علل گرفتگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپاسم عضلانی


خواه یا نه گروه های عضلانی افکار شخصی را دارند؟

گرفتگی عضلات شایع است و محرک های بالقوه زیادی دارد.

خواهید کرد به ماهیچه های شخصی می گویید کدام ممکن است چه کاری انجام دهند با بیرون اینکه حتی به آن است در نظر گرفته شده کنید. با این حال به طور معمول است آنها کار شخصی را انجام می دهند – بالقوه است ضربان قلب داشته باشند هر دو منقبض شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتوانند آرام شوند. گرفتگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپاسم تا حد زیادی در ران ها، پاها، کف دست ها، بازوها، معده، کابینت سینه را انتخاب کنید و انتخاب کنید قوس پا دیده تبدیل می شود. ممکن است برای ادغام کردن بخشی اجتناب کرده اند منصفانه عضله هر دو تمام آن هر دو گروهی اجتناب کرده اند گروه های عضلانی باشد. پزشکان پزشکی در همه زمان ها مشخص نیستند کدام ممکن است چرا رخ می دهند، با این حال برخی اجتناب کرده اند محرک های رایج موجود است کدام ممکن است ممکن است آنها را تحریک تدریجی.

اسپاسم پلک

اسپاسم پلک را میوکیمیا می گویند.

بافت می تدریجی پلک ارائه می دهیم کد مورس می دهد؟ به این میوکیمیا می گویند. این اسپاسم‌های تصادفی، کدام ممکن است می‌توانند بافت نقطه ضعف کنند هر دو واقعاً خواهید کرد را آزار دهند، در پلک بالا هر دو زیرین رخ می‌دهند. اجزا محرک اجتناب کرده اند استرس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیگار گرفته به همان اندازه باد، آفتاب از حداکثر، کافئین بیش از حد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواب فوق العاده کم متغیر است. اگر چه این گرفتگی ها آزاردهنده هستند، با این حال بی گناه هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید معمولاً برای عجله اجتناب کرده اند بین می توسعه، با این حال می توانند ظرف تعدادی از روز بلند مدت برگردند.

وقتی اسپاسم پلک اجتناب کرده اند بین نمی رود

پرش پلک که بیش از چند روز طول می کشد ممکن است به دلیل خشکی چشم یا گلوکوم باشد.

گرفتگی هایی کدام ممکن است بیش اجتناب کرده اند تعدادی از روز اندازه بکشد بالقوه است سیگنال منصفانه اشکال چشمی یادآور خشکی توجه هر دو گلوکوم باشد. علاوه بر این اگر مشکلی دارید کدام ممکن است بر حرکت گروه های عضلانی صورت خواهید کرد تأثیر می گذارد، بالقوه است رخ دهد. در اشیا غیر معمول، افزایش توجه ممکن است سیگنال ای اجتناب کرده اند مشکلات مغزی هر دو عصبی یادآور فلج بل، مولتیپل اسکلروزیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سندرم تورت باشد. با این حال این شرایط علائم عکس نیز تحمیل خواهند کرد.

الکترولیت کم

گرفتگی عضلات ممکن است به دلیل کمبود پتاسیم و منیزیم رخ دهد.

گروه های عضلانی خواهید کرد برای انجام دقیق به چرخ دنده معدنی یادآور پتاسیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید منیزیم تکیه کن هستند. در صورت وجود آنها را تمام کنید، هیکل خواهید کرد پیامی مبنی بر گرفتگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپاسم برای شما ممکن است کشتی می تدریجی. بازی هر دو تعریق از حداکثر ممکن است خواهید کرد را تخلیه تدریجی، با این حال برخی اجتناب کرده اند داروها نیز بالقوه است. علاوه بر این بالقوه است پس اجتناب کرده اند منصفانه فاصله اسهال هر دو استفراغ، از الکترولیت اجتناب کرده اند کف دست بدهید.

آب کافی نیست

کم آبی یکی دیگر از دلایل احتمالی گرفتگی عضلات است.

اگر به ابعاد کافی مشروبات الکلی بلعیدن نکنید، ماهیچه های خواهید کرد تا حد زیادی تمایل انقباض را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرفتگی خواهند بود. این ساده با توجه به آب نیست – روزی کدام ممکن است بیش از حد عرق می کنید هر دو در هنگام بیماری مایعات هیکل را اجتناب کرده اند کف دست می دهید، نمک را نیز اجتناب کرده اند کف دست می دهید کدام ممکن است یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند توضیحات رایج برای ریکاوری گروه های عضلانی است.

فشار

استرس می تواند منجر به تنش، درد عضلانی و اسپاسم عضلانی شود.

به طور معمول است می‌توانید استرس را بی ارزش عوارض هر دو بی‌خوابی بدانید، با این حال علاوه بر این می‌تواند باعث فشار را انتخاب کنید و انتخاب کنید درد در گروه های عضلانی خواهید کرد شود. برای ورزش اجتناب کرده اند منصفانه استراتژی استراحت بخش یادآور ماساژ هر دو مدیتیشن بیشترین استفاده را ببرید.

کافئین بیش اجتناب کرده اند حد

کافئین بیش از حد می تواند باعث انقباض عضلات شما شود زیرا محرک است.

کافئین ممکن است خواهید کرد را در صبح به حرکت درآورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهید کرد را اجتناب کرده اند کسادی بعد اجتناب کرده اند ظهر سطح بکشد. با این حال بلعیدن بیش اجتناب کرده اند حد آن ممکن است در نتیجه اسپاسم عضلانی در نیمه های مختلف هیکل خواهید کرد شود. سایر داروهای محرک یادآور آمفتامین ها نیز همین تأثیر را دارند.

ضعیف خواب را انتخاب کنید و انتخاب کنید خستگی

کمبود خواب و خستگی محرک‌های بالقوه برای انقباض عضلات هستند.

اگر تخلیه هر دو تخلیه هستید، گرفتگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرفتگی گروه های عضلانی ممکن است یکی اجتناب کرده اند راه هایی باشد کدام ممکن است هیکل خواهید کرد ارائه می دهیم می گوید. علاوه بر این بالقوه است در گروه های عضلانی شخصی درد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حساسیت داشته باشید هر دو به طور معمول ضعیف هستند.

خواهید کرد اجتناب کرده اند شکل خارج شده اید

فقدان آماده سازی عضلات شما را خسته می کند و احتمال انقباض آنها را افزایش می دهد.

اگر بعد اجتناب کرده اند بازی هر دو پرسه زدن متوجه گرفتگی گروه های عضلانی از حداکثر، بالقوه است اجباری باشد زمان بیشتری را برای جمع کردن گروه های عضلانی شخصی صرف کنید. وقتی به ابعاد کافی روی آنها کار نکنید، احتمال اینکه خیلی تخلیه شوند – را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرفتگی عضلانی شوند. حداقل ۲ بار در هفته تمرینات قدرتی را به این سیستم شخصی اضافه کنید.

دارو

دیورتیک ها باعث از دست رفتن مایعات و مواد معدنی می شوند، بنابراین گرفتگی عضلانی احتمال بیشتری دارد.

اگر {فشار خون بالا} هر دو بیماری قلبی دارید، دکتر بالقوه است خواهید کرد را اجتناب کرده اند قرص های آب استفاده تدریجی کدام ممکن است به آنها دیورتیک نیز می گویند. آنها باعث می شوند کدام ممکن است تا حد زیادی ادرار کنید، کدام ممکن است میزان پتاسیم را در هیکل کاهش می دهد – را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است در نتیجه گرفتگی گروه های عضلانی شود. سایر داروها، یادآور برخی اجتناب کرده اند داروهای ضد مالیخولیا، می توانند باعث تشنج شوند. برخی اجتناب کرده اند داروها برای صرع را انتخاب کنید و انتخاب کنید روان پریشی بالقوه است باعث افزایش پلک شوند.

سندرم سروتونین

سروتونین بیش از حد ناشی از برخی داروها ممکن است یکی از علل احتمالی اسپاسم عضلانی باشد.

اگر در عرض تعدادی از ساعت پس اجتناب کرده اند بلعیدن داروی جدید هر دو اصلاح دوز، گروه های عضلانی خواهید کرد منقبض شدند، همراه خود دکتر شخصی تصمیم بگیرید. بالقوه است خواهید کرد به این عارضه مبتلا شده باشید، کدام ممکن است روزی رخ می دهد کدام ممکن است برخی داروها، داروها هر دو تقویت می کند ها باعث افزایش نسبت سروتونین شیمیایی ذهن به هیکل شوند. این می تواند یک بیماری شدید است کدام ممکن است معمولاً همراه خود تب بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر علائم در کنار است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواستن به مراقبت پزشکی دارد.

بیماری کلیوی

گرفتگی عضلات یکی از علائم احتمالی بیماری کلیوی است.

کلیه ها بیشتر اوقات علائم هشدار دهنده اولین مبنی بر {کاهش سرعت} شخصی را آرم نمی دهند. هنگامی کدام ممکن است آنها تا حد زیادی مهارت شخصی را برای انجام اجتناب کرده اند کف دست می دهند، بالقوه است گرفتگی گروه های عضلانی را در کنار همراه خود علائم تولید دیگری تفسیر کنید. اگر دیابت، {فشار خون بالا} هر دو هر اشکال مرتبط همراه خود کلیه تولید دیگری دارید، در صورت آغاز تشنج به دکتر مراجعه کنید.

بیماری لو گریگ – علاوه بر این شناخته شده به عنوان ALS شناخته تبدیل می شود

یکی از علائم اولیه اسکلروز جانبی آمیوتروفیک، گرفتگی دست و پا است.

انقباض گروه های عضلانی کف دست را انتخاب کنید و انتخاب کنید پا ممکن است یکی اجتناب کرده اند علائم اولین این بیماری باشد کدام ممکن است به آن است اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS) نیز می گویند. این در حال وقوع است از اعصابی کدام ممکن است اجتناب کرده اند ذهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید نخاع پیام می فرستند به ماهیچه ها کار نمی کنند. آنها در گذشته اجتناب کرده اند اینکه به طور درست کشتی آنها را متوقف کنند، پیام های نامنظم کشتی می کنند.

{فشرده سازی} عصب نخاعی

فشردگی عصب نخاعی ممکن است باعث اسپاسم عضلانی شود.

روزی کدام ممکن است اعصاب نخاعی اجتناب کرده اند نخاع خارج می شوند، اجتناب کرده اند بین استخوان های ستون فقرات به نیمه های خاصی اجتناب کرده اند هیکل رفتن می کنند. به طور معمول است دیسک ها بین استخوان ها می لغزند هر دو پاره می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حرکت می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} استراتژی به عصب نخاعی فشار وارد تبدیل می شود. بالقوه است تغییراتی را در گروه های عضلانی مدیریت شده توسط عصب بافت کنید. دکتر خواهید کرد ممکن است اشکال را در کل معاینه فیزیکی، ام آر آی هر دو سی تی اسکن پیش آگهی دهد.

نوروپاتی

اعصاب آسیب دیده ممکن است منجر به اسپاسم عضلانی شود.

هنگامی کدام ممکن است نورون ها آسیب می بینند، نحوه ارتباط شخصی همراه خود یکدیگر را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود ذهن را اصلاح می دهند. اسپاسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپاسم می توانند علائم هشداردهنده ای باشند کدام ممکن است این مورد رایج بر اعصابی کدام ممکن است ماهیچه های خواهید کرد را مدیریت می کنند تأثیر می گذارد. برخی اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی همراه خود آن متولد می شوند، با این حال ممکن است ناشی اجتناب کرده اند آسیب، عفونت، بیماری، عادت به الکل را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی داروها باشد. دیابت مسئله بی نظیر نوروپاتی است.

سندرم ایزاک

در سندرم ایزاک، اعصاب شما به ماهیچه های شما می گویند که حرکت کنند، حتی اگر مغز و نخاع شما به آنها نگویند.

این مورد غیر معمول روزی اتفاق می‌افتد کدام ممکن است اعصاب خواهید کرد همچنان به کشتی علامت‌هایی شکسته نشده می‌دهند کدام ممکن است گروه های عضلانی خواهید کرد را به حرکت در می‌آورد، حتی وقتی ذهن هر دو نخاع خواهید کرد اجتناب کرده اند آن‌ها تقاضا نکند. این باعث اسپاسم عضلانی، اسپاسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سفتی تبدیل می شود. علاوه بر این بالقوه است باعث موج دار شدن گروه های عضلانی خواهید کرد شود، گویی چیزی زیر منافذ و پوست خواهید کرد در جاری حرکت است. علاوه بر این شناخته شده به عنوان دیستونی هر دو سندرم ایزاک مرتنز شناخته تبدیل می شود، علائم در هنگام خواب هر دو تحمل بیهوشی کلی باقی می یادآور.