ملاقاسمی در هلند به ناخوشایند سپرده شد


به گزارش ایسنا، پیکر مرحوم حسین ملاقاسمی بازیگر، کشتی گیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرمربی سابق کارکنان سراسری کشتی فرنگی ایران روز قبل از این (۵ شنبه) در آمستردام هلند به ناخوشایند سپرده شد.

ملاقاسمی روز دوشنبه بر تأثیر ابتلا به بیشتر سرطان ها در بخش مراقبت های ویژه بیمارستانی در آمستردام در سن ۹۰ سالگی درگذشت. علاوه بر این مراسم یادبود مرحوم حسین ملاقاسمی، فردا شنبه دهم اردیبهشت اجتناب کرده اند ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۷ در مسجد آفتاب واقع در میدان فاطمی تهران توسط صندوق حمایت اجتناب کرده اند قهرمانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشکسوتان بازی ایران برگزار می‌شود.

ملاقاسمی متولد سال ۱۳۱۱ را انتخاب کنید و انتخاب کنید همدوره‌ جهان پهلوان تختی بود کدام ممکن است در مسابقات جهانی کشتی آزاد در سال ۱۹۵۷ در استانبول ترکیه سودآور به کسب مدال نقره جهان شد. وی سپس {به رشته} کشتی فرنگی به اینجا رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در رقبا های جهانی سال‌های ۱۹۶۱ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۹۶۲ در ژاپن را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا برای ایران به میدان سر خورد با این حال سودآور به کسب مدال نشد. وی علاوه بر این در ۲ المپیک ۱۹۶۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۹۶۴ برای ایران کشتی گرفت.

62247816 - ملاقاسمی در هلند به خاک سپرده شد
اجتناب کرده اند راست: موحد، صنعتکاران، ملاقاسمی

وی در سال‌های بعد شناخته شده به عنوان سرمربی کارکنان سراسری کشتی فرنگی مشغول به ورزش شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جریان تفریحی‌های آسیایی ۱۹۷۴ تهران کدام ممکن است کارکنان سراسری کشتی فرنگی ایران همراه خود کسب ۸ مدال طلا توسط علی‌آبادی، تورانیان، یداللهی‌، دلیریان، قنبری، کریمی، مشتاقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیلابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه نقره نظافت‌دوست، مقتدرانه بر سکوی نخست ایستاد، هدایت کارکنان سراسری را بر عهده داشت. وی علاوه بر این سال ها سابقه عضویت در شورای فنی کشتی فرنگی را داشت.

ملاقاسمی علاوه بر این اجتناب کرده اند سال ۱۳۴۵ وارد سینما شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بسیار زیاد اجتناب کرده اند فیلم‌های سینمایی در گذشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند انقلاب به ایفای عملکرد تیز کردن کدام ممکن است مورد ملاحظه قرار گرفت.

3 - ملاقاسمی در هلند به خاک سپرده شد
محمود را انتخاب کنید و انتخاب کنید حسین ملاقاسمی

انتهای پیام