قانون ارتعاش چگونه کار می کند؟


وقتی انسان باور خاصی در ذهن خود دارد، این باور باعث می شود که در هر لحظه فرکانس خاصی را به کائنات مخابره کند.

قانون ارتعاش قسمتی از قانون جذب انجام دادن. قانون جذب می گوید که اگر انسان به هر چیزی در زندگی ایمان داشته باشد، همان ایمان و اعتقاد قلبی او در زندگی اش تجلی پیدا می کند. یعنی اتفاقاتی را در زندگی تجربه می کند که با باورهایش مطابقت دارد. وقتی انسان باور خاصی در ذهن خود دارد، این باور باعث می شود که در هر لحظه فرکانس خاصی را به کائنات مخابره کند. حال اگر زندگی انسان آنگونه نیست که او می خواهد، فرکانس ذهن خود را با قانون جذب و قانون ارتعاش کنترل و تغییر دهد. در ادامه به نحوه انجام این عمل مهم می پردازیم.

RE13 251

وقتی باورهای ذهنی شما نادرست باشد، رویدادهای زندگی شما با باورهای نادرست شما مطابقت خواهند داشت. بنابراین باید فرکانس ذهنی خود را تغییر دهید. یکی از گام های مهمی که باید بردارید این است که آگاهانه توجه و تمرکز خود را از موضوعاتی که مناسب نیستند بردارید و آن را روی مسائلی قرار دهید که می خواهیم وارد زندگی خود کنیم. موضوعاتی مانند ثروت در جهان، اختراعات، اکتشافات، موفقیت های ورزشی، قهرمانی ها و پیروزی ها و …. این باعث می‌شود که فرکانس ذهن شما با رویدادهای خوب ارتعاش کند و کائنات مطابق با فرکانسی که شما ارسال می‌کنید پاسخ می‌دهد.

قانون ارتعاش

همه چیز در این دنیا انرژی است. اما علت یکسان نبودن همه پدیده ها و تفاوت جوهرها و موجودات با یکدیگر، تنها به دلیل تفاوت سطح ارتعاشات آنهاست. یعنی نمک و آب هر دو انرژی هستند، اما چون ساختار آنها (یعنی انرژی) ارتعاش متفاوتی دارد، یکی را مایع بی رنگ و دیگری را جامد سفید می بینیم.

در این دنیا هر پدیده ای ارتعاش خاص خود را دارد. وقتی به موضوعی توجه می کنیم، ذهن ما فرکانسی را منتشر می کند که با موضوع مورد توجه ما ارتعاش می کند. اگر مدتی به موضوع توجه کنیم کم کم شاهد اتفاقات مشابه خواهیم بود.

در طول زندگی باید سعی کنیم روی چیزهایی که می خواهیم وارد زندگی مان شویم تمرکز کنیم. اگر روزها و هفته ها به مشاهده مسائل ناخوشایند ادامه دهیم، کم کم اتفاقات بد اولیه کوچک بزرگتر و بزرگتر می شوند تا جایی که واقعاً زندگی و ذهن ما را نیز تحت تأثیر قرار می دهند.بعد از آن به موضوع توجه کنید. به مرور زمان به آن عادت می کند و ناخودآگاه ما را وادار می کند به آن موضوعات توجه کنیم. به همین دلیل از آنجایی که بسیاری از رفتارهای نامناسب مانند پیگیری اخبار و رویدادهای منفی، صحبت از مشکلات سیاسی و اقتصادی واقعی و عادی شده است، باید انرژی و زمان زیادی برای تغییر آنها صرف کنیم.

RE13 252

ذهن یا ماشین پولساز

بسیاری از ما از این توانایی های خدادادی و قوانین جهان هستی بی خبر هستیم. به همین دلیل است که از آن برای ضربه زدن به خودمان استفاده می کنیم. به جای صحبت از مشکلات اقتصادی، اگر بتوانیم ذهن خود را طوری تربیت کنیم که فقط فرصت های اقتصادی را ببیند و قدر بداند، ذهن ما تبدیل به ماشین پول سازی می شود.

اگر بتوانید هر جا و همه جا در مورد اتفاقات مالی و پیشرفت خود صحبت کنید و از گرانی نفت، بنزین و سایر کالاها حرف نزنید، کم کم ثروت به زندگی شما سرازیر می شود.

قانون انرژی

انرژی از بین نمی رود، بلکه از شکلی به شکل دیگر تغییر می کند. شما با توجه به موضوعات مختلف فرکانس ها را به کائنات می فرستید. این فرکانس ها از انرژی ساخته شده اند. انرژی که ارتعاش خاص خود را دارد و به یک سری موضوعات و رویدادها مربوط می شود. طبق قانون انرژی، هر پدیده ای انرژی مشابه خود را جذب می کند. یعنی همه چیز در این دنیا به سمت چیزی گرایش دارد که از نظر انرژی همان ارتعاش را دارد. به همین دلیل، جهان همان پدیده های ارتعاشی را متحد می کند.

شما با توجه به موضوعی به کائنات اعلام می کنید که فرکانس و ارتعاش من مربوط به موضوعی است که به آن توجه می کنم. پس رویدادهای بیشتری از این قبیل را وارد زندگی من کنید. با دریافت فرکانس های ارسال شده توسط شما، کائنات رویدادهایی را پیدا می کند که با زندگی شما مطابقت دارد و آنها را برای شما ارسال می کند.

با این قاعده زندگی اصلا ظالمانه نیست. ظلم به کسی نمی رسد. چون زشتی و زیبایی در دنیا هست. شما خودتان انتخاب می کنید که کدام یک وارد زندگی شما شود.

دلیل بسیاری از کارهای بدی که ما در زندگی انجام می دهیم، نادیده گرفتن قوانین است. چون فکر می کنیم هر لحظه باید مراقب خودمان باشیم. مراقب هشدارها و اتفاقات ناخوشایندی باشید که ممکن است باعث لغزش ما شود و از آنها پیروی کنید. ما همیشه تاکید می کنیم که یک چیز بد همه چیز را از بین نمی برد. حتی اگر کسی قوانین را بداند، هیچ فشاری وجود ندارد. کاملا بی خطر است. چون می داند وقتی فرکانس درست را به دنیا می فرستد، دنیا هم جواب درست را می دهد. پس نیازی به نگرانی و استرس نیست. او با آرامش و امنیت کامل از شریعت لایتغیر خداوند، تنها بر مسائلی که می خواست وارد زندگی خود شود، تمرکز کرد.

RE13 253

رفتار نامناسب

رفتارهای نامناسبی که منجر به ایجاد حس های منفی می شود عبارتند از: خواندن روزنامه یا شنیدن و دیدن اخبار، مطالعه و دیدن اطلاعات در مورد بیماری ها و بیماری های جدید، صحبت در مورد کالاهای گران قیمت و اعتراض به عملکرد اقتصادی، صحبت از شکست. و شکست های گذشته، توجه به چیزهای منفی اطرافیان و شکایت از آنها، نگرانی از شرایط آینده و …. به طور کلی این رفتار احساسات بد و غم انگیز را در قلب شما افزایش می دهد و قانون ارتعاش را در جهت منفی در زندگی شما اعمال می کند.

رفتار مناسب

توجه به زیبایی در جهان، توجه به قیمت ارزان تر کالاها، توجه به مشاغل جدید و منابع مالی در جهان، توجه به افرادی که به راحتی پول زیادی به دست می آورند، توجه به افرادی که وضعیت خود را بهبود داده اند. سلامتی، توجه به ورزشکاران موفق، توجه به افراد شاد و پرسیدن دلیل خوشحالی آنها، پیگیری اخبار موفقیت شرکت ها، پیگیری و صحبت در مورد روابط موفق افراد مختلف، بازدید از پارک ها و مناطق تفریحی زیبا و جالب و سایر رفتارهایی که به ارمغان می آورد. احساس خوشبختی و شادی را در شما زنده می کند. به طور کلی این رفتار ارتعاش ذهنی شما را در جهت مثبت افزایش می دهد.

منبع: مقاله قانون ارتعاش – یشو