مرکز درمانی اردبیل بیمار جدید کرونا ندارد


رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با بیان اینکه شاهد وضعیت نسبتاً پایدار ویروس کرونا در منطقه هستیم، گفت: با توجه به بازگشت زائران اربعین حسینی، نگرانی‌هایی مبنی بر رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی و افزایش تدریجی سفرها وجود دارد. تعداد موارد بیماری

کرونا

علی محمدیان آردی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با بیان اینکه شاهد وضعیت نسبتاً با ثباتی در منطقه هستیم، گفت: با توجه به بازگشت زائران اربعین حسینی نگرانی هایی در خصوص عدم رعایت پروتکل های بهداشتی وجود دارد. افزایش تدریجی موارد بیماری.

وی افزود: از مردم می خواهیم در رعایت پروتکل های بهداشتی مدیریت خوبی داشته باشند تا شاهد افزایش موارد بیماری و افزایش محدودیت ها نباشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل آخرین وضعیت اپیدمی بیماری در استان اردبیل را تشریح کرد و اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد بهبود یافتگان از ویروس کرونا به چهار نفر و وضعیت اپیدمی در استان رسیده است. . هنوز در حالت آبی

محمدیان آردی تصریح کرد: تعداد مبتلایان به کرونا به ۱۹ نفر رسیده و در ۲۴ ساعت گذشته ۵ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اعلام اینکه تعداد فوتی‌های کرونا در استان به صفر رسیده است، تصریح کرد: این بیماری در شبانه روز گذشته نیز ناشی از این بیماری بوده است.