منشی: من برای کشتی همه کار می کنم – شما در خط هستید


منشی: من برای کشتی همه کار می کنم
منشی: من برای کشتی همه کار می کنم

به گزارش ایسنا، علیرضا دبیر در دیدار با کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی ابتدا ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفایش را تسلیت گفت و در ادامه تصریح کرد: تا اعزام صربستان به مسابقات جهانی فاصله کمی است. ما مشتاقانه منتظر این دیدار هستیم […]

به گزارش ایسنا، علیرضا دبیر در دیدار با کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی ابتدا ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفایش را تسلیت گفت و در ادامه تصریح کرد: تا اعزام صربستان به مسابقات جهانی فاصله کمی است. بمانید و ما به دنبال این هستیم که این جلسه یک بار در هفته یا ۱۰ روز ادامه یابد. این جلسه برای رفع مشکلات احتمالی برگزار می شود.
منشی اضافه کرد: مواردی مانند تحویل، غذا، اسکان، امکانات و هر چه فکر می کنید می توانیم پیگیری و به من انتقال دهیم تا در اسرع وقت برطرف شود.
رئیس فدراسیون کشتی در ادامه تصریح کرد: دوستان ما باید ثابت کنیم که واقعا ورزش اول ایران هستیم و مردانگی خود را به دنیا اعلام کنیم. البته این کار با همدلی و کنار گذاشتن آزاده و بیگانه بودن ما انجام می شود چون همه یکی هستیم و کشتی جمهوری اسلامی ایران است و باید قدر بدانیم که کشتی می تواند در ۲۰ وزن دنیا شرکت کند. . مسابقات و ۱۲ وزن در مسابقات المپیک مدال دارند
منشی تصریح کرد: نباید برای ارتقای خود تلاش کنیم و آن کار باید مورد برکت خداوند باشد و اگر روزی تلاش کنیم خود را نشان دهیم موفق نمی شویم.
رئیس فدراسیون کشتی گفت: من در فدراسیون کشتی ۲ نفر از بزرگان دارم که یکی محمد بنا و دیگری محسن کاوه است و رابطه ما مثل برادر با برادر کوچکتر است و نظر این دو نفر برای من بسیار محترم است. . بعد از این دو بزرگتر، حمید سوریان و پژمان صادق هستند، آنها نیز مورد احترام و محبت من هستند و این ۴ نفر در کنار من هستند و در همه امور با آنها مشورت می کنم. علی محمدی هم به عنوان برادر کمک کرد و ممنونم. من نیروی کار این عزیزان هستم.
رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه همانطور که گفتم نمی توان کشتی آزاد و فرنگی را از هم جدا کرد، گفت: محمد بنا نه تنها مایه افتخار کشتی خارجی است، بلکه افتخار کشتی ایران است، مانند جهان پهلوان تختی. حمید سوریان، عباس جدیدی، علیرضا هی از امید نوروزی، قاسم رضایی، برادران خادم، حسن یزدانی و برادری افتخار کشتی ایران هستند. اینکه فکر می کنیم آزاد و فرنگی جدا از هم کشتی می گیرند و تا روزی که من در فدراسیون بودم، کشتی یکی بود، تصور بسیار اشتباهی است. من هم هر کاری از دستم بر می آید برای کشتی گرفتن انجام می دهم.
وی افزود: از همه شما می خواهم که در کنار یکدیگر بایستید و در مسائل با یکدیگر مشورت کنید و اگر اتفاقی افتاد به یکدیگر اطلاع دهید تا مشکل حل شود و دوست دارم جای رقابت را بگیرد چرا که ما رقیب نیستیم. اینجا. بلکه همه ما یکی هستیم.
منشی گفت: من برای دوری از هرگونه استرس و مشکل ایستاده ام تا بتوانی با خیالی آسوده و با آرامش تمرین کنی و از شما انتظار دارم تمام تلاش خود را برای گرفتن بهترین نتیجه انجام دهید.
منشی با ابراز قدردانی از زحمات محمد بنا و پژمان گفت: از این دو عزیز که برای خود چیزی نخواستند و هر چه خواستند مربیان و رزمی کاران بودند کمال تشکر را دارم و من وظیفه دارم. برای برآوردن خواسته های آنها وی با بیان اینکه کشورهای مطرح کشتی جهان با آنالیز امروز به موفقیت هایی دست یافته اند، گفت: اتاق آنالیز حرفه ای در خانه کشتی شهید هادی تدارک دیده شده است و اکنون زمان تماشای فیلم و تحلیل است و کار را به شب موکول نکنید. مسابقه.
رئیس فدراسیون کشتی اضافه کرد: بیشتر کشتی گیران دوست ندارند کشتی را در جایی که می بازند ببینند اما از آنها می خواهند فیلم کشتی را ببینند تا بتوانند نقاط ضعف را کاهش دهند و نقاط قوت را بهبود بخشند و این موضوع در نتیجه.”
منشی دور نگه داشتن سیلات از استرس را بسیار مهم می داند و می گوید: سیلات را بعد از تمرین تنها نگذارید تا به اتاق آنها رفته و وقت خود را در فضای مجازی بگذرانند. یک کشتی گیر باید استرس و فشار تمرین و استرس را همزمان از بین ببرد. فضای سبز مناسب، استخر و بازی های سالم را برای اردوی تیم ملی تدارک دیده ایم و از کشتی گیران می خواهیم که چند ساعت از وقت خود را برای آن صرف کنند و فضایی را برای صرف غذا یا میان وعده با هم تدارک ببینند. فرار از استرس و استرس روحی
حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی در این باره گفت: موضوعی که در مسابقات جهانی نروژ و قهرمانی نوجوانان ایتالیا شاهد بودم، پیشرفت سریع کشتی در کشورهای پیشرو جهان است.
وی گفت: درست است که ما تمام تلاش خود را می کنیم، اما بدانید که کشتی دنیا با سرعت در حال حرکت است و ما نیز به خوبی آنالیز می شویم. همچنین باید سرعت را افزایش دهیم و کشتی های آنها را به خوبی تحلیل کنیم وگرنه جای خود را به کشورهای دیگر خواهیم داد و این یک واقعیت است. برخی از کشورها به دلیل علم مدرن و تجزیه و تحلیل کشتی ها به خوبی روی کشتی ها سرمایه گذاری کرده اند و به موفقیت هایی دست یافته اند. کار ما بسیار سخت است اما اگر از همه ظرفیت های لازم استفاده کنیم می توانیم موفق شویم. انتهای پیام