مبارزه با ۴ تکواندوکار ایرانی در دومین روز از مسابقات قهرمانی آسیا – شما آنلاین


به گزارش ایسنا، در ادامه این مسابقات که با حضور ۳۸۶ تکواندوکار از ۳۴ کشور جهان در سالن “هوبان” شهر چانچئون برگزار شد، فردا شنبه در دومین روز از مسابقات ۵۸ و ۷۴ آقایان. رویدادهای – کیلوگرم ، ۴۹ و ۶۲- کیلوگرم بانوان برگزار می شود. کشورمان در هر چهار وزن نماینده خواهد بود.

در وزن ۵۴ کیلوگرم که ۱۸ تکواندوکار ثبت نام کرده اند، مهدی حاج موسایی در دور نخست به مصاف مارک خلیفه از لبنان می رود و برای صعود به نیمه نهایی با یکی از تکواندوکاران کویت، تیمور شرقی یا پاکستان روبرو می شود. . در بالای جدول تکواندوکارانی از قزاقستان، چین تایپه، تایلند و عربستان سعودی هستند که تلاش می کنند به نیمه نهایی صعود کنند.

میرهاشم حسینی نماینده ایران در المپیک توکیو در وزن ۷۴ کیلوگرم شرکت می کند. او در دور اول استراحت کرد، سپس با چین و اندونزی برنده مبارزه کرد. در این وزن ۱۷ تکواندوکار حضور دارند.

در وزن ۴۹ کیلوگرم مبینا نعمت زاده در بین ۱۵ تکواندوکار ابتدا با «آدلاید دسوزا فرناندز» از تیمور شرقی دیدار می کند و در صورت پیروزی به مصاف برنده کشتی تایلند و ازبکستان می رود.

نسترن ولی زاده نماینده وزن ۶۲- کیلوگرم کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف «بک تی خیم» از ویتنام می رود و در صورت پیروزی به مصاف «فروزا سادیکووا» از ازبکستان می رود.

تیم ملی تکواندو ایران تاکنون یک مدال طلا توسط ناهید کیانی و دو مدال برنز توسط نسترن ولی زاده و دانیال بزرگی کسب کرده است.

این مسابقات تا روز دوشنبه ۷ جولای در کره جنوبی ادامه خواهد داشت.

پیام به پایان رسید