسا است که سال گذشته پس از گذراندن ۱۸۵ روز در فضا با دو فضانورد روسی به نام‌های «سرگئی ریژیکوف» و «سرگئی کود-سورچکوف» به زمین بازگشت. .
میکروب ها همه جا هستند. آنها ممکن است برای چشم انسان قابل مشاهده نباشند، اما میکروارگانیسم ها تأثیر زیادی بر زندگی ما دارند. انسان ها برای زنده ماندن به برخی از آنها نیاز دارند، در حالی که برخی دیگر پاتوژن های بیماری زا هستند. بنابراین، شناسایی، نظارت و مطالعه این موجودات کوچک بسیار مهم است. محققان از ایستگاه فضایی بین‌المللی به‌عنوان محل آزمایشی برای مطالعه میکروب‌ها و نحوه ایمن نگه‌داشتن فضانوردان در طول مأموریت‌های طولانی مدت استفاده می‌کنند.
مطالعات میکروبی در ایستگاه فضایی به ما کمک می کند تا رفتار میکروبی، حوزه های تحقیقاتی جدید را درک کنیم و فرآیندهای میکروبیولوژیکی را تسهیل کنیم که می تواند به بهینه سازی زمان مدار کمک کند.
در تصویری دیگر، کیجل لیندگرن، فضانورد آمریکایی، نمونه‌هایی را در جعبه دستکش علوم زیستی ماژول آزمایشگاهی کیبو پردازش می‌کند تا پیری ایمونولوژیک سلول‌ها را در محیط ریزگرانشی و درمان‌های احتمالی برای شرایط سیستم ایمنی که ممکن است انسان در زمین و خارج از آن تجربه کند، مطالعه کند.