علیرضا حیدری که باخت بازیگر هالیوود شد – شما آنلاین


به گزارش ایسنا و به نقل از mmajunkie، دانیل کورمیر، یکی از اعضای اخیر تالار مشاهیر UFC، قهرمان سابق سنگین وزن و سبک وزن این سازمان و تحلیلگر فعلی مسابقات اعلام کرد که در این سریال تلویزیونی بازی خواهد کرد.

وی درباره پذیرش این پیشنهاد گفت: از لوئیزیانا به اکتاگون (محل برگزاری مبارزات UFC) آمدم و حالا هالیوود پیش رویم است. کورمیر در توییتر نوشت: «برای این فصل از زندگی‌ام بسیار مفتخر و هیجان‌زده هستم.

کورمیر در نقش یکی از چهار مبارزی که محور اصلی این سری خواهد بود، بازی خواهد کرد. جینا رودریگز برنده گلدن گلوب نیز به عنوان یکی از دیگر مبارزان انتخاب شده است.

62320236 - علیرضا حیدری که بازیگر هالیوود شد

کورمیر نقش یک مبارز را بازی می کند که از مرگ همسرش به سرطان دست و پنجه نرم می کند و با بچه ها و بدهی های زیادی دست و پنجه نرم می کند.

کورمیر در سال ۲۰۱۵ عنوان سبک وزن UFC را به دست آورد. سه سال بعد، او کمربند سنگین وزن را نیز به دست آورد تا در همان زمان قهرمان دو دسته شود. اتفاقی که برای اولین بار در تاریخ UFC رخ داد. او در سال ۲۰۲۰ پس از باخت به استیپ میوسیچ بازنشسته شد.

اوایل این ماه، او در کنار خبیب نورماگومدوف به تالار مشاهیر UFC معرفی شد.

دانیل کورمیر پیش از این در کشتی آزاد فعالیت می کرد. وی در مسابقات جهانی ۲۰۰۳ و المپیک ۲۰۰۴ آتن دو بار مغلوب علیرضا حیدری شد و یک بار در سال ۲۰۰۷ در مسابقات جهانی آذربایجان باکو به سعید ابراهیمی باخت.

3- از دست دادن علیرضا حیدری بازیگر هالیوودی

انتهای پیام