مقدماتی کشتی آزاد جوانان ایران در مسابقات جهانی بلغارستان – شما آنلاین


مقدماتی کشتی آزاد جوانان ایران در مسابقات جهانی بلغارستان
مقدماتی کشتی آزاد جوانان ایران در مسابقات جهانی بلغارستان

به گزارش ایسنا، رقابت های کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان امشب (چهارشنبه) با معرفی ۵ نفر برتر وزن دوم به کار خود پایان می دهد. در پایان رقابت‌های ۵ وزن اول، آمریکا با مجموع ۸۴ امتیاز ۲ مدال طلا و ۱ مدال نقره و ایران یک مدال طلا و ۳ مدال برنز کسب کردند. […]

به گزارش ایسنا، رقابت های کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان امشب (چهارشنبه) با معرفی ۵ نفر برتر وزن دوم به کار خود پایان می دهد. در پایان رقابت های ۵ وزن اول، آمریکا با ۲ مدال طلا و یک نقره و مجموع ۸۴ امتیاز، ایران با مجموع ۷۴ امتیاز و یک مدال طلا و ۳ مدال برنز در رده دوم قرار گرفت.
اما با توجه به شانس ایران برای کسب ۳ مدال طلا و ۱ مدال برنز و شانس ۱ مدال طلا و ۲ مدال برنز برای آمریکا در ۵ وزن مسابقه دوم، قهرمانی تیم ایران در این مسابقات تنها توسط پیروزی در یکی از ۴ مبارزه امشب نمایندگان ایران یا تنها یک باخت نماینده آمریکا فینال است.
با توجه به نتایج به دست آمده در ۵ وزن دوم این رقابت ها، آمریکا حداکثر ۱۴۷ و حداقل ۱۲۶ امتیاز و ایران نیز در پایان این رقابت ها امتیازی بین ۱۴۴ تا ۱۷۲ کسب خواهد کرد.
به این ترتیب تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران می تواند به عنوان قهرمان مقدماتی مسابقات جهانی ۲۰۲۲ صوفیه بلغارستان معرفی شود.
آرمین حبیب زاده در وزن ۶۱ کیلوگرم، امیرحسین فیروزپور در وزن ۹۲ کیلوگرم و امیررضا معصومی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم ۳ فینالیست ایرانی در ۵ وزن دوم این مسابقات هستند و عارف رنجبری در وزن ۸۶ کیلوگرم نیز برای مدال برنز به مصاف هم خواهند رفت. رده بندی و فینال ۵ وزن دوم کشتی آزاد نوجوانان جهان از ساعت ۱۹:۳۰ امشب چهارشنبه آغاز می شود.
انتهای پیام