فیلم های ترسناک شهاب حسینی اکران می شود/ «نمور» و «شین» روی پرده می رود – شما آنلاین


فیلم ترسناک شهاب حسینی اکران می شود/
فیلم ترسناک شهاب حسینی اکران می شود/

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه شورای اصناف امروز ۲۲ شهریور برگزار شد و بر اساس آن فیلم «نامور» به کارگردانی داوود بدل و تهیه کنندگی یاسر جعفری در گروه ملت و فیلم «درخشش» به کارگردانی میثم کزازی ساخته شد. تصویب شدند. چهارشنبه ۲۵ شهریور در گروه لیدر مگامال نمایش داده می شوند. بر […]

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه شورای اصناف امروز ۲۲ شهریور برگزار شد و بر اساس آن فیلم «نامور» به کارگردانی داوود بدل و تهیه کنندگی یاسر جعفری در گروه ملت و فیلم «درخشش» به کارگردانی میثم کزازی ساخته شد. تصویب شدند. چهارشنبه ۲۵ شهریور در گروه لیدر مگامال نمایش داده می شوند.
در این نشست قرارداد تولید دو فیلم «جوجه تیغی» به کارگردانی مستانه مهاجر و پخش توسط «فیلمیران» به سرپرستی «کورش» پس از فیلم «ابلق» و فیلم «ستاره بازی» به کارگردانی هاتف علیمردانی و پخش «نمایش گستران» در گروه لیدر «ایران مال» پس از فیلم «پسر دلفین» به ثبت رسید.
همچنین طرح اجرای «بهای شناور بلیت سینما» نیز توسط شورا تدوین و در قالب نامه ای به رئیس سازمان سینمایی ارسال شد.
فیلم «نامور» داستان داوود برادر بزرگ خانواده را روایت می کند که به اصرار دانیال به همراه همسرش سمیرا و دخترش آرام به شمال می روند تا پس از پانزده سال با خواهر بزرگش دلارام آشتی کنند. دلارام پس از رسیدن به شمال از آنها پذیرایی نمی کند و دیوید تصمیم می گیرد برگردد و…
محمدرضا علیمردانی، سمیرا حسن پور، باربد بابایی، نسیم ادبی و … در این اثر به ایفای نقش پرداخته اند.
«شین» نیز یک درام خانوادگی ترسناک و مرموز است و در خلاصه داستان آمده است: «اثرات ظلم در دنیا باقی می‌ماند و ما همیشه وقت کافی برای جبران نداریم… نوشین پس از اطلاع از خانواده‌شان با جان و دل به این موضوع پی می‌برد. راز.”
در این فیلم شهاب حسینی به عنوان کارگردان و مشاور بازیگر به همراه تهیه کننده حضور دارند و جمشید هاشم پور، علی شادمان، محمود پاک نیت، هوشنگ توکلی، زنده یاد سیامک اطلسی، آتش تقی پور، افسانا ناصری، غزل نظر، حسین عابدیری، محمود بصیری. فخرالدین صدیق شریف، ناهید مسلمی، فرزین محدث و مهدی بجستانی دیگر بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداختند.