مدعیان کسب عنوان برتر هفته چهارم لیگ کشتی آزاد – شما آنلاین هستید


مدعیان کسب عنوان برتر هفته چهارم لیگ کشتی آزاد
مدعیان کسب عنوان برتر هفته چهارم لیگ کشتی آزاد

به گزارش خبرنگار مهر ، هفته چهارم مسابقات لیگ برتر آزاد روزهای ۲۸ و ۳۰ آبان ماه با برگزاری دو دیدار در شهرهای قائم شهر و رامسر پیگیری می شود. و پتروپالایش بلیش در قائم شهر برگزار می شود. […]

به گزارش خبرنگار مهر ، هفته چهارم مسابقات لیگ برتر آزاد روزهای ۲۸ و ۳۰ آبان ماه با برگزاری دو دیدار در شهرهای قائم شهر و رامسر پیگیری می شود. و پتروپالایش بلیش در قائم شهر برگزار می شود. به این ترتیب می توان گفت پرونده مرحله ابتدایی مسابقات لیگ برتر آزاد در پایان هفته چهارم بسته می شود و چهره مدعی اصلی قهرمانی بیش از پیش برای رسیدن به آن نمایان می شود. جام این مسابقات
اما در پایان هفته سوم لیگ برتر کشتی آزاد و با توجه به نتایج کشتی فرنگی، چهار تیم هوتن قائم شهر و پتروپالاش بلیش از گروه اول و همچنین بانک شهر و ستارگان ساری از گروه دوم به نیمه نهایی، و دو بازی برگشت تیم ها در مقابل یکدیگر تنها برای شناسایی مدعیان گروه است. این در حالی است که تنها تیم های بانک شهر و ستارگان ساری از تیم ملی خود استفاده کردند و تیم های بلیش و هوتن با استراحت به ملی پوشان خود در هفته سوم، آن را برای این هفته انتخاب کردند.
با این حال انبوه سازان هوتن در هفته چهارم و در لیگ برتر ۲۸ آبان میزبان پترو پالاش تاکستان خواهند بود. این دیدار در شرایطی برگزار می شود که تیم هوتن در دور اول با نتیجه ۹ بر یک مغلوب پتروپالی شد.
۲۹ آبان ماه تیم بانک شهر در دیدار برگشت به مصاف تیم سه تارگان می رود. دیداری که هفته گذشته برگزار شد با نتیجه ۵ بر ۵ به سود بانک شهر برگزار شد.

بدون شک تنها تیمی که در هفته چهارم لیگ برتر کشتی آزاد به میدان رفت، تیم بانک شهر بود که اخیرا با وجود قطعی شدن صعود به نیمه نهایی، دو کشتی گیر روسیه را به خدمت گرفت. زائور اوگویف قهرمان المپیک و دارنده دو مدال طلای جهان و عباس گاجی ماگومدوف قهرمان جهان ۲۰۲۱ دو آزادکار روسی تیم بانک شهر هستند که باید در فینال لیگ منتظر آنها باشیم.
البته سایر آزادکاران با عناوین داخلی تیم بانک شهر نیز از جمله ستارگان جهانی و المپیکی هستند که می توان به حسن یزدانی دارنده ۸ مدال جهانی و المپیک، رحمان عموزاد قهرمان جهان ۲۰۲۲ و محمدحسین محمدیان جهان اشاره کرد. قهرمان. دارنده مدال برنز جهان که در لیست اعضای تیم ملی کشورمان قرار دارد، است
بر اساس این گزارش، برنامه بازی ها و اسامی داوران و ناظران هفته چهارم لیگ برتر آزاد به شرح زیر است: گروه A، بازی برگشت: انبوه سازان هوتن – بلیش تکستان پتروپالیش (میزبان قائم شهر – امام دوان علی حبیبی – آبان). ۱۹ ساعت ۱۱: ۰۰ مسابقه: سید روح اله حسین نماینده سازمان لیگ و کمیته انضباطی: غلامرضا نورزی زاده (مازندران)، ناظر فنی: محمدابراهیم امامی (تهران)، داور: ابراهیم کریمی (آذربایجان غربی)، داور درجه یک بین المللی : رضا علی اصغری (گیلان)، ابراهیم رادمرد (گیلان) بهنام شیرمحمدی (تهران) داور بین‌المللی: محمدرضا مستجیری (البرز) ابوالفضل سبزعلی (تهران) رضا صالح آبادی (خراسان رضوی) مسئول دبیرخانه فنی و برنامه‌ها: البورز مسابقات دور دوم گروه B: بانک شهر – ستارگان ساری (میزبان رامسر – سالن چمران – ۲۹ آبان ساعت ۱۱) ناظر مسابقات: محمود فرهنگ رنجبر (تهران) دبلیو عضو کمیته سازمانی و انضباطی: علی لاریجانی (مازندران) ناظر فنی: مهدی بشیرزاده (خوزستان) هیئت داوران: مهدی آقاولی (تهران) داور درجه یک بین المللی: مسعود رستمی پور (تهران)، سید فرشید میرهشمی (آذربایجان شرقی)، داور درجه دو ب- بین المللی: سیامک گودرزی (فارس)، ایمانعلی فروغی نژاد (سیستان و بلوچستان)، داور درجه سه: جواد واحدی (تهران) – ابوالفضل عقیلی (لرستان)، مسئول دبیرخانه فنی و برنامه زمانبندی: منصور افشار (البرز).