لازانیا Keto Skillet – اصل العمل سرراست – دکتر رژیم


دستورالعمل برای شش وعده. لطفا در صورت خواستن اصلاح کنید.

 • فر را همراه خود دمای ۴۰۰ سطح فارنهایت (۲۰۰ سطح سانتیگراد) خوب و دنج کنید.

 • کلم را همراه خود کاهش دادن بالا کلم اجتناب کرده اند وسط را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش دادن آن همراه خود چاقوی نوک تیز به نوارهای نازک موضوع کلم دانش کنید.

 • منصفانه ماهیتابه عظیم هر دو ماهیتابه ضد فر را روی حرارت متداولبه بالا خوب و دنج کنید. کلم را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود آب بپاشید. همراه خود انبر برگردانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بپزید به همان اندازه کلم احساسی شود. اجتناب کرده اند ماهیتابه خارج کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبکش کنید.

 • شبیه به ماهیتابه را برگردانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن زیتون را اضافه کنید. وقتی اخیر شد سیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیاز را اضافه کنید. سرخ کنید به همان اندازه احساسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شفاف شود.

 • گوشت چرخ کرده را به ماهیتابه اضافه کنید. در حین دور شدن گوشت همراه خود قاشق سرخ کنید. نمک، فلفل سیاه آسیاب شده، ریحان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پونه کوهی را مزه دار کنید. وقتی گوشت آغاز به اسپرسو ای شدن کرد، گوجه فرنگی له شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلم پخته شده را اضافه کنید. آن را خوشایند ترکیب کردن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید تعدادی از دقیقه در حین تهیه سس چسبناک بجوشد.

 • خامه غلیظ، چسبناک خامه ای، سیر، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل را در یک واحد کاسه همراه خود هم ترکیب کردن کنید به همان اندازه یکدست شود.

 • آن را روی ترکیب کردن گوشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلم بریزید. روی صورت چسبناک بپاشید. به مدت ۲۰ دقیقه هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است چسبناک طلایی شود در فر بپزید.

 • در گذشته اجتناب کرده اند سرو بگذارید به سختی سرماخوردگی شود. تزیین شده همراه خود ریحان اخیر.

 • ایده ها

  اگر تابه هر دو ماهیتابه ندارید، می توانید ترکیب کردن گوشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلم را در ظرف مخصوص فر بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در گذشته اجتناب کرده اند پختن در فر روی آن را همراه خود سس را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک بپوشانید.

  اگر لازانیا استاندارد تری می خواهید، می توانید کلم برگ را بجوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مقابل پاستا اجتناب کرده اند آنها بیشترین استفاده را ببرید – کلم لایه لایه، ترکیب کردن گوشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سس خامه ای.

  همراه خود سالاد بی تجربه ترد سرو تبدیل می شود.