فرماندار خلخال از تاخیر در ساخت این کتابخانه انتقاد کرد


مدیر کتابخانه عمومی خلخال گفت: پروژه ساخت کتابخانه پس از ۱۱ سال به مدت ۱۰ سال پیشرفت فیزیکی داشته و نیمه تمام مانده است.

کتابخانه


مریم محمدی در نشست انجمن کتابخانه های عمومی خلخال اظهار کرد: شهرک خلخال کتابخانه ای مناسب برای اهالی فرهنگ دوست منطقه ندارد و تنها کتابخانه آن ۹۶ سال قدمت دارد.

وی با انتقاد از تاخیر در ساخت پروژه کتابخانه این شهرستان گفت: کتابخانه مرکزی خلخال با مساحت ۵۵۰ متر مربع و با زیربنای ۱۵۰۰ متر مربع در سه طبقه پس از گذشت ۱۱ سال هنوز ۱۰ سال فیزیکی دارد. . پیشرفت کرده و ناتمام مانده است.

مدیر کتابخانه عمومی خلخال با اشاره به اینکه بیش از چهار هزار نفر از اهالی خلخال اعضای فعال کتابخانه عمومی هستند، خاطرنشان کرد: تداوم اجرای برنامه های فرهنگی، قرآنی و هنری در کتابخانه های عمومی شهری و روستایی این شهرستان، علاقه به عضویت و فعالیت را افزایش داده است. در مرکز -این مرکز.

محمدی ادامه داد: در کتابخانه شهرستان تمامی خدمات اعم از امانت کتاب، سالن مطالعه، قرائت خانه و برنامه های جنبی از جمله شعرخوانی، مقاله، کتاب نویسی، برنامه های فرهنگی، برنامه های محتوایی، برنامه های رونمایی از نویسندگان منطقه وجود دارد. ارائه شده و مردم نیز از آن استفاده می کنند.

وی همچنین از اجرای طرح های ایجاد نشاط اجتماعی و تکریم سالمندان و بازنشستگان در تمامی کتابخانه های عمومی شهری و روستایی شهرستان خبر داد و افزود: تجلیل از سالمندان و بازنشستگان دستگاه های مختلف اجرایی و بازنشستگان لشکری ​​برنامه ریزی شده است. در هشت باب کتابخانه های عمومی شهری و روستایی شهرستان در حال اجراست.


کتاب ها