محمدی: گرمای ایتالیا نظر کادر فنی را جلب نمی کند/ «بنا» انتخاب منصفانه است – شما آنلاین


محمدی: گرمای ایتالیا برای کادر فنی جذابیتی ندارد/
محمدی: گرمای ایتالیا برای کادر فنی جذابیتی ندارد/

علی محمدی در گفت وگو با ایسنا، درباره دیدار اعضای تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی با علیرضا دبیر، اظهار کرد: این دیدار به منظور ایجاد همدلی احتمالی بین تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی و شنیدن دغدغه های این تیم برگزار شد. کشتی گیران و مربیان در کل جلسه خیلی خوبی بود و موضوع خیلی خوبی بود […]

علی محمدی در گفت وگو با ایسنا، درباره دیدار اعضای تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی با علیرضا دبیر، اظهار کرد: این دیدار به منظور ایجاد همدلی احتمالی بین تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی و شنیدن دغدغه های این تیم برگزار شد. کشتی گیران و مربیان در مجموع جلسه بسیار خوبی بود و موضوعات بسیار خوبی مطرح شد. خوشبختانه همدلی بین کادر فنی کشتی آزاد و فرنگی بی نظیر است و همین امر باعث می شود که ارتباط بین کشتی گیران دو تیم دو چندان شود. وقتی چنین جلسه ای با حضور دو تیم برگزار می شود بی شک در افزایش همدلی تاثیر بسزایی دارد و این نشان دهنده هنر رئیس فدراسیون کشتی است.
مدیر تیم ملی کشتی فرنگی درباره وضعیت تیم اعزامی به بازی های کشور اسلامی گفت: وضعیت نفرات اعزامی بسیار خوب است. اکثر این نفرات هم شایسته حضور در تیم اصلی برای مسابقات جهانی هستند اما در سنگین وزن قهرمان جهان داریم. در تیم اعزامی به این مسابقات افراد جوان و با تجربه ای داریم و امیدوارم بهترین نتیجه را بگیریم.
وی در ادامه به انتقاداتی مبنی بر عدم رعایت چرخه انتخابی در شناسایی نفرات اعزامی به مسابقات جهانی اشاره و بیان کرد: به عنوان مثال ما واقعا قصد داشتیم سروی را انتخاب کنیم اما بازیکن دوم نتوانست به سطحی که باید برسد. رسیده است. .give a choice به همین دلیل سروی در نهایت فقط به مسابقات لهستان اعزام شد. اگر کسی واقعاً بیدار شود، قطعاً اعزام می شود. یا هیچکس در وزن ایدئولوژیک محمدرضا در کنار او نباشد. نمی گویم نفر دوم خیلی ضعیف است اما قهرمان جهان و المپیک ماست و از رقبای خود بالاتر است.
محمدی در خصوص انتخاب محمدعلی گفت: درست است که او مصدومیت دارد اما در مسابقات لهستان بازی جذابی را به دست آورد. ببینید او در آسیا چه می کند؟ او مدال برنز را به دست آورد و به هیچ وجه با هم برابری نکردند. درست است که گارا در لهستان شکست خورد، اما در این سنگین وزن مدعیانی وجود دارد و با وجود دوری از تمرین، عملکرد کلی او خوب بود. اولویت اول ما اعزام او به مسابقات لهستان بود چون از مصدومیتش می ترسیدیم اما خدا را شکر مشکلی پیش نیامد و نتایج خوبی از این مسابقات گرفتیم.
مدیر تیم ملی کشتی فرنگی درباره اینکه چرا با وجود قهرمانی در جام تختی، قهرمانی در آسیا و نایب قهرمانی ایتالیا، به رسول گرمسیری میدان ندادند تا در مسابقات جهانی حضور داشته باشد، توضیح داد: گرمسیری یک بازی خوب را به دست آورد. در مسابقات قهرمانی آسیا اما در مسابقات قهرمانی ایتالیا نتوانست نظر کادر فنی تیم ملی را جلب کند. اگر کادر فنی را تحت تاثیر قرار داده باشد مطمئن باشید با پشتام (پژمان پشتام نایب قهرمان مسابقات قزاقستان بود) به مسابقات لهستان اعزام می شود و فرصت حضور در تیم ملی را پیدا می کند.
وی در خصوص میدان ندادن به دانیال سهرابی تاج و تخت و قهرمان جام جوانان آسیا در وزن ۶۷ کیلوگرم گفت: تیم جوانان هم برای ما بسیار مهم است و نمی خواهیم برنامه این تیم را خراب کنیم. البته حمید باوفا تعامل بسیار خوبی با تیم بزرگسالان دارد. آنها همچنین خود را برای حضور در مسابقات جهانی جوانان آماده می کنند. شاهین بداغی هم در این وزن جوان خوبی است اما در مجموع در این وزن مشکل داریم.
محمدی در پایان تاکید کرد: اینکه در انتخاب نفرات اعزامی به مسابقات جهانی انصاف رعایت شود و همه بر اساس آن روند به تیم ملی برسند. اگر می بینید سروی و گارا را به تنهایی به مسابقات لهستان فرستادیم، دلیلش این است که دومی نتوانست به فینال برسد.
انتهای پیام