فروشگاه مرکزی قطعات یدکی تیگو ۵ در تهران – شما آنلاین هستید


فروشگاه مرکزی تیگو 5 در تهران
فروشگاه مرکزی تیگو 5 در تهران

فروشگاه لوازم یدکی تیگو ۵ یکی از شرکت های پیشرو در تولید خودروهای مدرن و لوکس در چین است که می توان شرکت خودروسازی چری را نام برد که حدود ۲۵ سال است که به تولید خودرو می پردازد و با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا کیفیت را حفظ می کند. هر روز. تولید آن را افزایش می دهد. شرکت […]

فروشگاه لوازم یدکی تیگو ۵

از شرکت های پیشرو در تولید خودروهای مدرن و لوکس در چین می توان به شرکت خودروسازی چری اشاره کرد که حدود ۲۵ سال است که به تولید خودرو می پردازد و با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا هر روز کیفیت محصولات خود را ارتقا می دهد.
خودرو چری با خودروها و مدل های متنوعی از جمله آریزو ۶ و تیگو ۷ وارد بازار ایران شده است.

این خودرو در بازار ایران طرفداران زیادی پیدا کرده است. شرکت خودروسازی چری از نظر تولید خودرو و موتور یکی از کارخانه های پیشرو است و از نظر تولید در رتبه هفتم چین قرار دارد. خودروهای ساخت چری در بازار ایران توسط مادیریم خودرو به فروش می رسند و با نام اختصاری ام وی ام پشتیبانی و عرضه می شوند. همه قطعات یدکی ام وی ام و چری توسط مجموعه ای از مدیران خودرو ارائه می شود.

خودروی چری تیگو ۵ یکی از خودروهای تولیدی این شرکت خودروسازی است که تولید آن از سال ۱۳۹۳ آغاز و در سال ۱۳۹۳ وارد بازار ایران شد، خودروی کراس اووری که در عرض یک سال پس از ورود به بازار ایران یعنی در سال ۱۳۹۴ فیس لیفت شد.

پس از آن، در سال ۲۰۱۷ با چند گزینه اضافی مانند مانیتور عمودی ده اینچی، سنسور باران و غیره عرضه شد.
تیگو ۵ یک خودروی دیفرانسیل جلو است و ظاهری شبیه به یک SUV دارد، اما باید بدانیم که این خودرو برای سفرهای جاده ای طراحی نشده و مانند یک SUV هیچ تفاوتی در جلو و عقب ندارد.

این ویژگی باعث شده تا این خودرو علاوه بر ظاهر زیبا و مجلل، قیمت مناسب تری نسبت به خودروهای SUV داشته باشد.

لوازم یدکی تیگو ۵ را از کجا بخریم؟

در نظر داشته باشید که حتی اگر از خودرو به درستی مراقبت شود و در شرایط عالی نگهداری شود، قطعات یدکی خودرو عمر محدودی دارند و پس از مدتی عمر آنها به پایان می رسد و نیاز به تعویض دارند. در این مقاله مدیران تیم به بررسی ویژگی های یک مرکز مطمئن و قابل اعتماد برای خرید لوازم یدکی تیگو ۵ می پردازند.
قطعات یدکی بی کیفیت و تقلبی ممکن است در نگاه اول ارزان تر به نظر برسند، اما استفاده از آنها ممکن است به قیمت جان مسافران تمام شود. بنابراین باید مراقب باشید که چنین قطعات یدکی را از کجا خریداری می کنید. تیم منیجر تامین کننده کلیه قطعات یدکی و قطعات یدکی تیگو ۵ می باشد و شما می توانید از طریق مجموعه ما مستقیما از خودروسازان چینی خرید کنید. این اطمینان را به شما می دهیم که تمامی قطعات مطابق با تمامی استانداردهای جهانی و با کیفیت درجه یک ساخته شده و با قیمتی مقرون به صرفه به شما مشتری محترم عرضه می گردد.

گزینه های موجود در خودروهای تیگو ۵

۱- سیستم کنترل سرعت

این سیستم بر روی خودروهای تیگو ۵ نصب می شود این سیستم برای مسافت های طولانی کاربرد دارد و راننده با فشردن آن قادر است سرعت خودرو را ثابت نگه دارد البته لازم به ذکر است که این سیستم در سرعت های پایین کار نمی کند.

۲- سیستم ترمز دستی برقی EPB

تیگو ۵ دارای سیستم ترمز دستی برقی است. در خودروهای معمولی از ترمز دستی و اهرم پا برای توقف خودرو استفاده می شود، اما خودروهای دارای این سیستم دارای دکمه های همسانی هستند که چرخ های عقب را قفل می کنند و برای توقف خودرو نیازی به اهرم ندارند.

۳- سیستم ترمز ضد قفل ABS

این سیستم از چهار بخش سنسور سرعت، پمپ، شیر و کنترل تشکیل شده است. برای استفاده از این سیستم نباید پدال ترمز را مدام فشار دهیم.

۴- سیستم کنترل برای شروع حرکت در بالای سر HAC

این سیستم برای کنترل حرکت خودرو در انتهای بالایی است و حتی اگر پای خود را از روی پدال ترمز رها کنید، از حرکت خودرو به سمت عقب در انتهای بالایی جلوگیری می کند. با فشار دادن پدال گاز، خودرو از حالت HAC خارج شده و شروع به حرکت می کند.

دن

قطعات یدکی چری تیگو ۵

تامین کننده کلیه قطعات یدکی تیگو ۵ و کلیه قطعات مربوط به این خودرو توسط مدیر تیم می باشد. قطعات یدکی تیگو ۵ شامل قطعات بدنه، قطعات موتور، قطعات گیربکس، قطعات الکتریکی و تجهیزات ورزشی و غیره می باشد.
قطعات یدکی و لوازم جانبی تیگو ۵ قابل تعویض بوده و در صورت خرابی یا خرابی قابل تعویض می باشد. قطعات یدکی و لوازم جانبی تیگو ۵ به راحتی در دسترس است و عدم دسترسی به آنها نباید باعث نگرانی رانندگان این خودرو شود. یکی از معیارهای انتخاب خودرو دسترسی به قطعات یدکی آن است. مدیر تیم که تمام قطعات یدکی تیگو ۵ را فراهم می کند، اطمینان می دهد که دسترسی به تمام قطعات یدکی تیگو ۵ آسان است.