محبوب ترین ابزارهای صنعتی کدامند؟


در مقایسه اجمالی سیستم های پنوماتیک و هیدرولیک می توان گفت که سیستم های پنوماتیکی با استفاده از هوا، نیتروژن و گاز تحت فشار، توان سیال را تامین می کنند.

هیدرولیک همچنین از نیروی سیال با استفاده از سیالات تحت فشار استفاده می کند، مانند; نفت یا آب را تامین می کنند. برای انتخاب و خرید هر یک از این دو سیستم باید به موارد زیادی توجه کرد. استفاده کنید سیلندر پنوماتیک این بستگی به برنامه دارد. وظیفه اصلی سیلندر پنوماتیک ایجاد حرکت و نیرو با کمک فشار و جریان هوا است. در صنعت تولید؛ سیلندرهای پنوماتیک اغلب برای باز کردن دریچه ها، درها، بارگیری یا تخلیه کالا از نوار نقاله ها و بلند کردن اجسام سنگین استفاده می شوند.

در صنعت خودرو، سیلندرهای پنوماتیک نقش های متفاوتی دارند. وسیله دیگری که کاربردهای زیادی در صنعت دارد، پمپ دنده ای هیدرولیک است. دستگاه هیدروموتور توسط سیال هیدرولیک تحت فشار تغذیه می شود و انرژی جنبشی دورانی را به دستگاه مکانیکی منتقل می کند.

پمپ دنده ای هیدرولیکپمپ های هیدرولیک انواع مختلفی دارند، از جمله: پمپ دنده داخلی و پمپ دنده خارجی. پمپ دنده ای داخلی متشکل از چرخ دنده های داخلی، چرخ دنده های کوتاه و مهر و موم های هلالی نیز پمپ های ماه و ستاره نامیده می شوند. صدای کم و تحمل فشار بالا از مزایای این پمپ می باشد. در خودروها و کامیون ها برای سیستم تعلیق و ترمز استفاده می شود. این دستگاه دارای دو مدل می باشد. افکت های تک و دوتایی وجود دارد. موتورهای هیدرولیک، هنگامی که توسط یک منبع مکانیکی تغذیه می شوند. آنها می توانند در جهت مخالف بچرخند و مانند پمپ عمل کنند. محرک های چرخشی هیدرولیک از سیال تحت فشار برای چرخش اجزای مکانیکی استفاده می کنند. اگر مسئول یک شرکت صنعتی هستید و برای پیشبرد کار خود به انواع دستگاه ها و پمپ ها نیاز دارید پیشنهاد می کنیم محصول خود را از فروشگاه پاسکال تهیه کنید.

سیلندرهای پنوماتیک دو بار عمل می کنند و کاربرد آن

یک سیلندر پنوماتیک دو کاره از چندین دریچه هوا تشکیل شده است. هنگامی که هوا وارد این سیلندر می شود، مانند یک سیلندر تکی؛ پیستون را در یک جهت هل می دهد. سپس هوا می تواند از طریق دریچه های دیگر خارج شود. این عمل خلاء ایجاد می کند و باعث می شود که پیستون در جهت مخالف کشیده شود.

هیدروموتور

مزایای استفاده از پمپ دنده هیدرولیک

  • حجم کم؛ ابعاد کوچک و حجم مناسب این دستگاه باعث شده تا این دستگاه در انواع محیط های صنعتی مورد استفاده قرار گیرد و از آن نهایت بهره را ببرید.
  • گسترش سرعت؛ این پمپ دارای سیستم قدرتمندی است و طیف وسیعی از سرعت ها را پشتیبانی می کند. می توانید مایع مورد نظر خود را با سرعت های مختلف پمپ کنید.
  • دامنه وسیع دما و ویسکوزیته؛ این دستگاه در برابر آتش و حرارت بالا مقاوم بوده و در شرایط مختلف آب و هوایی مقاومت بالایی از خود نشان می دهد.
  • جریان مداوم بدون پالس؛ یکی از معایب بسیاری از دستگاه ها قطع و وصل مکرر آن است. به لطف طراحی علمی و قدرتمند این دستگاه، دیگر شاهد چنین مشکلاتی نیستیم.
  • چرخش در هر دو جهت
  • نویز پایین؛ بسیاری از دستگاه ها در این صنعت سر و صدای زیادی ایجاد می کنند و افراد زیادی را آزار می دهند. صدای زیاد تولید شده توسط برخی ماشین ها باعث کاهش شنوایی در کارگران صنعتی می شود. اما پمپ دنده ای چنین ایرادی ندارد و بی صدا است.
  • کار با مایعات با ویسکوزیته های مختلف؛ با استفاده از این دستگاه می توانید مایعات مختلفی را پمپاژ کنید. از مایعات ساینده گرفته تا مواد خورنده و اسیدی.
  • قیمت مناسب؛ قیمت مقرون به صرفه این دستگاه را نمی توان نادیده گرفت. با مقایسه ساده با سایر پمپ های موجود در بازار می توانید به این موضوع پی ببرید. فروشگاه پاسکال انواع پمپ ها و دستگاه ها را در لیست خود دارد و همه افراد و همچنین شرکت ها می توانند آنها را خریداری کنند.

پاسکال استور

پمپ های هیدرولیک و پنوماتیک با قیمت ارزان

شاید یافتن یک وسیله صنعتی با قیمت ارزان غیر منطقی و دشوار به نظر برسد. اما با استفاده از نکات موجود در سایت ما می توانید بهترین خرید را انجام دهید. دستگاه های صنعتی در کیفیت های متنوعی ساخته می شوند و برندهای بسیاری در سراسر دنیا وظیفه تولید آنها را بر عهده دارند. بنابراین انتخاب یک محصول و برند خوب کار دشواری است. شما سروران گرامی می توانید از طریق راه های ارتباطی و وب سایت paskalstore.com با مشاوران و کارشناسان شرکت ما در ارتباط باشید و خریدی مطمئن را تجربه کنید. برند پاسکال استور مرجع فروش دستگاه های صنعتی با کیفیت می باشد.