مسکن یکی از تأثیرگذارترین مؤلفه های زندگی خانوادگی است – شما آنلاین هستید


مسکن یکی از مؤلفه های تأثیرگذار در زندگی خانوادگی است
مسکن یکی از مؤلفه های تأثیرگذار در زندگی خانوادگی است

به گزارش خبرنگار مهر ، یعقوب علی نظری شامگاه سه شنبه در خارج از مراسم قرعه کشی تخصیص سه هزار و سیصد و سه قطعه زمین در طرح نهضت ملی مسکن شهرستان بجستان گفت: وجود سرپناه و مسکن به عنوان محل آرامش خانواده می تواند بیشترین تاثیر را در توسعه جامعه داشته باشد استاندار خراسان رضوی گفت: سازندگی […]

به گزارش خبرنگار مهر ، یعقوب علی نظری شامگاه سه شنبه در خارج از مراسم قرعه کشی تخصیص سه هزار و سیصد و سه قطعه زمین در طرح نهضت ملی مسکن شهرستان بجستان گفت: وجود سرپناه و مسکن به عنوان مکانی برای آرامش خانواده می تواند بیشترین تأثیر را در توسعه جامعه داشته باشد
استاندار خراسان رضوی گفت: ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در این استان از چهار میلیون وعده داده شده در قالب طرح نهضت ملی مسکن دولت سیزدهم به عنوان یکی از ماموریت ها و دغدغه های اصلی ادامه دارد.
وی با اشاره به اینکه ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی کار بسیار ارزشمند و در عین حال سختی است، گفت: همه مسئولان استان شبانه روز پیگیر این موضوع هستند.
نظری افزود: لازم است متولیان امر قوانینی را بیابند که به نفع مردم باشد تا در نهایت به گره گشایی و رفاه خانواده منجر شود.
استاندار خراسان رضوی در بخشی از سخنان خود ابراز امیدواری کرد عملیات ساخت فضای داخلی بیمارستان آیت الله سید جواد مدنی بجستان در دهه فجر سال جاری آغاز شود.
وی ادامه داد: علاوه بر این مشکل آب بجستان با پیگیری های لازم برای احداث منبع ذخیره آب شرب سه هزار مترمکعبی در این شهرستان تا پایان سال برطرف می شود. و عملیات مرمت ۳۰ کانال آب در حال انجام است.