ماسک هوشمندی که مشکلات پوستی را درمان می کند – شما آنلاین هستید


ماسک هوشمندی که مشکلات پوستی را درمان می کند
ماسک هوشمندی که مشکلات پوستی را درمان می کند

این استارتاپ فناوری کره جنوبی از یک طراح خواست تا دستگاه پوشیدنی طراحی کند که از این فناوری برای درمان تعدادی از مشکلات مراقبت از پوست استفاده کند. و چیزی که آنها به آن دست یافته اند دستگاهی است که مانند یک ماسک صورت معمولی عمل می کند. چیزی که این ماسک را متمایز می کند این است […]

این استارتاپ فناوری کره جنوبی از یک طراح خواست تا دستگاه پوشیدنی طراحی کند که از این فناوری برای درمان تعدادی از مشکلات مراقبت از پوست استفاده کند. و چیزی که آنها به آن دست یافته اند دستگاهی است که مانند یک ماسک صورت معمولی عمل می کند.
چیزی که این ماسک را متمایز می کند این است که بر روی صورت قرار می گیرد و می چسبد، به این معنی که این فناوری می تواند کاری انجام دهد و حداقل از نظر مفهومی مراقبت بهتری از پوست به شما ارائه دهد.
این دستگاه دارای دو قسمت واحد ماسک و واحد کنترل می باشد. واحد ماسک به کنترلر متصل است. دومی همچنین به عنوان منبع تغذیه عمل می کند و دارای صفحه نمایش است تا بتوانید دمای پوست و همچنین سطح باتری را بررسی کنید. اگر ماسک به چشم دارید، برای خواندن صفحه فقط باید در آینه نگاه کنید. این دستگاه طراحی باز دارد، بنابراین می‌توانید هنگام استفاده از ماسک، کارهای دیگری مانند نوشتن یا خواندن کتاب انجام دهید.
همچنین می توان از این تکنیک برای درمان و کنترل پوست چرب، تثبیت افتادگی پوست و جلوگیری از آکنه، چین و چروک و سایر بیماری های پوستی استفاده کرد.
منبع: alsiasi.com