میله های جو دوسر سالم: فاقد گلوتن


میله های جو دو سر کرنبری

میله های جو دوسر کمی تفت داده شده که طعم بهتری نسبت به فروشگاه دارند و برای میان وعده ، دسر یا حتی صبحانه مناسب هستند. چه بگویم ، من عاشق یک میان وعده همه کاره هستم و اینها هستند. هر زمان که من این کار را بکنم خیلی سریع ناپدید می شوند و ما فقط دو نفر در اینجا زندگی می کنیم ، بنابراین می دانید آنها خوب هستند. بسته بندی شده با یک پودر قره قاط آب پز و یک بلغور جو دوسر نرم ، طعم آنها بسیار فرسوده تر از آنچه که هست هستند. این مواد کوچک ، یک کاسه و آماده در حدود یک ساعت ، این میله های بلغور جو دوسر بلوط را می توانید برای لذت بردن لذت ببرید.

میله های جو دو سر کرنبری

یکی از چیزهایی که من در مورد این جو دو سر کرنبری دوست دارم این است که چقدر همه کاره هستند. اگر می خواهید آنها را گیاهخوار نگه دارید ، می توانید کره را رها کرده و بدون هیچ مشکلی از جایگزین کره گیاهی استفاده کنید. به علاوه آنها به طور طبیعی فاقد گلوتن هستند ، فقط مطمئن شوید که از جو دوسر و جو دوسر معتبر استفاده می کنید.

عناصر

علاوه بر مواد ذکر شده در زیر ، به بیکینگ پودر و نمک نیز احتیاج دارید.

جو دوسر / جو دوسر: در صورت نیاز به اطمینان از فاقد گلوتن ، از جو دوسر و جو دوسر بدون گلوتن استفاده کنید. من مارک Bob’s Red Mill را برای جو و جو دوسر دوست دارم.

شکر نارگیل / شکر قهوه ای: برای این نوارهای زغال اخته از شکر نارگیل یا شکر قهوه ای استفاده کنید.

کره: اگر می خواهید این نوارهای فوم کرن بری گیاهی را نگه دارید ، می توانید آنها را با یک کره گیاهی که دوست دارید جایگزین کنید.

بلوبری: زغال اخته تازه یا یخ زده در اینجا کار می کند. در صورت استفاده از یخ زده ، کمی زودتر ذوب کنید.

مربای کرن بری: من شخصاً این نوارها را با کمی مربای زغال اخته در ترکیب با زغال اخته ترجیح می دهم. جام جم قوام بهتری می بخشد و این میله های خرد شده را بیشتر اشباع می کند – بله لطفا!

آرد پیکان: کمی آرد پیکان به غلیظ شدن مخلوط کرن بری کمک می کند.

مواد هموار شده

چطور انجام دادن

درست کردن این میله های جو دوسر کرنبری آسان تر نبود. تنها چیزی که نیاز دارید مواد اولیه ذکر شده و یک کاسه است.

ابتدا فر را روی 350 درجه فارنهایت گرم کنید.

در مرحله بعد ، جو دوسر ، جو دوسر ، شکر نارگیل ، کره ذوب شده ، بیکینگ پودر و نمک را با هم مخلوط کنید. از یک کاردک برای مخلوط کردن تا زمانی که ترد شود استفاده کنید و در صورت فشار دادن بین انگشتان دست خود را نگه دارید.

یک تابه 8 * 8 را با کاغذ روغنی بچینید. مخلوط جو دوسر را داخل تابه بریزید و در هر قسمت حدود 1/2 تا 3/4 فنجان را ذخیره کنید و در یک کاسه کوچک کنار بگذارید. مخلوط جو دوسر را با دستان خود در تابه فشار دهید.

فشار دادن مخلوط جو دو سر در تابه

کاسه را با یک حوله کاغذی پاک کنید. حالا زغال اخته ، مربا ، آرد پیاز و شکر نارگیل باقی مانده را اضافه کنید. آن را با یک قاشق یا قاشق مخلوط کنید.

مواد مرطوب در کاسه

مخلوط قره قاط را روی پوسته بریزید و آن را با پشت قاشق بگذارید.

بالای قره قاط بر روی پایه ریخته می شود

با استفاده از انگشتان خود باقیمانده مخلوط جو دوسر را روی زغال اخته خرد کنید تا به صورت دسته ای در بالا بماند. مقداری فضا بگذارید تا کل کار به طور کامل پوشانده نشود.

در بالا خرد می شود

در فر قرار دهید و به مدت 35 تا 40 دقیقه بپزید تا روی آن رنگ طلایی به خود بگیرد و مواد پر از حباب شود.

قبل از برداشتن و صبر کردن ، حدود یک ساعت بگذارید کاملاً خنک شود.

میله های جو دو سر کرنبری

چگونه میله های قره قاط خود را ذخیره کنید

هنگامی که میله های جو دو سر زغال اخته به طور کامل سرد شدند و آنها را به صورت ورقه ای برش دادید ، می توانید آنها را در یک محفظه محکم نگهداری کنید. می توانید آنها را یک تا دو روز روی پیشخوان بگذارید و سپس آنها را در ظرف در بسته به یخچال منتقل کنید.

یخ زدن: می توانید آنها را برای چند ماه در یخچال نگه دارید (اگر این مدت طول بکشد!). آنها را در یک کیسه پلاستیکی زیپلوک ، در کاغذ روغنی پیچیده یا در یک ظرف در بسته ، در کاغذ روغنی یا فویل آلومینیومی بپیچید.

میله های جو دو سر کرنبری

جایگزینی

 • کره: با خیال راحت به جای آن از کره گیاهی استفاده کنید. روغن نارگیل ممکن است م workثر باشد ، اما ممکن است لازم باشد کمی کمتر از آن استفاده کنید تا زیاد چرب نشود. من با تمام روغن نارگیل امتحان نکرده ام ، اما اگر امتحان کردید ، به من بگویید!
 • بلغور جو دوسر: این را با آرد دیگری مانند آرد بادام ، آرد همه منظوره یا آرد بدون گلوتن جایگزین کنید.
 • شکر نارگیل: این را با شکر قهوه ای روشن یا تیره جایگزین کنید.
 • مربای کرن بری: اگر می خواهید میوه را مخلوط کنید از نوع دیگری از مربا استفاده کنید. شما می توانید ترک کنید و فقط از تمام بلوبری استفاده کنید ، اگرچه من ترجیح می دهم از کمی مربا مخلوط با آنها استفاده کنم.
 • آرد پیکان: این را با نشاسته ذرت جایگزین کنید ، این به منظور غلیظ شدن است.
میله های جو دو سر کرنبری

نکاتی در مورد ساخت بهترین میله های جو دو سر زغال اخته

 • اجازه دهید میله ها قبل از برش به مربع کاملاً خنک شوند: این به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که آنها به درستی در کنار هم نگه داشته شده اند و به شما امکان می دهد آن برش های کامل بلغور جو دو سر زغال اخته را دریافت کنید.
 • از میوه های مختلف استفاده کنید: این را با گیلاس بدون هسته یا مخلوطی از بلوبری و توت سیاه به جای آن امتحان کنید. یا چوب سیب خرد شده من را امتحان کنید!

من این میله های جو دو سر زغال اخته را خیلی شیرین یا خیلی سیر کننده نمی دانم. من فکر می کنم من آن را بیشتر به عنوان یک میان وعده دوست دارم تا صبحانه ، اما شما دوست دارید!

میله های جو دو سر کرنبری

سایر دستور العمل های پخت را امتحان کنید

اگر این میله های جو دوسر سالم را می سازید ، خوشحال می شوم از شما بشنوم. با خیال راحت مرا در اینستاگرام برچسب گذاری کنید و / یا نظر ، رتبه یا نظر خود را در زیر بگذارید.

این پست شامل پیوندهای وابسته است ، به این معنی که من می توانم بدون هیچ هزینه اضافی کمیسیون کمی دریافت کنم. من فقط محصولات و خدماتی را استفاده می کنم که شخصاً از آنها استفاده کرده ام و آنها را دوست دارم. کشف در اینجا

میله جو دوسر جو دوسر

این میله های جو دوسر کرنبری غذای کاملی هستند ، علاوه بر این که فقط در یک کاسه درست می شوند و تهیه آنها کمتر از یک ساعت طول می کشد.

راهنماها

 1. فر را با دمای 350 درجه فارنهایت (177 درجه سانتی گراد) گرم کنید.

 2. جو دوسر ، جو دوسر ، شکر نارگیل ، کره ذوب شده ، بیکینگ پودر و نمک را با هم مخلوط کنید. از یک کاردک برای مخلوط کردن تا زمانی که ترد شود استفاده کنید و در صورت فشار دادن بین انگشتان دست خود را نگه دارید.

 3. یک تابه 8 * 8 را با کاغذ روغنی بچینید. مخلوط جو دوسر را داخل تابه بریزید و در هر قسمت حدود 1/2 تا 3/4 فنجان را ذخیره کنید و در یک کاسه کوچک کنار بگذارید. مخلوط جو دوسر را با دستان خود در تابه فشار دهید.

 4. فقط با یک حوله کاغذی کاسه را با جو دوسر پاک کنید. حالا زغال اخته ، مربا ، آرد پیاز و شکر نارگیل را اضافه کنید. آن را با یک کاردک یا قاشق مخلوط کنید.

 5. مخلوط قره قاط را روی پوسته بریزید و آن را با پشت قاشق بپوشانید.

 6. با استفاده از انگشتان خود باقیمانده مخلوط جو دوسر را روی زغال اخته خرد کنید تا به صورت دسته ای در بالا بماند. مقداری فضا بگذارید تا کل کار به طور کامل پوشانده نشود.

 7. در فر قرار دهید و به مدت 35 تا 40 دقیقه بپزید تا روی آن رنگ طلایی به خود بگیرد و مواد پر از حباب شود. قبل از برداشتن و برش دادن اجازه دهید تا کاملاً خنک شود. قبل از اینکه حداقل یک ساعت صبر کنید ، این باید سرد شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *