مناطق گردشگری استان اردبیل در فصل زمستان


زمستان در استان اردبیل نیز زیباست را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانید همراه خود بازدید به این استان اجتناب کرده اند شادی ها زمستان اوقات خوبی داشته باشید.

ساوالان

به گزارش دیدشهر؛ آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوای منحصر به شخص استان اردبیل باعث تبدیل می شود کدام ممکن است شکوه تمام فصول در آن دیده شود.

تفریحات زمستانی در اردبیل

در فصل زمستان اجتناب کرده اند استان زیبای اردبیل دیدن کنید، اجتناب کرده اند شنا در آبگرم های آن اوقات خوبی داشته باشید، در انواع های سبلان اسنوبورد کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دریاچه یخ زده شرابیل را تماشا کنید.

پس کوله پشتی پیچیده زمستانی شخصی را ببندید، کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند سردترین کوله پشتی های ملت {خواهد بود}.

جایگزین آبگیری در استانداری اردبیل را اجتناب کرده اند انگشت ندهید

عملکرد منحصر به شخص شهر اردبیل {به دلیل} قرار تکل در انواع سومین ارتفاع مرتفع ملت یعنی سبلان وجود چشمه های آب خوب و دنج معدنی است.

بالقوه است در برخی مناطق تولید دیگری ایران همراه خود برف با کیفیت صنعتی مواجه شوید، با این حال فکرش را بکنید. وقتی در گرمای خوب آبگرم در استان اردبیل غوطه ور می شوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در آب فرو می روید، به دانه های برف بالای سرتان ظاهر شد می کنید کدام ممکن است به مرحله استخر رسیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخار به مرحله استخر نرسیده است. ، آب تبدیل می شود. خواه یا نه این وسوسه انگیز نیست؟

تا حد زیادی چشمه های آب خوب و دنج به صورت استخر را انتخاب کنید و انتخاب کنید برکه هستند. علاوه بر این این، برای بهزیستی بیشتر، به مدت تمدید شده در اسپا نمانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید توسط خودم وارد آنها نشوید، بالقوه است {به دلیل} دمای بالای هیکل بافت کسالت کنید. اب.

زمستان فندقی

در اردبیل می توانید به آبگرم کدام ممکن است تفریح ​​زمستانی است بروید.

در استان اردبیل بیش اجتناب کرده اند صد چشمه آب معدنی در انواع کوه سبلان موجود است کدام ممکن است در بازدید به آنجا می توان در عرض ۲ هر دو سه روز در تعدادی از چشمه شیرجه زد.

بیش اجتناب کرده اند ۱۵ وسط آب درمانی بر روی چشمه های آب خوب و دنج ساخته شد کدام ممکن است استانداری اردبیل را سرزمین چشمه های بهشتی نامید.

بیش اجتناب کرده اند ۱۰ مجتمع آب درمانی معروف استان در شهرستان سرعین در ۲۵ کیلومتری اردبیل واقع شده است است. ۲ آب درمانی در زیرزمین و یک دو آب درمانی معروف در شهر نیر موجود است.

اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری، مچنه شهر همراه خود بیش اجتناب کرده اند ۱۰ آب درمانی خالص {در میان} کوه میزبان خواهید کرد {خواهد بود}.

بیشتر اوقات این امکانات نیز در استخرهای سرپوشیده خوب و دنج همراه خود ظاهری معاصر پذیرای مسافران را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشخاص حقیقی بومی هستند.

* بازدید به سیرین

سیرین یکی اجتناب کرده اند شهرهای مهم استان اردبیل است کدام ممکن است سالانه میزبان تعداد زیادی هزار مسافر اجتناب کرده اند در سرتاسر ملت است.

سریع

اگر در فصل بهار را انتخاب کنید و انتخاب کنید تابستان به سیرین بازدید کنید، شخصیت این جهان فوق العاده خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوا فوق العاده معتدل است.

با این حال این شهر در فصل زمستان نیز میزبان مسافران زیادی است کدام ممکن است برای تامین آب به این شهر بازدید می کنند.

– گل گاومیش

معروف ترین چشمه آب خوب و دنج استان اردبیل جاومیشقلی سارین است کدام ممکن است در جاری حاضر باز است را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانید توالت آب در خارج از درب را بررسی کنید.

حالا حتی وقتی برف هم ببارد، ۹ تنها بافت سرما می کنید، اما علاوه بر این اجتناب کرده اند فضایی کدام ممکن است در کمتر جایی پیدا تبدیل می شود لذت می برید.

گل بوفالو


عملکرد های منحصر به شخص آبگرم بوفالو


در گذشته اجتناب کرده اند برای مشاوره مجتمع آب درمانی کینرجه اجتناب کرده اند اردبیل خارج نشوید. شاید بسیار قدرتمند تفریحگاه آبگرم ایران باشد. با این حال نترسید کدام ممکن است آب این چشمه به همان اندازه به گودال‌ها برسد سردتر می‌شود. آب زنجبیل کلردار، بی رنگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی بو، صحیح برای معامله با روماتیسم، بیماری های مفصلی، سیستم تنفسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست است. مجتمع آبگرم کینهرگ دارای چشم اندازها اقامتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مراقبتی صحیح می باشد.

در ۲۴ کیلومتری سرن، نزدیک روستای آلوارز، پیست اسنوبورد به تماس گرفتن «آلورز» موجود است. این پیست تله اسنوبورد نیز برای صعود اسنوبورد بازان حاضر می دهد، اندازه پیست تله اسنوبورد برای این پیست ۱۲۵۰ متر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر قصد اسنوبورد ندارید می توانید اطراف برفی کوه سبلان را اجتناب کرده اند قله تماشا کنید.

آلوارز


مسیری بی همتا در روستای آلوارس


* یوغ نزدیک سیرین

نیر در بزرگراه اردبیل – سراب است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر مسیرتان فوری است {به سمت} نیر بروید. این شهر دارای ۲ تفرجگاه خالص است.

*به مشجانشهر بروید

اگر دوست دارید به این آبگرم برسید، باید به مشکین شهر بروید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۵ کیلومتر در بزرگراه جنوب غربی این شهر رانندگی کنید. قوتوروی یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند چشمه های پرطرفدار اردبیل است کدام ممکن است {به دلیل} از گرفتن گوگرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید املاح تولید دیگری برای معامله با بیماری های پوستی مشهور دارد. این چشمه در ۲۵ کیلومتری لارود را انتخاب کنید و انتخاب کنید لاهرود در ۲۵ کیلومتری مشکین شهر قرار دارد. شبل در انواع سبلان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جشمه سرداب در ۲۴ کیلومتری غرب اردبیل اجتناب کرده اند تولید دیگری چشمه های معروف استان اردبیل است.

با این حال همراه با این چشمه های خالص، دره ای در مچگان شهر موجود است کدام ممکن است در زمستان فوق العاده خارق العاده است. این دره کدام ممکن است در زبان بومی به «هنم دورا سی» (دره جهنم) شناخته شده است، یکی اجتناب کرده اند مناطق گردشگری مشجانشهر در فصل زمستان است.

دره جهنم


جهنم


این دره در فضا ۳۵ کیلومتری مشجانشهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید دره ای به عمق ۱۳ کیلومتر کدام ممکن است توسط صخره های سنگی احاطه شده است قرار دارد.

در بازدید به این جهان می توانید اجتناب کرده اند پل معلق مشگان شهر در نیر دیدن کنید.

پل معلق مشجانشهر


شکوه شخصیت اجتناب کرده اند پل معلق مشجانشهر


* بازدید به اردبیل

– دریاچه شرابیل

شرابیل خوب دریاچه خالص است کدام ممکن است در موجود در شهر اردبیل قرار دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید وسعت این دریاچه ۱۸۰ هکتار است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر هوا به ابعاد کافی خنک باشد یخ می زند.

برای دیدن شارپل های یخ زده، علاوه بر این تحمل سرما، باید خوش چشم انداز هم باشید، از این اتفاق یکی ۲ بار در سال می افتد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی وقتی زمستان اردبیل از حداکثر نباشد، بالقوه است این اتفاق نیفتد.

منگوله ها


زمستان شرابیل اردبیل


زیرزمین یخ زده:

روستای سرداب در ۲۸ کیلومتری غرب اردبیل قرار دارد کدام ممکن است به خاطر چشمه های آب خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبشارهایش شناخته شده است.

این آبشار حدود ۲۰ متر قله دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب آن کم است با این حال در زمستان منظره ای a فوق العاده اجتناب کرده اند خوب آبشار یخ زده همراه خود لوسترهای غول پیکر تحمیل می تنبل.

اگر به دیدن این آبشار رفتید، امتحان کنید آبگرم معروفی بیندازید کدام ممکن است مدتی است شناخته شده به عنوان وسط آب درمانی تجهیز را انتخاب کنید و انتخاب کنید نظافت شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه با آن آلاچیق های زیادی برای مسافران نوسازی شده است.


زیرزمین آبشاری در استانداری اردبیل سبک گوگردی دارد


با این حال یکی اجتناب کرده اند جذاب ترین چشمه های روباز سرداب «بلوک یدی» است کدام ممکن است در تعدادی از کیلومتری این روستا قرار دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در زمستان میزبان شخصیت گردان متعدد است.

زیرزمین بلوک آبگرم یادی


زیرزمینم را مسدود می کنم


* همراه خود غذاهای زمستانی اردبیل شخصی را خوب و دنج کنید

بهتر از حلوای سیاه اردبیل را می توانید اجتناب کرده اند مغازه های فراگیر میدان علیاکبوی تهیه کنید. حتما اجتناب کرده اند فروشنده بخواهید کدام ممکن است همراه خود این حلوای خوش ذوق خوب خمیر بومی شناخته شده به عنوان نوشیدنی ارائه می دهیم بدهد به همان اندازه اجتناب کرده اند این معجون خارق العاده اوقات خوبی داشته باشید. دوغ اردبیل فوق العاده شناخته شده است.

در موردش خواندم:

غذاهای زمستانی اردبیل چیست؟

اردبیل همراه خود این غذاهای زمستانی سرماخوردگی تبدیل می شود

حلوای سیاه

با این حال در گذشته اجتناب کرده اند بازدید به اردبیل نکاتی را باید در تذکر گرفت به همان اندازه خاطرات خوش تفریح ​​زمستانی به تلخی منجر نشود.

نکات زیر را {در این} لینک بیاموزید: بازدید زمستانی همراه خود ایده ها مهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید حیاتی


مناطق خالص در استانداری اردبیل تفریحات زمستانی در استانداری اردبیل