فیلم های آموزش فارکس + دوره های رایگان فارکس و فارسی


فارکس بزرگترین بازار مالی جهان است و روزانه بیش از ۶ تریلیون دلار در این بازار معامله می شود.

فارکس بزرگترین بازار مالی جهان است و روزانه بیش از ۶ تریلیون دلار در این بازار معامله می شود. فارکس با ایجاد شبکه مبادلات ارزی در دنیا سود زیادی برای کشورهای جهان داشته و برای کشورهای پیشرفته مزایای زیادی دارد. در بازار فارکس، ارز ملی مبادله می شود و به بازار ارز جهانی معروف است. در این بازار بانک های بزرگ برای تامین ارز مورد نیاز مشتریان خود اقدام به انجام معاملات می کنند و ارز مورد نیاز مشتریان را تامین می کنند. از آنجایی که این فارکس مانند یک صرافی است، سرمایه گذاران ملی از این بانک ها ارز دریافت می کنند و از آن در کارهای صادرات و واردات استفاده می کنند. البته فارکس برای کشورهای توسعه یافته به عنوان ابزار کنترل ارز مورد استفاده قرار می گیرد و بانک های مرکزی از طریق خرید و فروش در این بازارها، ارزهای ملی خود را به نرخ مطلوب می رساند. با وجود تعداد بالای معامله‌گران فارکس، بیشترین تعداد تراکنش‌ها مربوط به بانک‌های مرکزی و بانک‌های بزرگ در فارکس است و تعداد تراکنش‌های معامله‌گران بسیار کم و ناچیز است. برای ما معامله گران فقط از طریق بروکر فارکس می توانیم وارد فارکس شویم و باید بروکر فارکس را انتخاب کنیم و در آن ثبت نام کنیم. برای اطلاع از کارگزاران فارکس با ما همراه باشید.

فارکس چیست؟

کارگزار فارکس چیست؟

کارگزار شرکتی است که به عنوان واسطه در بازار فارکس شناخته می شود و بین معامله گران فارکس و شبکه های بین بانکی در بازار فارکس قرار دارد. واسطه گری در بازار فارکس به معامله گران فارکس امکان خرید و فروش جفت ارز فارکس را می دهد. روش کار کارگزاران فارکس این است که قیمت ارز را از بانک های بزرگ جهان می پذیرند و بهترین قیمت ها را به معامله گران خود ارائه می دهند. شما به عنوان یک معامله گر فارکس امکان حضور مستقیم در فارکس را ندارید و برای این منظور باید از یکی از بروکرهای فارکس استفاده کنید. انتخاب بروکر فارکس به دلیل تنوع آنها در این بازار بسیار مهم است. در دنیا کارگزاران فارکس شهرت متفاوتی دارند و برخی از این بروکرها سعی در فریب معامله گران فارکس دارند. برای این منظور باید تاریخچه کارگزار فارکس را بررسی کنید تا از اعتبار آن اطمینان حاصل کنید. به طور معمول، کارگزاران با بیش از ۱۰ سال خدمات در بازار فارکس اعتبار بهتری دارند و احتمال بیشتری دارد که سابقه خود را بررسی کنند. برای بررسی سابقه کارگزاری می توانید از افراد و معامله گرانی که سابقه حضور در بازار فارکس را دارند سوال کنید و کارگزار خود را در بازار ارز جهانی انتخاب کنید.

بهترین استراتژی فارکس چیست؟

بازار فارکس بازاری بزرگ با حجم معاملات زیاد است و معامله گران در این بازار با استراتژی های مختلف سعی در کسب درآمد دلاری دارند. در این بازار جهانی ارز، معامله گران حرفه ای از استراتژی های شخصی استفاده کرده و با آموزش ها و تمرین هایی که انجام داده اند، استراتژی های خود را طراحی کرده اند. البته، هر معامله گر فارکس باید یک استراتژی شخصی برای خود پیدا کند. برای این منظور می‌توانید با تماشای تمرین‌های مختلف مانند تمرین‌های پرایس اکشن یا دیگر استراتژی‌ها و تمرین‌های فارکس بر اساس این تمرین‌ها، استراتژی خود را طراحی کنید. بهترین استراتژی های فارکس بر اساس الگوهای خاصی است و شامل تعدادی مهارت است. بخش اول استراتژی، داشتن مدیریت سرمایه و به کارگیری روانشناسی معاملات است. این دو بخش مهم از یک استراتژی خوب فارکس هستند. بخش دیگر استراتژی سبک معاملاتی است. برخی از معامله‌گران حرفه‌ای فارکس استراتژی‌های خود را از طریق سبک‌های اکشن قیمت طراحی کرده‌اند که بسیار موفق هستند. توصیه ما استفاده از این سبک معاملاتی است و می توانید آن را با اخبار و اصول مرتبط با فارکس ترکیب کنید.

قیمت عمل چیست؟

پرایس اکشن یکی از سبک های تحلیل تکنیکال است و به معامله گران این امکان را می دهد که فقط از طریق نمودارها تحلیل کنند. معامله گران پرایس اکشن در تحلیل خود نیازی به ابزار و شاخص ندارند و می توانند از طریق حرکت قیمت در گذشته بازار تحلیل کرده و الگوهایی را شکل دهند. سبک های مرتبط با قیمت اکشن بسیار متنوع است و مدرسان مختلفی برای آموزش آن در ایران و جهان وجود دارد. آکادمی مجیدی راد برای مباحث مربوط به آموزش قیمت اکشن دوره های پرایس اکشن را به صورت رایگان ارائه کرده است. در این دوره یکی از بهترین سبک های مربوط به قیمت اکشن توسط استاد محسن مجیدی راد آموزش داده می شود. دوره صفر تا صد می باشد و قیمت اکشن همراه با پشتیبانی توسط مدرس دوره ارائه خواهد شد.

آموزش فارکس و اقدام قیمت

فیلم های آموزشی رایگان فارکس

با توضیحات ارائه شده در بازار فارکس و اهمیت یادگیری آن، توصیه می شود فرآیند یادگیری فارکس خود را با تماشای یک دوره آموزشی معتبر فارکس شروع کنید. یکی از بهترین فیلم های آموزش فارکس برای ایرانیان دوره آموزش فارکس آکادمی مجیدی راد می باشد. در این دوره که به صورت ویدئویی می باشد و فیلم های آموزشی فارکس به صورت رایگان ارائه شده است، استاد محسن مجیدی راد به عنوان مدرس این دوره، تمامی مباحث لازم در بازار فارکس و استراتژی های معاملاتی آن را مورد بحث و بررسی قرار داده و یک دوره رایگان در رابطه با ماموریت آموزشی خود را در بازار فارکس برای ایرانیان آماده کرده است. دوره فارکس رایگان و جامع است و در این دو دوره آموزشی فارکس پشتیبانی سوالات دانشجو فعال است. اگرچه ارائه رایگان است، اما دوره رایگان فارکس ارزش مادی بالایی دارد و موضوع بر اساس تجربه چندین ساله مدرس دوره در بازار فارکس است.