فاز بعدی کار را در اردبیل راه اندازی کرد


مدیرعامل مجتمع گردشگری، تفریحی و ورزشی باغرو اردبیل تصریح کرد: در حال حاضر ۱۵ نفر در مجتمع گردشگری باغرو و ۲۰ نفر در مجتمع گردشگری کشاورزی خاطره مشغول به کار هستند که با راه اندازی فاز بعدی این تعداد به ۲۵۰ نفر افزایش می یابد.

مسافر توریستی

اباذر اکبرزاده روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: هم اکنون ۱۵ نفر در مجتمع گردشگری باغرو و ۲۰ نفر در مجتمع گردشگری کشاورزی خاطره مشغول به کار هستند که با راه اندازی فاز بعدی این تعداد به ۲۵۰ نفر افزایش می یابد.

وی گفت: مجموعه گردشگری باغرو و مجتمع گردشگری کشاورزی خاطره به وسعت ۲۰ هکتار در پایان تیرماه به طور رسمی افتتاح می شود.

اکبرزاده ادامه داد: مجموعه گردشگری باغرو شامل ۲ سالن پنج منظوره، سالن کنفرانس، سالن کنسرت، همایش و جشنواره، شهربازی، رستوران و سفره خانه است و مجموعه گردشگری کشاورزی خاطره نیز دارای سیب زمینی، حبوبات، گل رز، مزرعه خورشیدی است. و مزرعه گاو و طیور است.

مدیرعامل مجتمع گردشگری، تفریحی و ورزشی باغرو اردبیل تصریح کرد: در این مجموعه هتل کاپری مشابه هتل کاپری قلعه گنج کرمان به عنوان دومین هتل کاپری با هزینه ای بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال ساخته می شود.

اکبرزاده تصریح کرد: همچنین در این مجموعه گردشگری و تفریحی سازه هایی از اقوام مختلف ایرانی ایجاد می شود و در فاز اول سازه های کرمانی در این مجموعه ساخته می شود و در فاز بعدی از سازه های آذربایجانی استفاده می شود.

وی از تولید و عرضه میوه در مجتمع گردشگری کشاورزی خاطره خبر داد و گفت: در این مجتمع ۱۰ نوع میوه به صورت ارگانیک تولید و در حوزه گردشگری کشاورزی عرضه می شود.