فلاونوئیدها خوب راه خوش ذوق {برای تقویت} سلامت مرکز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذهن هستند


عکس خبر: آها نیوز: فلاونوئیدها راهی خوشمزه برای تقویت سلامت قلب و مغز هستند

سه شنبه، ۲۲ مارس ۲۰۲۲ (اطلاعات صفحه بحث مرکز آمریکا)

بلوبری، اسفناج را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرینی تلخ چه مشترکاتی دارند؟

همه آنها سرشار اجتناب کرده اند فلاونوئیدها هستند، ترکیبات شیمیایی حال در محصولات کدام ممکن است به آنها رنگ – را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانایی دارویی می بخشد. تحقیقات نماد می‌دهد کدام ممکن است فلاونوئیدها انتخاب گسترده‌ای اجتناب کرده اند فواید بهزیستی، اجتناب کرده اند کشتی همراه خود بیشتر سرطان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش خطر بیماری‌های قلبی به همان اندازه محافظت کار کردن ذهن را حاضر می‌کنند. حتی برای کشتی همراه خود چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید چروک نیز استفاده شده است.

کریستینا پترسن، استادیار دپارتمان علوم خورده شدن در دانشکده فناوری تگزاس در لوباک اظهار داشت: «انگیزه بی نظیر مفید بودن فلاونوئیدها برای ما اینجا است کدام ممکن است نتایج ضد التهابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنتی اکسیدانی دارند.

آنتی اکسیدان ها به کشتی همراه خود تحریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیر شدن کمک می کنند. فلاونوئیدها علاوه بر این دارای خواصی هستند کدام ممکن است می توانند به جلوگیری اجتناب کرده اند لخته شدن خون کمک کنند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید بررسی‌ای کدام ممکن است سال قبلی در روزنامه فشار خون صفحه بحث مرکز آمریکا چاپ شده شد، نماد می‌دهد کدام ممکن است فلاونوئیدهای حال در غذاهایی مشابه با طیف گسترده ای از توت‌ها، شراب صورتی، سیب را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلابی قابل انجام است بر میکرو ارگانیسم‌های روده تأثیر بگذارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشار خون را کاهش دهد.

این دلیل است، فلاونوئیدها در رژیم های مدیترانه ای، DASH را انتخاب کنید و انتخاب کنید MIND کدام ممکن است الگوهای غذایی طرفدار شده توسط متخصصان سلامت مرکز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذهن هستند، موقعیت اساسی دارند. در حالی کدام ممکن است تمایز هایی موجود است، هر سه از نزدیک بر روی میوه ها، سبزیجات، آجیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوبیاهای غنی اجتناب کرده اند فلاونوئید کانون اصلی می کنند.

با این حال تا حد زیادی افراد در آمریکا فلاونوئیدهای کافی بدست آمده نمی کنند، به همان اندازه حد زیادی به این انگیزه کدام ممکن است مقدار طرفدار شده روزانه میوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات را خوردن نمی کنند. دستورالعمل های غذایی فدرال به بزرگسالان طرفدار می تدریجی کدام ممکن است روزانه ۱.۵-۲ فنجان میوه و سه-۴ فنجان سبزیجات خوردن کنند. با این حال بر مقدمه داده‌های وسط مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری‌ها، تنها ۱ نفر اجتناب کرده اند هر ۱۰ بزرگ شده در آمریکا سبزیجات زیادی می‌خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند هر ۸ نفر فقط یک نفر مقدار کافی میوه می‌خورد.

پترسن اظهار داشت، خبر عالی اینجا است کدام ممکن است فلاونوئیدها در انتخاب گسترده ای اجتناب کرده اند میوه ها، سبزیجات را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر وعده های غذایی کشف شد می شوند، متعاقباً گنجاندن آنها در رژیم غذایی دردسر نیست. آنها در طیف گسترده ای از توت ها، گیلاس، سیب، انگور، تره فرنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات برگ بی تجربه مشابه با اسفناج، کاهو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلم پیچ کشف شد می شوند. مثل سیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیاز؟ ممکن است آنها را در آنجا نیز {خواهید یافت}. سویا؟ آن ها هم گرفتند.

پترسن طرفدار می‌تدریجی کدام ممکن است برای بدست آمده بالاترین قطعا ارزش آن را دارد غذایی، غذاهای متنوع را انتخاب کنید و انتخاب کنید غنی اجتناب کرده اند فلاونوئیدها را خوردن کنید. او اظهار داشت: “هدف مصرف کردن طیف گسترده ای از میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات همراه خود رنگ های مختلف است. رنگین کمان را بخورید.”

به آموزش داده شده است او، اگر به مصرف کردن بیش از حد محصولات رفتار ندارید، می توانید آنها را {به آرامی} وارد رژیم غذایی شخصی کنید.

پترسن اظهار داشت: «زمانی خوب تکه میوه تا حد زیادی بخورید. هنگام شام سبزیجات اضافی را در بشقاب شخصی قرار دهید. امتحان شده برای اصلاح کل رژیم غذایی ممکن است دردسر باشد، متعاقباً همراه خود تحمیل اصلاحات نوزاد آغاز کنید.

او اظهار داشت کدام ممکن است مصرف کردن غذاهای درست را انتخاب کنید و انتخاب کنید معاصر بهتر از راه برای بدست آمده فلاونوئیدهای می خواست است. با این حال این تنها راه نیست.

پترسون اظهار داشت اگر میوه معاصر به راحتی در دسترس است نباشد، ترکیب کردن توت منجمد متنوع خوبی است. میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات یخ زده برای عجله سطوح بالایی اجتناب کرده اند داروها مغذی را محافظت می کنند، به سادگی ذخیره می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی در خارج اجتناب کرده اند فصل نیز می توانند به ۱ وعده های غذایی انتخاب دهند.

ممکن است علاوه بر این می توانید فلاونوئیدها را بنوشید. نوشیدنی هایی مشابه با شراب صورتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چای، به طور قابل توجهی چای سیاه هر دو بی تجربه، دارایی ها خوبی هستند. میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات را می توان در اسموتی ها هر دو آب میوه ها نیز استفاده کرد، با این حال پیترسن اظهار داشت کدام ممکن است آب میوه مفهوم آل نیست از از فیبر مفید را اجتناب کرده اند بین می برد.

همراه خود این جاری، او اظهار داشت: “اگر این تنها راه برای وارد کردن آنها به رژیم غذایی شماست، به این مهم دست یابید.”

را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد از همه، شیرینی تلخ راهی شیرین برای افزودن فلاونوئیدها {به روز} شماست.

برای بدست آمده معامله با فلاونوئیدی، نیازی به اجبار کردن شخصی به مصرف کردن غذاهایی کدام ممکن است دوست ندارید، {وجود ندارد}. پترسن اظهار داشت: «ما به هیچ وجه واقعاً سودآور نشدیم به افراد بگوییم آنچه را کدام ممکن است دوست ندارند بخورند. “خیلی مسائل برای انواع موجود است”، متعاقباً آنچه را کدام ممکن است دوست دارید بخورید. را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند امتحان چیزهای جدید نترسید.

هرکسی کدام ممکن است اجتناب کرده اند رژیم مدیترانه ای، DASH هر دو MIND پیروی می تدریجی – هر دو هر رژیم غذایی طبیعی همراه خود استاندارد بالا – مورد نیاز نیست درگیر باشد.
عکسها


تصویر مرکز
مجموعه عکسها پزشکی ما را مرور کنید به همان اندازه عکسها آناتومی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیزیولوژی انسان را ببینید
تبصره عکس ها

پترسن اظهار داشت: «هدف اینجا است کدام ممکن است خوب الگوی غذایی مفید بخوریم. را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر این کار را می کردیم، به مقیاس کافی فلاونوئید خوردن می کردیم.

اطلاعات صفحه بحث مرکز آمریکا سلامت مرکز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذهن را محافظت می دهد. همه بازخورد دقیق شده {در این} داستان منعکس کننده موضع مناسب صفحه بحث مرکز آمریکا نیست. حق مدل‌برداری متعلق به صفحه بحث مرکز آمریکا هر دو اداره می‌شود. , کلیه حقوق محفوظ است. اگر پرس و جو هر دو نظری با اشاره به این داستان دارید، لطفا خوب نامه الکترونیکی کشتی کنید [email protected].

نویسنده لورا ویلیامسون

اخبار پزشکی
حق چاپ © HealthDay 2020. تمامی حقوق محفوظ است.


اجتناب کرده اند جانب آرم WebMD

راه رفع های بهداشتی اجتناب کرده اند حامیان ما