فائوسی: افزایش اشیا COVID-19 در آمریکا باقی مانده است جای اولویت نیست


تصویر خبر: فائوسی: افزایش موارد COVID-19 در ایالات متحده هنوز جای نگرانی ندارد

دوشنبه ۱۱ آوریل ۲۰۲۲ (HealthDay News)

دکتر آنتونی فائوچی، دکتر ارشد بیماری های عفونی در آمریکا، روز یکشنبه اظهار داشت کدام ممکن است افزایش انواع قربانیان به ویروس کرونا در آمریکا سوال کردن آور نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید باقی مانده است جای اولویت نیست.

به‌طور متداولروزانه ۳۱۰۰۰ مورد جدید {در سراسر} ملت تفسیر می‌شود کدام ممکن است نسبت به ۲ هفته در گذشته ۳ نسبت افزایش داشته است. روزنامه نیویورک تایمز پایگاه داده. همراه خود این جاری، برخی اجتناب کرده اند مناطق شاهد افزایش فوق العاده عظیم‌تری بوده‌اند، اجتناب کرده اند جمله شهر نیویورک، کدام ممکن است در آن اشیا ابتلا در ۲ هفته قبلی نزدیک به ۵۰ نسبت مرتفع است، با این حال باقی مانده است فوق العاده زیرین‌تر اجتناب کرده اند بالا‌هایی هستند کدام ممکن است در کل موج زمستانی Omicron تفسیر می‌شود.

موج کوچکی اجتناب کرده اند آلودگی به ویروس کرونا در هفته قبلی واشنگتن دی سی را درنوردیده است. تعداد انگشت شماری تن اجتناب کرده اند سیاستمداران را انتخاب کنید و انتخاب کنید افسران دولتی پس اجتناب کرده اند نمایندگی در شام سالانه تجهیزات گلف گریدیرون را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنیاد در ۲ آوریل خوش بینانه شدند. بار اشاره کردن شده.

فائوچی اظهار داشت، افزایش نوع فوق العاده قابل سوئیچ Omicron BA.2 را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش دستورالعمل ها ماسک را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر اقدامات شکاف‌گذاری اجتماعی نشان می دهد که افزایش اشیا غیرمنتظره نیست – روزی کدام ممکن است فرآیند‌های کاهش آن به عقب بازگردند، افزایش طرفدار را شاهد خواهیم بود. ABC{در این} هفته”.

او کسب اطلاعات در مورد کووید-۱۹ اظهار داشت: «این ۹ اساس‌کن می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹ اساس‌کن می‌شود». را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتفاقی کدام ممکن است خواهد افتاد اینجا است کدام ممکن است خواهیم دید کدام ممکن است هرکسی باید محاسبات شخصی را با اشاره به میزان ریسکی کدام ممکن است می‌خواهد برای جابجایی به شام ​​{در خانه} را انتخاب کنید و انتخاب کنید جابجایی به مراسم انجام دهد، انجام دهد.

فائوچی خاطرنشان کرد کدام ممکن است داده‌های CDC نماد می‌دهد سطوح زیرین کووید-۱۹ در گروه در اکثر مناطق ملت موجود است، را انتخاب کنید و انتخاب کنید او امیدوار است کدام ممکن است افزایشی در بستری شدن هر دو در حال مرگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید میر وجود نداشته باشد. بار اشاره کردن شده.

فائوچی اظهار داشت: «اگر شاهد افزایش طرفدار، به طور قابل توجهی در پذیرش در بیمارستان باشیم، بالقوه است مورد نیاز باشد کدام ممکن است مراقب باشیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند ماسک بیشتری در موجود در خانه استفاده کنیم.

همه اشخاص حقیقی حرفه ای را الهام بخش به بدست آمده واکسن‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسانسور‌کننده‌ها کرد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود کدام ممکن است امیدوار است کنگره سریع لایحه ۱۰ میلیارد دلاری کمک به کووید را تصویب تدریجی کدام ممکن است بودجه بیشتری برای واکسن‌ها، آزمایش‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید معامله با فراهم می‌تدریجی. بار اشاره کردن شده.

هفته قبلی، کنگره سفر ۲ هفته ای را با بیرون رای گیری با اشاره به بسته به تعویق انداخت.

داده ها اصولاً

برای کسب داده ها اصولاً با اشاره به اشیا کووید، اجتناب کرده اند امکانات مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری های آمریکا بازدید کنید.

تأمین: نیویورک تایمز

نوشته شده توسط رابرت پریدت، خبرنگار HealthDay

اخبار پزشکی
حق چاپ © HealthDay 2020. تمامی حقوق محفوظ است.