مشاوران FDA واکسن‌های آسانسور‌کننده کووید پاییز را تعیین مقدار می‌کنند


عکس خبری: مشاوران FDA واکسن‌های تقویت‌کننده کووید پاییز را ارزیابی می‌کنند

پنجشنبه، ۷ آوریل ۲۰۲۲ (هیلث دی نیوز) — افسران بهداشتی فدرال، کدام ممکن است دستور کار طاقت فرسایی را برای ساخت واکسن {به روز} شده کرونا برای پاییز بلند مدت تصمیم گیری کرده اند، روز چهارشنبه عالی پانل توصیه تخصصی تشکیل دادند کدام ممکن است آزمایشات پزشکی نامزدهای بالقوه باید به همان اندازه ماه بلند مدت تحریک کردن شود. ، مدل بسته شدن کدام ممکن است او به همان اندازه ژوئن محدوده تبدیل می شود به همان اندازه به آن است ضرب الاجل فشرده برسد.

این تعیین مقدار در جریان عالی مونتاژ عالی روزه مشاوران خارجی گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروی آمریکا (FDA) به پایان رسید کدام ممکن است برای بحث با توجه به اینکه پوشش واکسن کووید در ملت چگونه باید در حرکت به ورودی باشد، تحقق کردند.

با این حال زمان ضروری است.

در حالی کدام ممکن است متنوع اجتناب کرده اند تحقیق پزشکی واکسن های تبدیل کردن شده توسط سازندگان واکسن را انتخاب کنید و انتخاب کنید مؤسسه سراسری بهداشت آمریکا (NIH) در جاری انجام است، آنها برای حاضر نوع داده های اثربخشی ساخت شده برای واکسن های زودتر فوق العاده کودک هستند. نیویورک تایمز اشاره کردن شده.

رابرت جانسون، سرپرست بخش بیماری‌های عفونی در وزارت بهداشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرکت ها انسانی آمریکا، به کمیته ذکر شد: روزی کدام ممکن است آزمایش‌های عظیم مناسب شوند، تولیدکنندگان واکسن برای ساخت یک دسته کامل میلیون دوز اجتناب کرده اند عالی واکسن تبدیل کردن‌شده به چندین ماه زمان خواستن دارند.

جانسون ذکر شد: «اگر به همان اندازه اوایل ماه مه در راه آن کارآزمایی پزشکی نباشید، فوق العاده سخت است کدام ممکن است در مجموع محصول کافی در بین تولیدکنندگان داشته باشید به همان اندازه این تقاضا را برآورده کنید. بار اشاره کردن شده.

دکتر پیتر مارکس، کدام ممکن است بر مقررات واکسن در گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارو نظارت دارد، موافقت کرد کدام ممکن است انتخاب گیری با توجه به واکسن پاییزی به همان اندازه ماه می هر دو ژوئن حیاتی است.

با این حال مشاوران واکسن ادامه دارد حدس می زنند کدام ممکن است این همه گیری در جاری اصلاح چه چیزی به در کنار ممکن است داشته باشد.

سؤالات برای ادغام کردن اینجا است کدام ممکن است خواه یا نه طیف گسترده ای از جدیدی مقدمه خواهند کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر اینگونه است، خواه یا نه به طور قابل توجهی ویروس را اصلاح می دهند هر دو خیر. متنوع اجتناب کرده اند مشاوران بر این باورند کدام ممکن است عالی افزایش تولید دیگری در پاییز امسال محتمل است. پرس و جو تولید دیگری اینجا است کدام ممکن است چگونه واکسن های فعلی را اصلاح کنیم به همان اندازه بیشتر حرکت کنند.

تروور بدفورد، آمارشناس زیستی در شخص هاچینسون وسط تحقیقات بیشتر سرطان ها {در این} مونتاژ ادعا کرد کدام ممکن است ویروس کرونا فوق العاده سریعتر اجتناب کرده اند ویروس آنفولانزا کدام ممکن است هر سال واکسن آن یک بار دیگر طراحی تبدیل می شود، جهش می یابد. بار اشاره کردن شده.

واکسن های آسانسور کننده نیز {در این} مونتاژ مورد بحث قرار گرفت: شارون آلروی برسه، سرپرست شرکت ها بهداشت کلی در وزارت بهداشت اسرائیل، تخصص اسرائیل با توجه به تزریق دوم آسانسور کننده برای اشخاص حقیقی ۶۰ ساله هر دو بعدی را تشریح کرد.

هفته قبلی، آمریکا اجتناب کرده اند این مد پیروی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجوز معامله با عکس را برای آمریکایی های ۵۰ ساله را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعدی صادر کرد. CDC عالی آسانسور کننده دوم را برای اشخاص حقیقی ۶۵ ساله هر دو بعدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشخاص حقیقی ۵۰ به همان اندازه ۶۴ ساله همراه خود بیماری های زمینه ای پیشنهاد کرده است.

در حالی کدام ممکن است مارکس ذکر شد FDA آسانسور کننده دوم را “مشاور توسعه هر دو اصلاح قابل توجهی” نمی داند، دکتر جیمز هلدرث، رئیس کالج پزشکی مهری در تنسی، این پرس و جو را مطرح کرد کدام ممکن است چرا FDA اجتناب کرده اند هیئتی کدام ممکن است تشکیل داده بود، توصیه نخواسته است. برای بحث با توجه به پوشش واکسن بلند مدت، بار اشاره کردن شده.

جری ویر، یکی اجتناب کرده اند افسران ارشد FDA، ذکر شد کدام ممکن است آژانس پیش بینی دارد اجتناب کرده اند هیئت توصیه بخواهد به همان اندازه هر گونه فرمول مجدد واکسن های فعلی را در گذشته اجتناب کرده اند تقاضا مجوز اضطراری در بلند مدت بازرسی تدریجی.

این مونتاژ علاوه بر این برای ادغام کردن دکتر جان بیگل، سرپرست تحقیقات پزشکی در انستیتوی سراسری بهداشت، بود کدام ممکن است تحقیق جدیدی را کدام ممکن است برای ارزیابی کار کردن واکسن معاصر مدرنا در برابر این مدل‌های اصلاح‌شده‌ای کدام ممکن است برای هدف توصیه طیف گسترده ای از شناسایی شده است توسط خودم هر دو در موجود در جمع شده می‌شوند، تشریح کرد. مخلوط کردن، همراه خود بار اشاره کردن شده.

این تحقیق برای ادغام کردن سند عنوان ۶۰۰ داوطلبی است کدام ممکن است واکسن را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسانسور کننده شخصی را بدست آمده کرده اند. برخی دوز اجتناب کرده اند واکسن فعلی را بدست آمده خواهند کرد. سایرین واکسن‌های آزمایشی را بدست آمده خواهند کرد کدام ممکن است نوع Omicron را انتخاب کنید و انتخاب کنید Omicron را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این نوع بتا، نوع دلتا را انتخاب کنید و انتخاب کنید الگوی اولین ویروسی را کدام ممکن است برای اولین بار در همه‌گیری به نظر می رسد شد، بدست آمده خواهند کرد. بیگل ذکر شد کدام ممکن است نتایج قابل انجام {است تا} اواسط تابستان کنار هم قرار دادن شود.

داده ها اصولاً

شبکه‌مکان COVID-19 آمریکا داده ها بیشتری با توجه به COVID-19 دارد.

تأمین: نیویورک تایمز

توسط رابین فاستر، خبرنگار HealthDay

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۲۱ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.