مربی هندبال: وسلین برنامه خاصی برای حریف دارد/ امیدوارم در قونیه روی سکو باشیم – شما آنلاین هستید


مربی تیم ملی هندبال مردان در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط آماده سازی تیم ملی هندبال گفت: در اردوی قبلی تیم ملی فقط روی بدنسازی کار کردیم تا بازیکنان از نظر بدنی آماده باشند. بازیکنان دو روز استراحت کردند و اردوی بعدی از ۹ تیرماه آغاز می شود. این اردو که مربوط به اعزام است بیشتر به تمرینات فنی و تاکتیکی خواهد پرداخت. بازیکنان نیز در شرایط بدنی خوبی قرار دارند. البته نمی توانم بگویم ۱۰۰ درصد آماده هستند اما با توجه به فشار تمریناتشان قطعا تا روز مسابقه پیشرفت خواهند کرد.

صادقی شاه نشین در ادامه درباره حریفان در بازی های کشور اسلامی گفت: با توجه به شناختی که از تیم داریم فکر می کنم در مرحله گروهی مشکلی نخواهیم داشت. ما تیم ترکیه را دقیق آنالیز نکرده ایم اما می دانم که وسلین برنامه خاصی روی حریف دارد. اگر اتفاق خاصی نیفتد از مرحله گروهی صعود می کنیم اما مشخص نیست در مرحله بعد با کدام تیم بازی خواهیم کرد. اصلا مشخص نیست تیم های گروه مقابل با چه فرم و قدرتی در این تورنمنت حاضر می شوند.

مربی تیم ملی هندبال اضافه کرد: از الان مشخص نیست که تیم قطر با ترکیب اصلی بیاید یا خیر، این باید بررسی شود. پس از دانستن این موضوع، برنامه ریزی برای هر بازی آسان تر است. در مسابقات قهرمانی آسیا هم با تیم های کویت و عربستان بازی کردیم. آنها تیم خوبی هستند و مربیان و بازیکنان بزرگی دارند. فکر می کنم باید تمام تلاشمان را کنیم تا هندبال خوبی به نمایش بگذاریم. باید تلاش و هماهنگی خوبی داشته باشیم، در این صورت نتیجه دور از دسترس نخواهد بود.

وی در خصوص پیش بینی خود از نتایج تیم ملی هندبال گفت: همه تیم ها برای گرفتن سکو و جایگاه آمده اند و برای مسابقات هزینه کرده اند. لازم نیست نگران چیزی باشیم و فکر کنیم که صددرصد روی سکو هستیم یا می توانیم با خیال راحت به مسابقه برویم. هر مسابقه شرایط خاص خود را دارد و ما باید تمام تلاش خود را بکنیم تا بهترین نتایج را بگیریم. امیدوارم بتوانیم در این مسابقات مدال بگیریم و حداقل روی یکی از سکوها بایستیم.

مسابقات هندبال کشور اسلامی از ۱۶ تا ۲۳ مردادماه در قونیه برگزار می شود. تیم ملی هندبال مردان ایران در گروه A با ترکیه و آذربایجان همگروه است. در یک گروه دیگر تیم های عربستان، قطر، مراکش و عراق حضور دارند.

انتهای پیام