معامله با های خانگی فوری برای پف صورت را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیکل


کمپرس خنک

استفاده از کمپرس سرد روی چشم ها می تواند به کاهش پف صورت کمک کند.

کیسه زیر چشمت؟ کم خوابی، علائم آلرژی ها، غذاهای شور را انتخاب کنید و انتخاب کنید استعمال دخانیات همگی عواملی هستند کدام ممکن است می توانند در نتیجه تحمیل کیسه های زیر توجه شوند. کیست معمولاً نشان می دهد که مایع در آنجا ترکیبی شده است. کمپرس خنک یکی اجتناب کرده اند آسان ترین تعمیرات خانگی است. خوب دستمال تازه را همراه خود آب خنک خیس کنید، آن را فشار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به آرامی} چشمان شخصی را برای تعدادی از دقیقه فشار دهید. این کار را در حالت نشسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹ دراز کشیده انجام دهید. برای سرما شدن اصولاً پارچه را در یخچال هر دو فریزر قرار دهید.

لوسیون هموروئید

استفاده از کرم هموروئید زیر چشم می تواند به کاهش پف زیر چشم کمک کند.

این لوسیون با بیرون مدل ممکن است بیش اجتناب کرده اند خوب کار را انجام دهد. به همان اندازه حدی همراه خود سکسی کردن منافذ و پوست ممکن است واقعاً کار می کند. به همین دلیل می توانید اجتناب کرده اند آن برای معامله با پف زیر توجه شخصی بیشترین استفاده را ببرید. آن را معادل خوب مرطوب کننده بمالید. اگر متوجه از حداکثر کدام ممکن است بوی آن خیلی محکم است، آن را همراه خود مرطوب کننده روزمره شخصی ترکیب کردن کنید. مواظب باشید در چشمانتان نرود. این اراده باعث تحریک شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل دستیابی است نفخ را جدی تر تدریجی.

آب بیشتری بنوشید

نوشیدن آب بیشتر ممکن است به سلول های شما کمک کند تا آب ذخیره شده را تا زمانی که نفخ فروکش کند آزاد کنند.

گاهی راه رفع نفخ آب اصولاً است. هنگامی کدام ممکن است دچار کم آبی می شوید، سلول ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس های هیکل ممکن است آب را فریب دادن را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت می کنند. این اراده در نتیجه نفخ شود. وقتی می نوشید، سلول ها آب ذخیره شده است را آزاد می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آرام کردن تورم کمک می کنند.

پاهایت را بالا بگذار

کوتاه کردن پاها به جلوگیری از ادم پا و ساق پا کمک می کند.

اگر پاها هر دو مچ پاهای ممکن است متورم شد، اجتناب کرده اند آنها حمایت کنید به همان اندازه بار را کاهش دهید. افزایش نواحی متورم به جلوگیری اجتناب کرده اند تجمع مایع در نیمه زیرین هیکل {کمک می کند}. این ادم نامیده تبدیل می شود. این ممکن است به توضیحات زیادی اجتناب کرده اند جمله باردار بودن، گذراندن روزهای تمدید شده روی پا، رانندگی در مسافت های تمدید شده هر دو بازدید همراه خود هواپیما {اتفاق بیفتد}. همراه خود پاهای شخصی روی صندلی هر دو کاناپه بنشینید هر دو دراز بکشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاهای شخصی را به دیوار نزدیک کنید. آنها را بعدی اجتناب کرده اند روده ها شخصی قرار دهید.

به فروشگاه ممکن است تأثیر می گذارد کنید

کافئین موجود در چای کیسه ای می تواند به کاهش ظاهر پف زیر چشم کمک کند.

همراه خود کیسه های چای همراه خود حالت بیش از حد ارزیابی شده است صورت شخصی کشتی کنید. آن را در آب خوب و دنج خیس کنید، بگذارید سرماخوردگی شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی چشمانتان بگذارید. کافئین فعلی در چای چیزی است کدام ممکن است به باریک شدن رگ های خونی برای کاهش پف کردن {کمک می کند}. به همین دلیل اجتناب کرده اند چای سیاه هر دو چای اولانگ بیشترین استفاده را ببرید، ۹ اجتناب کرده اند چای های طبیعی معادل نعناع فلفلی هر دو بابونه. هر دو پایین تر های خیار در یخچال را بررسی کنید کدام ممکن است خاصیت ضد التهابی دارند.

نمک را پایین تر دهید

برای جلوگیری از احتباس آب، مصرف سدیم خود را کمتر از 2000 میلی گرم در روز نگه دارید.

تعادل مایعات هیکل ممکن است اجتناب کرده اند جمله مقدار خون را مدیریت می تدریجی. مصرف کردن نمک بیش اجتناب کرده اند حد ممکن است فشار خون ممکن است را بالا ببرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث شود هیکل به مایعات اضافی بچسبد. سدیم فعلی در نمک آب را به موجود در رگ‌های خونی می‌کشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را ساقی می‌تدریجی. این ممکن است باعث تورم صورت، پاها، مچ پا هر دو پاها شود. بیش اجتناب کرده اند ۲۰۰۰ میلی خوب و دنج سدیم در روز خوردن نکنید. این کمتر اجتناب کرده اند خوب قاشق چای خوری نمک است.

منتقل کردن

نشستن و ایستادن طولانی مدت باعث می شود مایع در پاها و قسمت های پایین بدن شما جمع شود.

نشستن هر دو روبرو شدن تمدید شده مدت ممکن است باعث تجمع مایع در پاها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر نیمه های زیرین هیکل ممکن است شود. تحقیقات نماد می دهد کدام ممکن است بازی قابل دستیابی است بیشتر اجتناب کرده اند آرامش ورم را اجتناب کرده اند بین ببرد. یکی اجتناب کرده اند ورزش‌های به عادی‌تر شنا است کدام ممکن است به مفاصل ممکن است فشار نمی‌آورد. علاوه بر این این، بازی مشترک ممکن است به کاهش چند پوند ممکن است کمک تدریجی، کدام ممکن است قابل دستیابی است به جلوگیری اجتناب کرده اند نفخ نیز کمک تدریجی.

الکل را محدود کنید

الکل باعث نفخ و کم آبی بدن می شود.

بلعیدن در یک روز واحد ممکن است به صورت تورم در صورت، پاها هر دو معده به نظر می رسد شود. الکل بر روی هیکل ممکن است تأثیر التهابی دارد. علاوه بر این خوب ادرارآور است کدام ممکن است باعث اجتناب کرده اند انگشت دادن آب اجتناب کرده اند طریق ادرار تبدیل می شود. در اصولاً اسبابک ها، تورم در عرض ۱۲ به همان اندازه ۲۴ ساعت پس اجتناب کرده اند پردازش الکل توسط هیکل برطرف تبدیل می شود. بلعیدن آب ممکن است به مبادله مایعات اجتناب کرده اند انگشت گذشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش نفخ کمک تدریجی.

علائم آلرژی شخصی را معامله با کنید

از مواد حساسیت زا که می توانند باعث پف زیر یا اطراف چشم شما شوند، اجتناب کنید.

ممکن است در نتیجه پف زیر هر دو فراگیر توجه ممکن است شود. مدیریت حساسیت قابل دستیابی است تورم را نیز مدیریت تدریجی. به همان اندازه حد امکان اجتناب کرده اند آلرژن های شناسایی شده است معادل گرده هر دو کپک دوری کنید. شستشوی سوراخ بینی را همراه خود محلول نمکی معادل گلدان نتی در ذهن داشته باشید. اگر به چیزی محکم تر خواستن دارید، خوب آنتی هیستامین با بیرون مدل قابل دستیابی است کمک تدریجی. همراه خود دکتر شخصی با اشاره به اینکه چه چیزی برای شما ممکن است بیشتر است صحبت کنید.

ماساژ را بررسی کنید

ماساژ جریان لنفاوی را تحریک می کند و می تواند به بدن شما کمک کند تا از شر مایعات اضافی خلاص شود.

۹ تنها دستی است، اما علاوه بر این ممکن است به خلاص شدن اجتناب کرده اند شر تورم درمورد به باردار بودن کمک تدریجی. ماساژ دادن مایعی کدام ممکن است بین احساس ها ته نشین تبدیل می شود ممکن است به جریان یافتن آن در جایی کدام ممکن است باید برود کمک تدریجی. می توانید اجتناب کرده اند نوک انگشتان شخصی برای ورز دادن پاها هر دو پاهای متورم بیشترین استفاده را ببرید. اگر یکی اجتناب کرده اند {اعضای خانواده} هر دو دوست ممکن است راهی پیدا کند این کار را برای شما ممکن است انجام دهد، حتی بیشتر است. ماساژ ماهیچه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس های ناخوشایند ۹ تنها تورم را کاهش می دهد، اما علاوه بر این فشار، فشار را انتخاب کنید و انتخاب کنید درد را نیز کاهش می دهد.

بالش پشتیبانی

برای جلوگیری از تجمع مایع در زیر چشم، سر خود را بالا قرار دهید.

همراه خود خوب بالش اضافی زیر اوج شخصی بخوابید. افزایش قله به جلوگیری اجتناب کرده اند ترکیبی شدن مایع در نواحی خاص معادل زیر توجه {کمک می کند}. بالش ها را طوری روی هم قرار دهید کدام ممکن است به ابعاد کافی بلند باشند به همان اندازه سرتان را بعدی اجتناب کرده اند قلبتان حفظ کنید با بیرون اینکه به گردنتان فشار بیاورید.

غذاهای ضد تحریک

برای تسکین التهاب روده، که ممکن است به تورم گاه به گاه کمک کند، از یک رژیم غذایی ضد التهابی استفاده کنید.

تورم غیر رسمی ممکن است سیگنال خوب بیماری التهابی تمدید شده مدت معادل کولیت اولسراتیو باشد. برخی وعده های غذایی می توانند به آرام کردن تحریک کمک کنند. آنها برای ادغام کردن میوه ها، سبزیجات را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی های مفید معادل اسیدهای چرب تک غیراشباع را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسیدهای چرب امگا ۳ فعلی در ماهی آزاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر ماهی های چرب هستند. اجتناب کرده اند تولید دیگری انتخاب های خوشایند می توان به شیرینی تلخ، چای بی تجربه، زردچوبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنجبیل ردیابی کرد.

جوراب های فشرده

جوراب های فشرده می توانند به جلوگیری از تجمع مایع در پاهای شما کمک کنند.

آنها فشار محکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ثابتی را به پاها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مچ پا وارد می کنند به همان اندازه اجتناب کرده اند تراوش مایعات به پوست جلوگیری کنند. جوراب ها را صبح بپوشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه روزی کدام ممکن است دستی هستند بپوشید. آنها در وزن های مختلف هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اجتناب کرده اند جوراب ها با کیفیت حرفه ای تر اجتناب کرده اند بقیه هستند. همراه خود خوب جفت سبک تر آغاز کنید به همان اندازه بررسی کنید.

ایبوپروفن هر دو آسپرین

برای کاهش درد و تورم از NSAID استفاده کنید.

این را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs) با بیرون مدل به کالا می رسند. آنها اغلب هستند به کاهش تورم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر گونه درد مرتبط کمک کنند. NSAID ها قابل دستیابی است باعث ناراحتی شکم شوند. اگر بیماری قلبی هر دو {فشار خون بالا} دارید، در گذشته اجتناب کرده اند خوردن همراه خود دکتر شخصی صحبت کنید.

تقویت می کند منیزیم

مکمل های منیزیم ممکن است به کاهش تورم و متعادل کردن سطح سدیم کمک کنند.

منیزیم فرم ماده معدنی به تماس گرفتن الکترولیت است کدام ممکن است به تعادل درجه سدیم ممکن است {کمک می کند}. تحقیق نماد می دهد کدام ممکن است قابل دستیابی است تحریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این نفخ را در {افرادی که} آب زیادی در شخصی نگه می دارند کاهش دهد. دوز همان قدیمی ۲۰۰-۴۰۰ میلی خوب و دنج در روز است. اگر بیماری کلیوی هر دو قلبی دارید، بپرسید کدام ممکن است خواه یا نه تقویت می کند های منیزیم برای شما ممکن است بی خطر هستند هر دو خیر.