مرحله دوم اردوی تیم ملی کاراته امید در کرمانشاه آغاز شد – شما آنلاین هستید


مرحله دوم اردوی تیم ملی کاراته امید در کرمانشاه آغاز شد
مرحله دوم اردوی تیم ملی کاراته امید در کرمانشاه آغاز شد

سعید نصراللهی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی کاراته امید در استان کرمانشاه اظهار داشت: این اردو دومین اردوی تیم ملی کاراته امید در کشور است که از چهارشنبه هفته گذشته ۱۲ آذرماه آغاز شده است. وی افزود: اردوی تیم ملی کاراته امید پیشران برای حضور در […]

سعید نصراللهی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی کاراته امید در استان کرمانشاه اظهار داشت: این اردو دومین اردوی تیم ملی کاراته امید در کشور است که از چهارشنبه هفته گذشته ۱۲ آذرماه آغاز شده است.
وی افزود: اردوی تیم ملی کاراته امید پسران برای آمادگی برای حضور در بازی های آسیایی ازبکستان در استان کرمانشاه تا ۱۷ آذرماه ادامه دارد و تمامی رده های سنی در این بازی ها حضور خواهند داشت.
رئیس هیئت کاراته منطقه کرمانشاه با اشاره به تمرینات فشرده ورزشکاران تیم ملی کاراته امید تصریح کرد: مسابقات قهرمانی آسیا ازبکستان از ۲۴ تا ۲۹ آذرماه با حضور کشورهای آسیایی در شهر تاشکند آغاز می شود.
نصراللهی تاکید کرد: تمرین اصلی تیم ملی کاراته امید کشور در خانه کاراته کرمانشاه و بقیه تمرینات میدانی آنها در پیست برگزار می شود و پس از پایان این اردو، اردوی تیم ملی دیگر برگزار می شود. در استان تهران برگزار می شود.
وی با اشاره به وضعیت آمادگی تیم ملی کاراته استان کرمانشاه گفت: این تیم در دور قبل ۲ مدال طلا و ۲ مدال برنز کسب کرد و اکنون این تیم برای حضور در مسابقات به ۶۰ تا ۷۰ درصد آمادگی رسیده است. که با فشار بیشتر در این کمپ سعی خواهد کرد آمادگی بیشتری داشته باشد.