مسابقات قهرمانی تیم ملی هندبال جوانان در مسابقات قهرمانی قبرس – شما آنلاین هستید


قهرمانی تیم ملی هندبال جوانان در مسابقات قبرس
قهرمانی تیم ملی هندبال جوانان در مسابقات قبرس

به گزارش ایسنا، تیم ملی هندبال نوجوانان ایران که برای آمادگی هر چه بهتر برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا راهی مسابقات تدارکاتی قبرس شده بود، با کسب چهار پیروزی عنوان نخست این دوره از مسابقات را از آن خود کرد. تیم ملی ایران در این مسابقات مقابل قبرس، ازبکستان و صربستان به برتری دست یافت. امیرحسین مسعودنیا، مهدی […]

به گزارش ایسنا، تیم ملی هندبال نوجوانان ایران که برای آمادگی هر چه بهتر برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا راهی مسابقات تدارکاتی قبرس شده بود، با کسب چهار پیروزی عنوان نخست این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.
تیم ملی ایران در این مسابقات مقابل قبرس، ازبکستان و صربستان به برتری دست یافت.
امیرحسین مسعودنیا، مهدی درینی، صابر حیدری، مهدی مرادی، هادی خواجه سلیمی، ایلیا گلی، بنیامین خادوردیان، علی حیدریان، امیرحسین کرمی، آریا مژگان، شایان فرشته نژاد، حسین حیدریان، امیرمحمد پورقاسمی آباد، مهاحمیر، علی حیدریان، امیرحسین کرمی مهرشاد دانشی، امیرعباس زارعی، ابوالفضل رهشناس ملی پوشان هندبال جوانان ایران اعزامی به مسابقات تدارکاتی قبرس را تشکیل دادند.
مهدی اخوان (مدیر فنی)، مجید پارسایی (سرپرست)، مجید رحیمی زاده (سرمربی)، حمید ربانی کیا (مربی) و رضا سرسنقی (ماساژ) کادر فنی تیم ملی هندبال جوانان ایران را در این مسابقات تدارکاتی تشکیل می دهند.
تیم ملی هندبال جوانان ایران خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ به میزبانی منامه بحرین آماده می کند. تیم ملی ایران در مرحله گروهی مسابقات قهرمانی آسیا به ترتیب به مصاف تیم های کره جنوبی، هند، ازبکستان و بحرین می رود.
انتهای پیام