ملی پوش والیبال ایران به عنوان آشپز! – شما آنلاین هستید


به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران که در مراحل ابتدایی لیگ والیبال کشور قادر به پیروزی مقابل حریف خود است، در مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات باید به مصاف لهستان برود. تیم ملی والیبال ایران در ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ برای آماده شدن برای مسابقات لیگ ملی والیبال سال ۲۰۲۲ راهی بلگراد شد و تاکنون و همچنین شرکت در اردوها و مسابقات به ایران بازنگشته است.

در شرایطی که تیم ملی والیبال ایران بیش از ۴۵ روز است از کشور خارج شده است، امیرحسین صنافدیار با درخواست بازیکنان و موافقت کادر فنی اعلام آمادگی کرد تا در هتل غذای خانگی تیم ملی را تهیه کند. رستوران در بقیه روز کمپینگ.

طبق ویدئویی که از اردوی تیم ملی والیبال ایران منتشر شده، رستوران هتل تمامی امکانات لازم را در اختیار امیرحسین اسفندیار و علیرضا طلوکیان قرار داده است تا مربیان و بازیکنان تیم ملی ایران پس از تمرین صبحگاهی بدنسازی، غذای ایرانی تهیه کنند. مرغ و کباب با برنج).

امیر خوشخبر، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: ما خیلی وقت است که ایران را ترک کرده ایم، به همین دلیل تیم ملی شروع به پخت غذا طبق میل بازیکنان ایرانی کرد.

خوشخور همچنین اعلام کرد که این رستوران تمامی امکانات را برای پخت غذاهای ایرانی در اختیار تیم ملی والیبال ایران قرار داده است.

اسفندیار که زمانی به عنوان آشپز برای تیم ملی والیبال ایران آشپزی می کرد، در پاسخ به اینکه آشپزی سخت تر بود یا بازی؟ او پاسخ داد: بازی بسیار سخت و پر استرس است در حالی که برای آشپزی استرسی نخواهید داشت. غذا هر چه باشد، هر که گرسنه باشد می خورد!

به گزارش ایسنا، حال و هوای اردوی تیم ملی والیبال ایران در ایتالیا خوب به نظر می رسد. والیبال ایران در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۲ باید به مصاف تیم ملی والیبال لهستان برود.

برنامه مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲ (به وقت ایران):

چهارشنبه ۲۹ تیر

آمریکا – برزیل ساعت ۲۰:۳۰

ایتالیا-هلند ساعت ۲۳:۳۰

پنجشنبه ۳۰ تیر

فرانسه-ژاپن ساعت ۲۰:۳۰

لهستان-ایران ساعت ۲۳:۳۰

انتهای پیام