من از خط خوردگی نمی ترسم – خیلی چیزها تغییر می کند


خیلی دیر شده است ، ببخشید اگر با صبر و حوصله منتظر بمانید تا ببینید در آینده چه اتفاقی می افتد! باور کنید من با شما هستم. حالا روی نیمکت نشسته ام و در حال تایپ کردن آیپدی هستم که سال گذشته خریدم تا نقاشی را به طور منظم شروع کنم. در عوض ، من بیشتر به خواندن پرداختم ، که چندان بد نیست ، اما مطمئناً اولین هدف من نیست.

به هر حال ، من هنوز با شما هستم! اما من همچنین یک خبر دارم – پس از ارسال آخرین پست در اینجا اخراج شدم. بنابراین من وقت آزاد زیادی داشتم و خیلی فکر کردم که بعد کجا باید بروم. در ابتدا واقعاً ناخوشایند بود ، اما اکنون می بینم که این ممکن است چیز خوبی باشد؟ سعی می کنم مثبت اندیش باشم.

دوباره شروع کردم به نقاشی ، به یک دلیل! از طرف دیگر ، می دانم که خوشحالم و در مدیریت خوب هستم. من از کمک به مردم و اینکه یک سیستم پشتیبانی خوب هستم لذت می برم. مطمئن نیستم که انتظارات بیشتری از یک کار معمولی داشته باشم. همچنین ، من سعی کردم همیشه هنرمند باشم ، احتمالاً این کار را به نصف انجام دادم و هنوز هم موفقیت های بزرگی دارم. بنابراین شاید اگر در این مدت می رفتم ، اگر تمام زندگی من از او نبود ، واقعاً می توانستم چیزهای زیادی به دست آورم؟ امیدوارم فقط بتوانم برای انجام این زمان “رایگان” ittttt allllllreaddddy انجام دهم. داشتن این آزادی در حال حاضر احساس خوبی است. من سعی می کنم حفره ای در تصویر ایجاد کنم اما کمی طول می کشد.

من معتاد بودم که آن را بپوشم. تا شدن دست و بسته بندی دست. زمان خاصی نیاز دارد ، اما من واقعاً دوست دارم این روش سنتی را بپذیرم. می توانم روی مبل بنشینم و کاری زیبا و مفید انجام دهم. امروز مجبور شدم از او استراحت کنم چون دست ها و بازوها و شانه هایم از جلسه اول دیروز درد می کرد. برای اولین بار !! فکر می کنم به او نزدیک هستم.

سرانجام ، خبری که منتظر آن بودید – آیا من هنوز روی غذایم کار می کنم؟ پاسخ بله است. من هفته ای یک پوند می دهم یا می دهم و نباید نگران چیزی باشم. وقتی گرسنه هستم سعی می کنم غذا بخورم و فکر می کنم مانند میانبر روزه می گیرم ، اما نه به طور عمومی. من هرچه می خواهم می خورم ، اما سعی می کنم زیاد آشغال نخورم. این فقط روشی است که من دوست دارم غذا بخورم. من تصمیم گرفتم نوشیدن نوشابه را متوقف نکنم اما بازی آب خود را افزایش دادم زیرا طعم آن بسیار خوب است ، می دانید؟ گاهی فقط آب کار می کند. اما من همچنین ماهی شیرین در زندگی ام می خواهم ، و بله من آب نمک مورد علاقه ام را امتحان کرده ام ، اما این یکسان نیست ، حتی سعی نکنید آن را روی من بگذارید.

اگر صادقانه زندگی کنم ، بیشتر از همیشه احساس یک عارضه جانبی در زندگی ام می کنم. بزرگترین کاری که من هنگام اخراج انجام دادم این بود که بیمه درمانی من از اول ماه مه شروع شد و بهترین نوع آن – مانند پلاتین ، عزیزم! من واقعاً منتظر استفاده از آن بودم. بنابراین این خارج از پنجره است و تا زمانی که من در بستر مرگ نیستم ، بدون ویزیت پزشک مشکلی ندارم ، و حتی در این صورت ،

…؟

تمام بدنم همیشه درد می کند. همه چیز به انگشتان من بستگی دارد. برخی از روزها بهتر از روزهای دیگر هستند ، اما اخیراً روزهای خوبی نبوده است. واقعاً ، واقعاً دردناک و واقعاً ناامید کننده است. تمریناتی انجام نشده است مگر برای بالا بردن باغ و کمک به اجرای آن ، و من احتمالاً درد را تحمل می کنم و دوباره در قسمت های دیگر حیاط کار می کنم. من فقط … نمی دانم. سخت است.

بنابراین من آنجا بودم. اوه ، و من جوانه ها را بریدم! بزرگ.

بگو چی شد برات! من عاشق شنیدن هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *