فینالیست های یورو بسکت مشخص شدند/ راه دشوار اسپانیا از موانع آلمان – شما آنلاین هستید


فینالیست های یورو بسکت مشخص شدند/ راه دشوار اسپانیا از موانع آلمان
فینالیست های یورو بسکت مشخص شدند/ راه دشوار اسپانیا از موانع آلمان

به گزارش ایسنا، مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال قهرمانی اروپا (یوروباسکت) ۲۰۲۲ جمعه شب (۴ شهریور ۱۴۰۱) پیگیری شد و در نهایت تیم های ملی فرانسه و اسپانیا فینالیست های این دوره از مسابقات شدند. رقابت با برتری های خود نسبت به حریفان. تیم ملی فرانسه در اولین دیدار مرحله نیمه نهایی در یک بازی راحت به مصاف لهستان رفت […]

به گزارش ایسنا، مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال قهرمانی اروپا (یوروباسکت) ۲۰۲۲ جمعه شب (۴ شهریور ۱۴۰۱) پیگیری شد و در نهایت تیم های ملی فرانسه و اسپانیا فینالیست های این دوره از مسابقات شدند. رقابت با برتری های خود نسبت به حریفان.

تیم ملی فرانسه در اولین دیدار مرحله نیمه نهایی به مصاف لهستان رفت که در یک بازی راحت با نتیجه ۹۵ بر ۵۴ حریف خود را شکست داد. باخت سنگین لهستان در حالی رقم خورد که در دور قبل در دیداری سخت اسلوونی را ۹۰ بر ۸۷ شکست داد.

در این دیدار فرانسه کوارترهای اول تا چهارم بازی را به ترتیب با نتایج ۹ بر ۱۵، ۱۹ بر ۹، ۳۰ بر ۱۸ و ۳۱ بر ۱۸ برد. در پایان این بازی یک طرفه، “یابوسله” فرانسه با ۲۲ امتیاز بهترین گلزن خروس ها بود.

اما در دیگر دیدار نیمه نهایی، تیم ملی اسپانیا که یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است به مصاف آلمان رفت که در دیداری سخت با نتیجه ۹۱ بر ۹۶ آلمان را شکست داد تا حریف فرانسه در این فینال شود. رقابت.

اسپانیا کوارترهای اول و چهارم بازی را به ترتیب با نتایج ۲۷ بر ۲۴ و ۳۱ بر ۲۰ برد تا با وجود شکست ۱۹ بر ۲۷ و ۱۹ بر ۲۰ در کوارترهای دوم و سوم، با اختلاف ۵ بر صفر پیروز این نبرد سخت باشد. در پایان این بازی «دنیس شرودر» گارد آلمانی با کسب ۳۰ امتیاز برای آلمان بهترین گلزن آلمان شد.

به این ترتیب دیدار نهایی این دور از رقابت ها بین تیم های اسپانیا و فرانسه برگزار می شود و تیم ملی آلمان در دیدار رده بندی به مصاف لهستان می رود.

انتهای پیام