قضاوت قاضی صدای مربی را در می آورد/دیدار با رهبر تکواندو جهان – شما آنلاین


قضاوت قاضی صدای مربی را در می آورد/ دیدار با رئیس جهان تکواندو
قضاوت قاضی صدای مربی را در می آورد/ دیدار با رئیس جهان تکواندو

به گزارش خبرنگار مهر، پس از مشکلاتی که طی روزهای گذشته در بیست و پنجمین دوره مسابقات جهانی تکواندو بویژه در بخش داوری تکواندوکاران کشورهای مختلف به وجود آمد، عصر روز جمعه بیش از ۵۰ مربی از کشورهای مختلف برای رفع مشکلات فوق گرد هم آمدند. . مشکل. بررسی در پایان این جلسه […]

به گزارش خبرنگار مهر، پس از مشکلاتی که طی روزهای گذشته در بیست و پنجمین دوره مسابقات جهانی تکواندو بویژه در بخش داوری تکواندوکاران کشورهای مختلف به وجود آمد، عصر روز جمعه بیش از ۵۰ مربی از کشورهای مختلف برای رفع مشکلات فوق گرد هم آمدند. . مشکل. بررسی
در پایان این جلسه مقرر شد ۵ مربی به نمایندگی از مربیان هر قاره به همراه مربیان آمریکا در نشستی مستقیم با رئیس فدراسیون جهانی در مورد موضوعاتی که تاکنون مطرح شده است، صحبت کنند. خلاصه در همین دیدار با دکتر. چو و از او خواست تا اقدام جدی انجام دهد.
بر این اساس مواردی مانند تعیین قوانین تا پایان بازی های المپیک ۲۰۲۴، انتخاب هوگو الکترونیکی از بین شرکت های سازنده مورد تایید WT، حمایت از مربیان، رسم مسابقات پس از وزنه برداری از مهم ترین مواردی است که با دکتر دکتر در مورد آن صحبت شده است. چو.
لازم به ذکر است که اکثر کشورهای شرکت کننده به قضاوت قاضی اعتراض داشتند و این موضوع را به اطلاع رئیس فدراسیون جهانی خواهند رساند.