ما می خواهیم چراغ های والیبال اصفهان روشن بمانند – شما آنلاین هستید


مهرداد سلطانی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آغاز تمرینات و تست گیری بازیکنان اصفهانی برای پیوستن به لیگ دسته یک والیبال کشور، اظهار کرد: اگر وضعیت پیش بینی شده ادامه پیدا کند و چندین سال متوالی ادامه پیدا کند، شاهد این وضعیت خواهیم بود. حضور والیبالیست ها . از منطقه اصفهان در رده ملی و لیگ کشور خوب خواهیم بود.

وی افزود: هدف بزرگ ما ایجاد تحولی بزرگ در والیبال سپاهان برای بهره برداری از پتانسیل جوانان بومی استان اصفهان است و در واقع از کادری مجرب برای ارائه تیم پایه، جوانان و جوانان استفاده می شود تا تمرینات خوبی را به آنها ارائه دهیم. و آماده سازی بازی خوب است.” برای حضور در لیگ برتر آماده است.

سلطانی گفت: تلاش می کنیم در سال اول صعود کنیم، اما روند صعود به لیگ برتر ممکن است تا دو سال طول بکشد.

رئیس انجمن والیبال باشگاه سپاهان ضمن ابراز گلایه از کم بودن مسابقات، خاطرنشان کرد: فعالیت کم ورزشکاران والیبال اصفهانی است و مسابقات در سطح کشور و لیگ با تمرینات اندک برگزار شد که باعث شد بازیکنان به خوبی مورد آزمایش قرار نگیرند. به همین دلیل علاوه بر تمرینات لیگ یک و پایه، مسابقات تدارکاتی دیگری را نیز برای حضور در بازی های رسمی و کسب اعتماد به نفس و خودباوری لازم در نظر گرفته ایم.

سلطانی درباره اولین تمرین سپاهانی‌ها توضیح داد: تاکنون ۵۰ بازیکن در تمرینات استعدادیابی و انتخابی لیگ دسته یک شرکت کرده‌اند که ۱۸ نفر از آنها به عنوان فینالیست انتخاب می‌شوند تا بتوانیم این مسابقه را با کادر داخلی جشن بگیریم. .

وی در مورد معیارهای اصلی غربالگری بازیکنان یادآور شد: یکی از اهداف جدی باشگاه حضور بازیکنان بومی است تا بتوانیم با مربیگری و تمرینات خوب تیمی منسجم را به لیگ دسته یک هدایت کنیم. علاوه بر این شرایط فنی و تاکتیکی بازیکنان و همچنین آمادگی بدنی آنها در هر پست ملاک مربی است.

سلطانی ادامه داد: یکی دیگر از کارهای خوب در سطح پایه برگزاری جشنواره های ورزشی در سطح استان است که هزینه آن را باشگاه فولاد مبارکه سپاهان پرداخت می کند. این رویداد هر ماه در شهرستان های استان اصفهان در رده مینی نونهالان برگزار می شود تا پس از کشف استعدادها در تیم پایه سپاهان حضور داشته باشند.

رئیس اتحادیه والیبال باشگاه سپاهان افزود: این روند در رده های سنی مختلف گام به گام ادامه دارد. والیبال ورزشی پرطرفدار است و علاقه مندان زیادی در مراکز مختلف این رشته فعالیت می کنند که نشان از پتانسیل بالای آن در استان اصفهان دارد و با حمایت پیشکسوتان، هیئت استان و شرکت فولاد مبارکه والیبال را در آتش نگه می داریم.

وی با اشاره به جایگاه خود در این تیم تصریح کرد: در حال حاضر به عنوان سرمربی این تیم مشغول به کار هستم ضمن اینکه کادرفنی کلیدی تیم در چند روز آینده مشخص می شود. تمام تلاش می شود تا کادرفنی و بازیکنان واقعی داشته باشیم.

پیام به پایان رسید