مردم می گویند مجلس دولت را شکست داده است


نماینده مردم اردبیل در شورای اسلامی گفت: مردم تحت فشار هستند و دیگر به نمایندگان مردم اعتماد ندارند و می گویند مجلس از دولت شکست خورد و از حقوق مردم دفاع نکرد.

صدیف بدری

صدیف بدری در مجمع عمومی امروز (یکشنبه) گلایه مردم از وضعیت معیشتی، گرانی اجناس و کمبود برخی داروها به ویژه بیماری های خاص و شربت آنتی بیوتیکی کودکان رو به افزایش است که در جلسه امروز ضروری است. .مجلس باید با دولت گفتگو کند.

وی ضمن بیان اینکه مردم استرس دارند، گفت: کم کم اعتماد مردم به نمایندگان مردم کم می شود. به ما می گویند شما به عنوان نماینده مردم باید مدافع حقوق ما باشید اما ما احساس می کنیم مجلس در مقابل دولت ضعیف می شود.

این نماینده مجلس با بیان اینکه افزایش دستمزد کارگران با افزایش قیمت کالاها همخوانی ندارد، گفت: در این شرایط دولت توپ را به صحن مجلس می اندازد در حالی که حداقل دستمزد را ۱۰ افزایش دادیم. درصد در بودجه از سوی دیگر افزایش حقوق بازنشستگان لشکری ​​و کشوری با افزایش قیمت کالاها همخوانی ندارد.


نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس در یادداشت دیگری گفت: پنج ماه از ابتدای سال می گذرد اما توافقنامه تخصیص اعتبارات دولتی و تملک دارایی های سرمایه ای هنوز تغییر نکرده است. فصل کار در منطقه سردسیر گذشت، این اعتبار چه زمانی باید تخصیص یابد؟ این موضوع باید در جلسه امروز نمایندگان مردم با هیات دولت مطرح شود و فکری برای آن شود.