میله های کتو لیمو همراه خود خمیر نان – اصل تهیه


دستورالعمل برای ۱۲ وعده. لطفا در صورت خواستن اصلاح کنید.

 • فر را همراه خود دمای ۳۵۰ سطح فارنهایت (۱۸۰ سطح سانتیگراد) خوب و دنج کنید. عالی ظرف پخت ۸ در ۸ اینچی (۲۰ در ۲۰ سانتی متری) را کدام ممکن است همراه خود کاغذ روغنی هر دو عالی ظرف پخت نچسب پوشانده اید، جدا بگذارید.

 • آرد بادام، اریتریتول را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک را به کاسه غذاساز هر دو کاسه متداولاضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود هم ترکیب کردن کنید. کره ذوب شده را موجود در آن بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه یکدست را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکدست شود.

 • همراه خود انگشتان هر دو پایین عالی پیمانه به طور یکنواخت کف ظرف پخت را فشار دهید.

 • در طبقه وسط فر به مدت ربع ساعت هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است حاشیه از های آن طلایی شود بپزید. در حالی کدام ممکن است کراست در جاری پخت است، فیلینگ لیمو را کنار هم قرار دادن کنید.


 • دوباره پر کردن لیمو

 • در یک واحد کاسه متوسط، تخم مرغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید اریتریتول را همراه خود هم ترکیب کردن کنید. کره ذوب شده، آب لیمو، منافذ و پوست، وانیل، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرد بادام را اضافه کنید. هم بزنید به همان اندازه یکدست را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکدست شود.

 • فیلینگ را روی کراست اجتناب کرده اند در گذشته پخته شده بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صورت لزوم مرحله آن را همراه خود قاشق تمیز کنید. به مدت ۱۵ به همان اندازه ۲۰ دقیقه تولید دیگری هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است فیلینگ سکسی با این حال همچنان ناخوشایند باشد، بپزید. جدا بگذارید به همان اندازه سرماخوردگی شود.

 • روی آن را بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید حداقل ۲ ساعت در یخچال قرار دهید. برای سرو، پودر اریتریتول را روی فیل لیمو الک کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به صورت مربع پایین تر دهید.

 • ذخیره سازی

  بقیه وعده های غذایی در یخچال، در ظرف دربسته، حداقل به مدت ۱ هفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید در فریزر به مدت ۲ ماه اخیر نگهداری تبدیل می شود. در گذشته اجتناب کرده اند سرو در دمای اتاق هر دو در یخچال ذوب کنید.

  از کیت ویژه طرفدار تبدیل می شود

  ظرف پخت ۸×۸ اینچ (۲۰×۲۰ سانتی متر).

  حرفه او

  می توانید آرد بادام را همراه خود فندق هر دو هر آرد آجیلی عکس در پوسته متنوع کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مقابل لیمو، لیمو را متنوع کنید.

  همراه خود خامه شکل گرفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید توت اخیر تزیین کنید.