موفقیت کتو همراه خود پروتئین بالا در موجود در را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارج اجتناب کرده اند پایین راگبی – دکتر رژیم


Toby_D_SS_16x9

شناخته شده به عنوان خوب شرکت کننده راگبی، توبی بافت می کرد کدام ممکن است مقیاس هیکل بهتر او برای تفریحی او خوشایند است.

با این حال در جریان بیست سالگی، تولید دیگری نمی‌توانست انکار تنبل کدام ممکن است باید وزن کم تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید‌تر شود. او می‌دانست کدام ممکن است برخی عادات غذایی غیر مفید نیز دارد.

توبی می‌گوید: «یکی اجتناب کرده اند مشکلات همیشگی من می خواهم کدام ممکن است می‌توان آن را به دوران نوجوانی اشاره کرد، پرخوری در عصر بعد اجتناب کرده اند شام است.

او در دوران نوجوانی همراه خود رژیم اتکینز به موفقیت بازو کشف شد، متعاقباً در سال ۲۰۱۷ یک بار دیگر سعی کرد کربوهیدرات کمتری بخورد. او مقداری وزن کم کرد، با این حال پس اجتناب کرده اند {آن مقدار} زیادی اجتناب کرده اند . او خودت را پیدا کن در سال ۲۰۲۰ همراه خود کاهش از حداکثر کربوهیدرات ها، ماندن به کتو را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش پروتئین به موفقیت ایمن بازو کشف شد.

“من می خواهم به Diet Doctor پیوستم، دکتر Jason Fung، Nina Tecules را خواندم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید به پادکست شگفت‌انگیز دکتر برت شر گوش دادم. من می خواهم در محدود کننده کربوهیدرات‌ها فوق العاده اصولاً اجتناب کرده اند در گذشته پیش رفتم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتایج فوق العاده بهتری داشتم.”

توبی اکنون ۴۹ کیلو (۲۲ کیلوگرم) اجتناب کرده اند بازو داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید وضعیت بهزیستی شخصی را معکوس کرده است. باقی مانده است هم خوب انرژی در پایین راگبی!

داستان توبی به سختی اصلاح شده است.

عنوان ممکن است، سن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سال را انتخاب کنید و انتخاب کنید محل اقامت ممکن است چیست؟

عنوان من می خواهم توبی است، من می خواهم ۳۶ سال سن دارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سیدنی استرالیا اقامت می کنم.

چگونه کتو هر دو کربوهیدرات کم را اختراع کردید؟

من می خواهم این سیستم اتکینز را روزی کدام ممکن است باقی مانده است نوجوان بودم انجام دادم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مدت کوتاهی کدام ممکن است آن را انجام دادم واقعاً خوشایند زحمت کشید. همراه خود این جاری، خودداری کردم از نمی‌توانستم بفهمم مصرف کردن غذاهایی مشابه بیکن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخم‌مرغ چگونه می‌تواند برای شما ممکن است مفید باشد.

در سال ۲۰۱۶، مادرم خوب تجزیه و تحلیل برای من می خواهم فرستاد چرا بافت مشکلات وزنی می کنیم؟ توسط گری توبیس نوشته شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام کتاب را سفارش دادم. من می خواهم همراه خود اشتیاق بقیه کتاب های او را خواندم را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتخاب بدست آوردم کم کربوهیدرات را امتحان کنم. به طور منظم {به سمت} کتو حرکت کردم از علوم بیشتری آموختم را انتخاب کنید و انتخاب کنید موفقیت بیشتری کسب کردم.

خواه یا نه در گذشته اجتناب کرده اند پیروی اجتناب کرده اند رژیم کم کربوهیدرات هر دو کتو، مشکلات بهزیستی هر دو مشکلات وزنی داشتید؟

وقتی عظیم شدم، در همه زمان ها اجتناب کرده اند BMI سالمی برخوردار بودم. با این حال در بیست سالگی من می خواهم، این به حد بالایی برای BMI اضافی تغییر شد. من می خواهم این واقعیت را کدام ممکن است راگبی تفریحی می کردم بهانه ای برای با کیفیت صنعتی بودن استفاده کردم.

خوب بار به من می خواهم گفتند “به هیچ وجه از لاغر نخواهم شد” را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر وقت نتوانستم همراه خود رژیم های کم انرژی وزن کم کنم، آن را مشابه خوب مانترا تکرار می کردم. من می خواهم SlimFast، رژیم غذایی بیشتر مبتنی بر لرزش، Weight Watchers را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشیا تولید دیگری را امتحان کرده‌ام. من می خواهم در همه زمان ها به سختی موفقیت زودهنگام به بازو می‌آورم، با این حال ۹ به مقیاس‌ای کدام ممکن است سود امتحان شده روزانه برای مهار اشتهایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نبرد همراه خود گرسنگی را داشته باشم.

در گذشته اجتناب کرده اند تحمیل این اصلاح سبک اقامت چه می خوردید؟

به طور گسترده، من می خواهم اجتناب کرده اند غذاهایی کدام ممکن است به خوبی کنار هم قرار دادن را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در خانه} پخته شده بودند، با این حال همراه خود از نان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات مشابه سیب زمینی استفاده می کردم. من می خواهم وعده های غذایی استاندارد را همراه خود فاصله های پرخوری، بستنی، فست فود را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره مخلوط کردن می کردم.

وقتی همسرم اولین فرزندمان را باردار بود، ما از غذای ناسالم می‌خوردیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید من می خواهم در همه زمان ها همراه خود چیزی مطابق همراه خود هوس او رفتار می‌کردم!

یکی اجتناب کرده اند مشکلات همیشگی من می خواهم کدام ممکن است می توانم به دوران نوجوانی پی ببرم، پرخوری در عصر بعد اجتناب کرده اند شام است.

اجتناب کرده اند چه روزی کم کربوهیدرات هر دو کتو را آغاز کردید؟

من می خواهم در سال ۲۰۱۷ آغاز کردم، پس اجتناب کرده اند مطالعه کتاب های گری توبیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید وزن ۲۳۳ کیلو (۱۰۶ کیلوگرم)، با کیفیت صنعتی ترین وزنی کدام ممکن است به همان اندازه به فعلی داشته ام.

تعدادی از آزمایش خون دادم را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقتی دیدم در آستانه پیش دیابت هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلسترول را انتخاب کنید و انتخاب کنید تری گلیسیرید بالایی دارم، شوکه شدم.

نسبت در اطراف کمر به قد من می خواهم در جهت خطا بود. {در این} مرحله، من می خواهم چیزی با توجه به بسیاری از مختلف کلسترول هر دو هیچ خوب اجتناب کرده اند رهنمودها مفیدی کدام ممکن است اکنون می دانم نمی دانستم.

وقتی در سال ۲۰۲۰ یک بار دیگر شخصی را به مصرف کردن خوب رژیم کم کربوهیدرات اختصاص داده شده کردم، به رژیم دکتر پیوستم. دکتر جیسون فانگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید نینا تکولز را خواندم. من می خواهم به پادکست های برتر دکتر برت شیر ​​گوش داده ام را انتخاب کنید و انتخاب کنید با توجه به محدودیت کربوهیدرات فوق العاده اصولاً اجتناب کرده اند آنچه قبلا گوش داده بودم، پیش گذشت ام را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی نتایج بهتری هم داشته ام!

بهزیستی ممکن است اجتناب کرده اند چه راه هایی افزایش یافته است؟

من می خواهم در سال ۲۰۱۷ همراه خود کم کربوهیدرات ۴۴ کیلو (۲۰ کیلوگرم) اجتناب کرده اند بازو دادم. با این حال وزن من می خواهم طی ۲ سال بلند مدت به ۲۲۵ کیلو (۱۰۲ کیلوگرم) بازگشت.

روزی کدام ممکن است در سال‌های ۲۰۲۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰۲۱ مجدداً رژیم کتو را اختصاص داده شده شدم، ۴۹ کیلو (۲۲ کیلوگرم) اجتناب کرده اند بازو دادم. قند خونم به محدوده خالص بازگشت، کلسترولم نیز زیرین به اینجا رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر ۲ اکنون در محدوده مفید هستند. علاوه بر این تولید دیگری هیچ علامتی اجتناب کرده اند افت فشار خون وضعیتی نداشتم [low blood pressure that happens when you stand up from a sitting or lying position] کدام ممکن است در دهه بیست من می خواهم انبساط کرد.

در جاری حاضر خوب روز استاندارد وعده های غذایی مصرف کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید/هر دو روزه تکل اجتناب کرده اند تذکر ممکن است چگونه است؟

روزهای هفته، اول اسپرسو همراه خود به سختی خامه می خورم. سپس من می خواهم خوب بشقاب صبحانه کتو بیکن را انتخاب کنید و انتخاب کنید قارچ اجتناب کرده اند رژیم دکتر حدود ساعت ۱۰ صبح دارم.

برای ناهار، بخش کوچکی اجتناب کرده اند بقیه وعده های غذایی هر دو ساندویچ ژامبون را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک برشته شده همراه خود استفاده اجتناب کرده اند نان پر پروتئین Diet Doctor دارم.

شام بخشی اجتناب کرده اند گوشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات کم کربوهیدرات مشابه کلم پیچ هر دو کلم بروکلی {خواهد بود}. من می خواهم ترجیح می دهم پیتزای گل کلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این پاستا بولونیز را همراه خود اسپاگتی ادامام مناسب کنم.

روزی کدام ممکن است وزنم را همراه خود کتو کم کردم اجتناب کرده اند روزه متناوب شناخته شده به عنوان راهی {برای حفظ} وزنم استفاده کردم، با این حال اکنون کدام ممکن است پروتئین بیشتری به رژیم غذایی ام اضافه کرده ام، اگر سه وعده در روز بخورم وزنم تدریجی است.

من می خواهم عاشق تهیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصرف کردن وعده های غذایی هستم، متعاقباً رعایت سه وعده غذایی در روز باعث خوشحالی من می خواهم تبدیل می شود. من می خواهم در حدود ۱۸۷ کیلو (۸۵ کیلوگرم) قرار بدست آوردم، کدام ممکن است نشان می دهد که هنگام تفریحی راگبی به سادگی زیر گرفته نمی شوم!

خواه یا نه اجتناب کرده اند هر اشتباهی در بازدید شخصی درس گرفتید؟?

بیش از حد! همه آنها به تمایل من می خواهم به پرخوری وابسته است.

من می خواهم به طور مشترک دعواهای خانه دارم بر بالا اینکه چه بخورم را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه نخورم. من می خواهم تعدادی از بار اجتناب کرده اند تجهیزات کتو خارج شده ام. من می خواهم باقی مانده است جشن با بیرون مصرف کردن غذای مهمانی را روی حیله و تزویر می دانم.

من می خواهم یاد گرفته ام کدام ممکن است اجتناب کرده اند در گذشته این سیستم ریزی کنم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشخص شوم کدام ممکن است غذاهای کم کربوهیدراتی موجود است کدام ممکن است بتوانم برای کریسمس را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولد بخورم.

اشتباهاتی نیز بر ایده تأثیرات بیرونی تکمیل شد، مشابه مصرف کردن تنقلات فوق العاده فرآوری شده، به اصطلاح «کتو»، را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این افراط در چربی برای مدتی روزی کدام ممکن است من می خواهم برای اولین بار آغاز کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نظر گرفته شده می کردم اساساً غذای رایگان است.

من می خواهم باقی مانده است همراه خود هوس های غذایی بازو را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجه ناخوشایند می کنم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب اجتناب کرده اند برخی اجتناب کرده اند آنها روی حیله و تزویر است، همراه خود خانوار جوانی کدام ممکن است دوست دارند تعدادی از بار در روز وعده های غذایی بخورند! اصل العمل های دکتر رژیم غذایی برای بدست آمده غذای دقیق فوق العاده {مفید است}.

خواه یا نه در نظر گرفته شده می کنید بازی برای تحقق همراه خود کربوهیدرات کم حیاتی است؟

نمی‌توانم بگویم کدام ممکن است می‌دانم خوب کم کربوهیدرات با بیرون هیچ تمرینی چگونه است، از من می خواهم باقی مانده است راگبی تفریحی می‌کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در خارج اجتناب کرده اند فصل ورزش می‌کنم.

من می خواهم می‌توانم بگویم کدام ممکن است ممکن است باقی مانده است هم می‌توانید در یک واحد رژیم کم کربوهیدرات با بیرون بازی اجتناب کرده اند تذکر افت پوند سودآور باشید، با این حال علاوه بر این معتقدم کدام ممکن است بازی برای اندازه عمر را انتخاب کنید و انتخاب کنید لذت فوق العاده ضروری است صرف نظر از اجتناب کرده اند چه رژیمی پیروی می‌کنید.

سه نکته بی نظیر ممکن است برای {افرادی که} کربوهیدرات کم بلعیدن می کنند چیست؟
  1. مطالعه ادبیات به من می خواهم کمک کرد «چرا» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «چگونه» را بفهمم. علاوه بر این، تعدادی از کتاب برتر همراه خود استدلال های قانع کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید منسجم به نفع کربوهیدرات کم موجود است.
  2. همراه خود {افرادی که} می خواهند ارائه می دهیم بگویند کاری کدام ممکن است انجام می دهید ناسالم است برخورد نکنید. ساده به دستاوردهای روزانه ای کدام ممکن است در داخل شخصی بافت می کنید حفظ کنید… سپس به غذاهایی کدام ممکن است تهیه می کنید نگاهی بیندازید! چطور ممکنه مفید نباشه؟!
  3. به دکتر رژیم غذایی بپیوندید! برای کسی مثل من می خواهم کدام ممکن است دلش برای نان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاستا خوب شده است، اصل العمل های زیادی برای دوباره پر کردن این سوراخ موجود است. این این سیستم خوب گنجینه دقیق اجتناب کرده اند غذاهای خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحقیقات برتر است.
فینال ایده ها

بافت می‌کنم پس اجتناب کرده اند آزمایش فرآیند‌های تولید دیگری برای افت پوند، فرم کلید محفوظ پیدا کرده‌ام. با این حال نباید کلید باشد! من می خواهم می‌خواهم به بهتر از تعیین کنید بالقوه به تخلیه این خبر کمک کنم. کتو همراه خود پروتئین بالا اکنون خوب سبک اقامت برای من می خواهم است. خیلی ممنون، دکتر رژیم!


اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است توبی خوب شرکت کننده راگبی هستید، به نظر می رسد مانند است کدام ممکن است صحیح است کدام ممکن است موفقیت شخصی را همراه خود “Aussie Aussie Aussie, Oi Oi Oi!”

متنوع اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی سرزنده ترغیب می شوند کدام ممکن است بدانند می توانید چربی های اضافی را اجتناب کرده اند بین ببرید، امکانات را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرزندگی شخصی را محافظت کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در عین جاری گرسنگی را کاهش دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت بیشتری بر بلعیدن داروها غذایی همراه خود پروتئین بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید رژیم کتو داشته باشید. من می خواهم به آن است مسلط هستم.

~ آن مولینز