مارکیز بری و فواید آن برای سلامتی

آیا در مورد ماکی بری شنیده اید؟ این یک توت کوچک بنفش رنگ از پاتاگونیا است، مکانی در آمریکای جنوبی که گفته می شود یکی از حاصلخیزترین مناطق جهان است. همچنین به عنوان میوه فوق العاده پاتاگونیا نیز شناخته می شود. اولین بار توسط سرخپوستان ماپوچه به عنوان یک داروی گیاهی برای بیماری هایی مانند گلو، اسهال، زخم و تب استفاده شد. افرادی که آن را چشیده اند ادعا می کنند که خوشمزه ترین توت است.

در آن روزها که ماکی بری در شرف تبدیل شدن به خبر بود، هیچ کس هرگز متوجه نشده بود که این توت بنفش کوچک چقدر می تواند جهان را با ویژگی های شگفت انگیزش تسخیر کند. قرار است حاوی بیشترین آنتی اکسیدان نسبت به سایر مواد غذایی باشد. برای کسانی که نمی دانند آنتی اکسیدان چیست، یک ماده مفید برای کمک به بدن برای خلاص شدن از شر عناصر خطرناک و سمی است.

این واقعیت که سرشار از آنتی اکسیدان است دلیل این است که برای کاهش وزن بسیار مفید است. با توجه به مقیاس ظرفیت جذب رادیکال اکسیژن (ORAC)، ۱۰۰ میلی گرم توت ماکی حدود ۲۷۶۰۰ است. این روزها همه به دنبال راه های طبیعی برای درمان و استفاده از آنها به عنوان مکمل های سلامت هستند، بنابراین ماکی بری می تواند یک ماده مغذی اضافی برای رژیم غذایی شما باشد.

اخیراً بسیاری از برنامه های کاهش وزن این توت را در رژیم غذایی خود گنجانده اند زیرا ادعا می کنند که یکی از خالص ترین مکمل های سلامتی است. بیش از هر چیز دیگری، مهمترین عامل در مورد Maquiberry این است که ۱۰۰٪ طبیعی است و به آخرین وسواس سلامتی من تبدیل شده است. گفته می شود که توت های بنفش ریز سلامت کلی فرد را تازه می کند و به بدن کمک می کند تا به کاهش وزن کمک کند.

خواص ضد التهابی و ضد پیری آن از دیگر نکات مهمی است که باید در نظر گرفت. گفته می شود که کیفیت کلی زندگی را بهبود می بخشد و به عنوان یک ماده مغذی یکپارچه در نظر گرفته می شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر