لوسی واتسون ، ستاره ساخت چلسی ، با دوست پسر خود جیمز دانمور ازدواج کرده است


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای موجود در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • لوسی واتسون ، ستاره ساخت چلسی ، در یک مراسم مخفی زیبا با نامزدش جیمز دانمور ازدواج کرد.

  لوسی واتسون ، ستاره ساخت چلسی تأیید کرد که در یک مراسم مخفیانه در جزیره ای زیبا در یونان با نامزدش جیمز دانمور ازدواج کرده است.

  ستاره واقعی در سپتامبر سال گذشته در حالی که در یونان مشغول تعطیلات بود با دوست پسر قدیمی خود جیمز دانمور نامزد کرد.

  این زوج برای اولین بار در صحنه Made in Chelsea ملاقات کردند و در سال 2015 ، قبل از خرید اولین خانه مشترک خود در سال 2017 ، با یکدیگر آشنا شدند.

  و اکنون لوسی تأیید کرده است که آنها با هم ازدواج کرده اند و عکس سیاه و سفید زیبایی از او و شوهرش در حال بوسیدن در کنار دریا بارگذاری کرده اند ، که در آن لوسی با لباس سفید از رویاهای شگفت انگیز عروسی ، من با لایه های موجی مانند Belle کامل کرده ام. لباس مجلسی زرد توسط Beauty and the Beast.

  او فقط آن را نوشت ، ’12 .09.21 ‘ به عنوان تاریخی که آنها ازدواج کردند و جیمز تصویری از او و لوسی را بارگذاری کرد که با هم به خط ساحلی در کفالونیا می روند ، عنوان آن را عنوان کرد ، “من و همسرم.”

  شایعات مبنی بر ازدواج لوسی و جیمز هنگامی آغاز شد که جاشوا ‘جی پی پترسون’ ستاره ساخت چلسی یک روز قبل تصویری را با همبازیگرانش سام تامپسون و لونان اوهرلیه منتشر کرد و عنوان آن را عنوان کرد ، “آرامش قبل از طوفان با این دو که روز خاصی را جشن می گیرند.”

  و طرفداران چشم عقابی لوسی واتسون را دیدند که تصویری از جیمز دانمور را به اشتراک می گذارد و او یک کمربند طلا روی انگشت حلقه عروسی خود بسته بود.

  اما لوسی تأیید کرد که این زوج به صورت مخفیانه ازدواج کرده اند ، هنگامی که وی کلیپی زیبا از آنها در راه رفتن در راهرو به عنوان موفقیت شوهر و همسر ناتالی کول با عنوان This Will Be (عشق ابدی) به اشتراک گذاشت.

  و بازیگران سابق فیلم ، تبریک خود را به این زوج خوشبخت ارسال کرده اند. اشلی جیمز نوشت ، “تبریک لباس تبریک می گویم” و Binky Felstead قرار داد ،

  و طرفداران می نویسند ، بسیار زیبا ❤️ ‘ و دیگری افزود ، “وای وای من این را انتظار نداشتم !!”

  لوسی برای اعلام نامزدی خود یک عکس عجیب و غریب از غرب آنها را در یک قایق بادبانی با عنوان ” “اینجا برای همیشه است” با ایموجی حلقه الماس

  لوسی در مورد نامزدی عاشقانه گفت: “او هتلی را که در آن اقامت داشتیم انتخاب کرد تا برایم نامه ای ارسال کند که می گوید ما سوار قایق بادبانی رایگان می شویم (شگفت آور که من خیلی تعجب نکردم). او قایق را رزرو کرده بود و همه چیز را برنامه ریزی کرده بود. به

  “قایق خیره کننده بود و من سعی می کردم محتوای هتل را بیابم. یک غذای کامل گیاهی و شامپاین وجود داشت و ما به یک تور زیبا دیوانه وار به برخی از جزایر خصوصی رفتیم. برخی از زیباترین صحنه هایی که من تا به حال دیده ام.

  “ما رفتیم تا با هم عکس بگیریم و او روی یک زانو بود. من به معنای واقعی کلمه در شوک بودم ، قلبم 3 ثانیه نمی تپید.

  “سپس ما روز را در قایق گذراندیم و بهترین زمان را با زوج دیگری که با آنها دوست هستیم گذراندیم ، غروب خورشید را تماشا کردیم. این عالی بود.”  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *