ممنوعیت شرکت ایران در تور والیبال ساحلی تایلند – شما آنلاین هستید


ممنوعیت شرکت ایران در تور والیبال ساحلی در تایلند
ممنوعیت شرکت ایران در تور والیبال ساحلی در تایلند

به گزارش ایسنا، بیست و یکمین دوره تور آزاد والیبال ساحلی سمیلا از ۹ شهریور تا ۳ مهرماه در شهر سانخولای تایلند برگزار می شود. بر این اساس کمیته ساحلی فدرال با برگزاری اردوی تدارکاتی در زمین ساحلی فدراسیون والیبال دو تیم را به این رقابت ها اعزام کرد و ساحل نشینان کشورمان روز گذشته وارد محل شدند. […]

به گزارش ایسنا، بیست و یکمین دوره تور آزاد والیبال ساحلی سمیلا از ۹ شهریور تا ۳ مهرماه در شهر سانخولای تایلند برگزار می شود.
بر این اساس کمیته ساحلی فدرال با برگزاری اردوی تدارکاتی در زمین فدراسیون والیبال ساحلی دو تیم را به این رقابت ها اعزام کرد و ساحل نشینان کشورمان دیروز وارد محل برگزاری مسابقات شدند و صبح امروز دو تیم ایرانی بر سر میز اصلی قرار گرفتند. توسط کمیته برگزاری مسابقات اما پس از مدتی کریستادا پاناساری، عضو و مسئول هماهنگی کمیته ساحلی کنفدراسیون آسیا و مسئول کمیته فنی تور سمیلا، به فدراسیون والیبال ایران اعلام کرد که به دلیل عدم هماهنگی فدراسیون تایلند و رئیس کمیته سواحل آسیا و مسئولان برگزاری مسابقات با توجه به دریافت تاییدیه حضور این تیم ایران در این مسابقات، شهروندان ایرانی اجازه حضور در این مسابقات را ندارند. .
سمیلا ناظر فنی تور آزاد این اتفاق را اشتباه تایلندی ها دانست و با ارسال نامه ای به فدراسیون والیبال ضمن عذرخواهی رسمی اعلام کرد که تمامی هزینه های رفت و آمد و اقامت تیم والیبال ساحلی توسط فدراسیون والیبال تایلند پرداخت می شود. زمان، بازیکنان والیبال ساحلی ایران می توانند در سنخوالا اردوی تمرینی داشته باشند.
این در حالی است که فدراسیون ایران مدعی است تیم ایران از ابتدا قصد حضور در این مسابقات را نداشت اما به درخواست تایلند و کنفدراسیون والیبال آسیا پس از پایان مهلت قانونی برای ثبت نام اقدام کرد و میزبان نیز قول داده است که برای حضور نماینده ایران مشکلی وجود نخواهد داشت.
لازم به ذکر است، کنفدراسیون والیبال آسیا صبح امروز (سه شنبه ۸ شهریور) از انتخاب ۳۰ تیم شرکت کننده در برنامه اصلی این مسابقات خبر داد و تیم ملی ساحلی الف ایران (بهمن سالمی – آرش وکیلی) در رده چهارم قرار گرفت. دانه با ۲۴۰۰ امتیاز. همچنین تیم ملی ب ایران (حمید میرزاعلی – علیرضا آقاجانی) با ۱۴۶۵ امتیاز در رده هشتم قرار دارد.
لازم به ذکر است که تیم ملی لائوس نیز به همین دلیل از این رقابت ها کنار گذاشته شده است.
انتهای پیام